Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Така и не разбрах как точно се случи това, до последно си мислех, че ще открият някакъв бъг и няма начин да преведат парите, но пълната сума от всички награди вече е в моя Pay pal уолет:

image.png.e35b43e317b82ba82368bf60dcc6b775.png

Сега ако ми кажете и как да ги изтегля от там....:)

Задала съм като основна валута в Пей пал щ. долар. Виждам, че може да се направи Sepa превод към еврова сметка, т.е към Револют. Предполагам, че няма да има проблем?

  • Харесвам 3
  • Шок 2
  • Браво 9
Връзка към мнение
преди 5 минути , iMari каза:

Така и не разбрах как точно се случи това, до последно си мислех, че ще открият някакъв бъг и няма начин да преведат парите, но пълната сума от всички награди вече е в моя Pay pal уолет:

image.png.e35b43e317b82ba82368bf60dcc6b775.png

Сега ако ми кажете и как да ги изтегля от там....:)

Задала съм като основна валута в Пей пал щ. долар. Виждам, че може да се направи Sepa превод към еврова сметка, т.е към Револют. Предполагам, че няма да има проблем?

Онзи ден прехвърлих към Револют от Пейпал.Вътре в Пейпал може да се конвертира долар в евро и после към Револют.Аз съм дал IBAN.Става за 1 ден,а ако е веднага има май 1% такса.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, iMari каза:

Така и не разбрах как точно се случи това, до последно си мислех, че ще открият някакъв бъг и няма начин да преведат парите, но пълната сума от всички награди вече е в моя Pay pal уолет:

image.png.e35b43e317b82ba82368bf60dcc6b775.png

Сега ако ми кажете и как да ги изтегля от там....:)

Задала съм като основна валута в Пей пал щ. долар. Виждам, че може да се направи Sepa превод към еврова сметка, т.е към Револют. Предполагам, че няма да има проблем?

леле, $100, честито!

аз прехвърлям от Пейпал в английската банкова сметка на револют, без такса (английски пейпал)

такса вероятно има като преобразува от долари в паунди

български пейпал може да се прехвърля към карта, но май имаше такса някаква (4лв ми се върти в главата, ама много отдавна съм го ползвал)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 24.03.2023 г. в 19:25, neuromancer каза:

леле, $100, честито!

аз прехвърлям от Пейпал в английската банкова сметка на револют, без такса (английски пейпал)

такса вероятно има като преобразува от долари в паунди

български пейпал може да се прехвърля към карта, но май имаше такса някаква (4лв ми се върти в главата, ама много отдавна съм го ползвал)

Нямам никаква идея каква е националността на Пей пала ми 🙃, но виждам, че като цъкна Transfer money ми дава възможност да избера от запаметените карти, таксата е 1%. По този начин предполагам е най-изгодно, защото Револют( с тяхната карта) трябва да направи превалутирането? Защото като избера обръщане на USD към EUR, курса е уникално дървен. На въпросната сума има 20лв курсова разлика, а дет се вика, аз тези пари с честен труд съм ги печелила. 😜

Или само през уикенда е така?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 21 минути , iMari каза:

Защото като избера обръщане на USD към EUR, курса е уникално дървен. На въпросната сума има 20лв курсова разлика, а дет се вика, аз тези пари с честен труд съм ги печелила. 😜

Или само през уикенда е така?

Във вторник обменях на този курс

1 USD = 0,9039 EUR

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, iMari каза:

Нямам никаква идея каква е националността на Пей пала ми 🙃, но виждам, че като цъкна Transfer money ми дава възможност да избера от запаметените карти, таксата е 1%. По този начин предполагам е най-изгодно, защото Револют( с тяхната карта) трябва да направи превалутирането? Защото като избера обръщане на USD към EUR, курса е уникално дървен. На въпросната сума има 20лв курсова разлика, а дет се вика, аз тези пари с честен труд съм ги печелила. 😜

Или само през уикенда е така?

Сигурно ти е българска сметката, ако картите са български. Предполагам най-добре пусни трансфера в $ и револют ще си ги обърне. То няма да стане в почивен ден, вероятно ако сега го пуснеш ще е в понеделник или вторник.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, iMari каза:

Нямам никаква идея каква е националността на Пей пала ми 🙃, но виждам, че като цъкна Transfer money ми дава възможност да избера от запаметените карти, таксата е 1%. По този начин предполагам е най-изгодно, защото Револют( с тяхната карта) трябва да направи превалутирането? Защото като избера обръщане на USD към EUR, курса е уникално дървен. На въпросната сума има 20лв курсова разлика, а дет се вика, аз тези пари с честен труд съм ги печелила. 😜

Или само през уикенда е така?

В Topcashback.com има да избереш освен пей пал и други опции,една от тях е virtual prepaid card visa 

Виж дали някоя Visa от всичките платформи,които ползваш 🙂 не се разпознава ,като такава.Може да имаш късмет 🙂

Връзка към мнение
преди 2 часа, Branko каза:

В Topcashback.com има да избереш освен пей пал и други опции,една от тях е virtual prepaid card visa 

Виж дали някоя Visa от всичките платформи,които ползваш 🙂 не се разпознава ,като такава.Може да имаш късмет 🙂

Не те разбрах. Това не е ли карта, която самият сайт генерира и която обаче има ограничение да се ползва в EU? Или имаш предвид да се сложи зад Кърв?

Връзка към мнение
преди 25 минути , iMari каза:

Не те разбрах. Това не е ли карта, която самият сайт генерира и която обаче има ограничение да се ползва в EU? Или имаш предвид да се сложи зад Кърв?

Оффф,да.Моя грешка,мисля си за друго.Сайта ти я генерира.Но мисля няма условие,че работи само в щатите и има 5% бонус

Връзка към мнение
На 5.07.2020 г. в 18:44, Георги Матеев каза:

Виртуалната топкешбек Виза не може да се ползва за зареждане на Revolut, Curve, Paypal, за онлайн погасяване на Diners и въобще за каквито и да е трансфери на пари. В общи линии съм пробвал всичко възможно и е блокирано. Картата минава само и единствено за реални покупки, като в България не всеки пос я приема.

 

Освен ако нямаш голяма сума кешбек и наистина да си заслужават 5-те % бонус - не си занимавай с нея. Хем има 2% такса превалутиране, което яде от бонуса, хем е почти невъзможно да я изхарчиш докрай и все ще ти останат $1-2 по нея.

@iMari Въпрос на сметки е,но най чисто и лесно ще е с Paypal

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пробвайте тези в co.uk

 

 

THE ROYAL MINT,,HELLO FRESH,,ATG TICKETS,,COTTON ON,,CHAIN REACTION,,SUNDAY WINE TIMES,,TAILS.COM..TALK-TALK,,,EASY NET HOLIDAYS,,YOU'RE CLOTHING,,PRETTY LITTLE THING,,YOU'RE CLOTHING,,,BRAND ALLEY,,MOUNTAIN WAREHOUSE,,CLARKS,,OLIVER BONAS,,shoe ZONE,,QUIZ CLOTHING,,ANN SUMMERS,,CONVERSE,,TED BAKER,,CLAIRES,,Ray BAN,,light in the BOX,,EMP,,,KALEIDOSCOPE,,show and ROCK,,I saw it FIRST,,French CONNECTION,,Astrid &MIYU,,,NASTY GAL,,JOANIE CLOTHING,,,DUNELM,,ALLSOLE,,ALL BEAUTY,,,I LOVE WALLPAPER,,PRETTY LITTLE THING,,,INTERFLORA,,VIRGIN BROADBAND AND CALLS,,PHOTOBOX,,CADBURY GIFTS,,MORRISON'S GROCERIES,,MY PROTEIN.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И в US TCB, и в UK TCB ми трябва по още нещо, за да спечеля някакви пари и абсолютно нищо не излиза, всичко е само PDE, дори за daily. Така ли е и при вас? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да. Понеже американския даваше много пилета още първия ден докарах до всички редове пълни без една позиция и си седи така и нищо не дава оттогава.

Връзка към мнение
преди 31 минути , darinamarinova каза:

И в US TCB, и в UK TCB ми трябва по още нещо, за да спечеля някакви пари и абсолютно нищо не излиза, всичко е само PDE, дори за daily. Така ли е и при вас? 

Не, US днес ми дадоха две овце. Обаче нямах ни една. Пък и масово като раздаваха, аз не играех, защото ме нямаше.

Връзка към мнение

Аз направих около 150 ПДЕ-та, но до сега само 0.25ц. 

 

Ето дейлитата до сега. Често ми дава по няколко пъти птичката от една и съща страница.

 

21/03 https://www.topcashback.com/belk/
22/03 https://www.topcashback.com/total-wine/
23/03 https://www.topcashback.com/top-gift-cards/
24/03 https://www.topcashback.com/hilton/
25/03 http://www.topcashback.com/hotels-com/
26/03 https://www.topcashback.com/qvc/
27/03 https://www.topcashback.com/nordvpn/
28/03 https://www.topcashback.com/chewy/
29/03 https://www.topcashback.com/best-western/
30/03 https://www.topcashback.com/tory-burch/

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

За първа година освен дневните загадки гледах и на другите от какво им се е паднало колибри,но полза не виждам.Който има късмет и само с загадката на деня пак може да спечелиш.Така ми се паднаха преди 1-2 години 25 $.Повече няма да търся други марки освен всекидневната.

Кога пускат всеки ден въпроса,защото 0 часа американско време е 10 часа българско,а като погледна във фейсбук хората преди това са казали коя е загадката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Регистрирах се и в другите версии на Топкешбек,но няма такава игра.Индийската са я спряли,в японската не разбрах как е регистрацията, а останалите са немска,китайска,френска и австралийска.

  • Смея се 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

В английския сайт при търсене на полети през Skyscanner ми платиха 0.25 и може 5 пъти месечно. А в американския от 27 профила ми блокираха 17,но останаха 10 и Skyscanner плащат вече 2 месеца по 1,55 долара на профил.Може би,ако бях участвал само в играта с колибри нямаше да ги блокират.Вече прехвърлих 50 $ в Амазон.

Screenshot 2023-04-20 at 11-18-22 TopCashback - Transactions by Member.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 20.04.2023 г. в 11:23, dimitrov6 каза:

А в американския от 27 профила ми блокираха 17

Сгрешил съм.Нищо не ми блокираха,но не успях да вляза в един профил с руски мейл,защото беше със стар невалиден телефонен номер.

И в  quidco.com ми платиха от Skyscanner 0.19 лири ,и може също 5 пъти месечно.

Screenshot 2023-04-21 at 14-23-57 My Activity.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.