Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Преди 1 час, edbloom каза:

Не съм летял до момента с Bulgaria air и ме интересува нещо - ако се купят билети през подобни сайтове без места, след това в последствие може ли да се добавят места и оскъпява ли се ( в момента на купуване е безумно скъпо - билет 12 евро до Бургас, място 15 евро) и как става ? Ще летя с човек, който не е летял до сега със самолет и държи на всяка цена да е до мен.

Можеш да се обадиш на кол-центъра (изисква упорство) и да запазиш места предварително.Любезни са и винаги съдействат.Така не е необходимо да чакаш до чекирането.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Мари Николова said:

.На вътрешните полети има достатъчно свободни места,ако вашите не ви харесат може да се преместите.🙂

Не е точно така - последните ми 3-4 полета, особено вечерния от Варна е буквално претъпкан - затова предварителния избор на място е ключов 🙂

Аз обикновено влизам за чекин до час след отварянето за онлайн, сменям мястото с възможо най-доброто за момента, но не довършвам чекирането, след което вече по-късно когато реша да разпечатвам вече (примерно вечер преди сутрешен полет) , ако няма по-добро място за избор си оставам с първоначалния избор и  ...те така 🙂 

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар

Купих си билети тия дни през weg.de.Изпратиха ми потвърдителен мейл на който пише за резервацията ми и че благодарят.Въпроса ми е кога и по какъв  начин ще си получа билетите.

Връзка към коментар
преди 6 минути , sylverman каза:

Купих си билети тия дни през weg.de.Изпратиха ми потвърдителен мейл на който пише за резервацията ми и че благодарят.Въпроса ми е кога и по какъв  начин ще си получа билетите.

В потвърдителния мейл трябва да имаш номер на резервацията,нещо като OC7LNW.С него и с фамилията на пътника проверяваш резервацията на air.bg.Ако излиза -  всичко е наред.Чекираш се онлайн,сваляш бордна карта и летиш.

   
   
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

На jetcost.ro - bravofly, разпознава кредитната на Wizz като Mastercard Viabuy и полет до Бургас от 63 лв, го дава за 71 леи ( 15 евро) , но не ми даде да купя, защото е ползвана скоро, а има ограничение за 3 месеца.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ей измъчиха ме тия полети до Бургас 🙂 От вчера ги чопля - въпроса беше, че търсех 3, а за 1 ми дава една цена през един посредник, за два по висока цена с друг посредник, а за 3 още по-сложно. А ако ги купя един по един пак проблем с и без това вече почти всички блокирани карти. Накрая от jetcost.com.au - edreams с Mastercard debit на Пиреос взех два за 37 евро и със същата карта един през bravofly.dk за 23 евро, общо 3 за 60 евро и шапка на тояга 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 16 минути , Loverboy каза:

Вече схемата jetcost.es-mytrip не работи... Търся полети и въобще не дава опцията MyTrip, дава само Едриймс и оподо, но те са с американ експрес.

Работи си схемата, но намалението е сравнително по-малко. Просто трябва да търсиш билети за двама и после в Mytrip да смениш за един.

 

image.png.2f0f138feb875c0363e97759a3393310.png 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , koliob каза:

Работи си схемата, но намалението е сравнително по-малко. Просто трябва да търсиш билети за двама и после в Mytrip да смениш за един.

 

image.png.2f0f138feb875c0363e97759a3393310.png 

image.png.c4d3c67ed8ca24971439720bda4618e2.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivko каза:

Да но този полет, който е сутринта не го намаля изобщо.

Днес не, но преди 3 седмици излизаше 15 ... 19 евро. Изкупили са се за ранния полет и цената се е повишила.

Споделено е по-назад.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Ами в сайта на ербг си седи евтината цена, същата каквато е и тази на вечерния, но тя не я дава намалена или просто на самия mytrip няма вече от сутрешния

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

Ами в сайта на ербг си седи евтината цена, същата каквато е и тази на вечерния, но тя не я дава намалена или просто на самия mytrip няма вече от сутрешния

Опитвай. Понякога ниска цена не излиза, но след време се появява отново.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , georgebg каза:

Аз в момента си купувам от юни нататък, докато има по 9.99 - минава карта DSK Wizz колкото пъти трябва 😉 

До края на септември излизат по 9.99 евро и в двете посоки при еднопосочно търсене на един билет през mytrip.

Браво на @koliob , че припомни схемата!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

По тази схема при натискане на търсене още в jetcost.es за двама ми изкача прозорец на edremas и там ми дава цени по-ниски от Mytrip  и то за двама за всички полети в един ден

 

Untitled.jpg

 

https://www.edreams.es/travel/?utm_content=checkbox&utm_medium=partners&utm_source=jetcost&toLocale=es_ES&mktportal=jetcostC&utm_campaign=SOF-VAR&utm_term=flight#results/type=O;dep=2019-09-06;from=SOF;to=VAR;class=SHOW_ALL;adults=2

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Ivko каза:

По тази схема при натискане на търсене още в jetcost.es за двама ми изкача прозорец на edremas и там ми дава цени по-ниски от Mytrip  и то за двама за всички полети в един ден

 

Untitled.jpg

 

https://www.edreams.es/travel/?utm_content=checkbox&utm_medium=partners&utm_source=jetcost&toLocale=es_ES&mktportal=jetcostC&utm_campaign=SOF-VAR&utm_term=flight#results/type=O;dep=2019-09-06;from=SOF;to=VAR;class=SHOW_ALL;adults=2

Остава само да измислиш как да успееш да платиш 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

По тази схема при натискане на търсене още в jetcost.es за двама ми изкача прозорец на edremas и там ми дава цени по-ниски от Mytrip  и то за двама за всички полети в един ден

 

Untitled.jpg

 

https://www.edreams.es/travel/?utm_content=checkbox&utm_medium=partners&utm_source=jetcost&toLocale=es_ES&mktportal=jetcostC&utm_campaign=SOF-VAR&utm_term=flight#results/type=O;dep=2019-09-06;from=SOF;to=VAR;class=SHOW_ALL;adults=2

Симулира ли плащане?! 🙂

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
14 minutes ago, Ivko said:

По тази схема при натискане на търсене още в jetcost.es за двама ми изкача прозорец на edremas и там ми дава цени по-ниски от Mytrip  и то за двама за всички полети в един ден

 

Untitled.jpg

 

https://www.edreams.es/travel/?utm_content=checkbox&utm_medium=partners&utm_source=jetcost&toLocale=es_ES&mktportal=jetcostC&utm_campaign=SOF-VAR&utm_term=flight#results/type=O;dep=2019-09-06;from=SOF;to=VAR;class=SHOW_ALL;adults=2

Аз виждам цена 10 EUR на човек, а jetcost.es->mytrip.com e 9.99 EUR 🙂 .

Купени общо 14 билета до началото на октомври по 9.99 EUR. И то какво излиза:

за 19.98 EUR (което в ДСК ми излиза 38.38 лв. след 2% отстъпка 🙂 )  имам отиване и връщане до Варна, с Fastrack и салон Преслав на отиване и Варненския салон на връщане. Айде неудобно е от сутрин да го ударим на кеф с някое уиски, че работа ме чака, но на връщане само виното в салона във Варна ми покрива половината билет 🙂 ...

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
преди 8 минути , elateq каза:

Плащането е с Viabuy Mastercard

Точно в този сайт се плаща с оригиналната карта, която сме коментирали многократно - тази с такса 90 евро на година.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.