Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 31 минути , Jorro каза:

Като влезеш в инкогнито режим имаш горе вляво VPN и може да избереш от 3-4 локации доколкото помня.

На приложението на телефона нямам.Значи през комп.трябва,така ли?

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
3 hours ago, famedenz said:

Здравейте, случайно някой да е попадал на намаления от юни до септември в посока София- Варна?
 

Всяка седмица пътувам - цени Сф-Вн - 11.38 EUR ,Вн-СФ за 10.75 (BGair) или 7.46 за Wizz.

ключови думи opodo edream visa entropay 🙂

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

С бг IP също дава хубави отстъпки. Въпроса е да може да се плати с една и съща карта.

София - Варна - София излиза 87 лв.

София - Варна - 32 лв.

Варна - София - 30 лв.

С BG Air - 120.30 лв.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , aleksandrina каза:

С бг IP също дава хубави отстъпки. Въпроса е да може да се плати с една и съща карта.

София - Варна - София излиза 87 лв.

София - Варна - 32 лв.

Варна - София - 30 лв.

С BG Air - 120.30 лв.

Отговорът е ясен - може неограничено, но ако ти трябват билети до Варна и обратно до София - най-изгодно ще ги вземеш през opodo.at - плащането е с VISA ENTROPAY, но през немско IP става (през българско - не).

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 19 минути , aleksandrina каза:

4 билета купени един по един през jetcost.com.co -> lastminute с Visa Electron

Зависи от дестинацията явно,че не на всяка дестинация дава най-ниска цена през ластминет

Връзка към мнение

за единични пътувания, може да не се търси най-ниска цена и да се ползва entropay, но аз пътувам почти всяка седмица и нямам избор, а и не е толкова трудно да се ползва entropay - всичко е онлайн,не се чакат карти, зареждаш толкова, колкото да купиш билет и в този смисъл няма опасност от източване 🙂 

Връзка към мнение

За съжаление www.opodo.at спря да дава отстъпките от около EUR 20 за еднопосочните полети SOF - VAR и VAR - SOF, но все още работи схемата www.momondo.de -> www.opodo.de и плащане с VISA ENTROPAY, по която могат да се свалят по около EUR 14 на човек на полет. 

 

image.png.e22d3b8bd94d71f17946377a9220edcc.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
13 hours ago, koliob said:

За съжаление www.opodo.at спря да дава отстъпките от около EUR 20 за еднопосочните полети SOF - VAR и VAR - SOF, но все още работи схемата www.momondo.de -> www.opodo.de и плащане с VISA ENTROPAY, по която могат да се свалят по около EUR 14 на човек на полет. 

 

image.png.e22d3b8bd94d71f17946377a9220edcc.png

Е, аз ползвам директно Opodo.de или edreams.de , за 5.07 си купих вчера билети на посочените нагоре цени: 11.38 и обратно за 10.75 EUR. "Отстъпки" не гледам , интересува ме винаги крайната цена 🙂 

Ето и пример за друга дата:

 

opodo.png

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към мнение
преди 5 часа, 2326 каза:

Е, аз ползвам директно Opodo.de или edreams.de , за 5.07 си купих вчера билети на посочените нагоре цени: 11.38 и обратно за 10.75 EUR. "Отстъпки" не гледам , интересува ме винаги крайната цена 🙂 

Ето и пример за друга дата:

 

opodo.png

С какъв IP адрес купуваш? Аз съм с UK IP и минавам през momondo.de, зсщото директно на opodo.de ми дава отстъпка при плащане с GIROPAY.

Редактирано от koliob
Връзка към мнение
преди 13 минути , aleksandrina каза:

Опитах opodo.de с немско IP и наистина дава такива цени. Плащне с VIsa Entropay и Visa Viabuy.

Сега проверих - намалението го дава и през edreams.de и плащане с VISA ENTROPAY.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте!

 

Търся билет София - Бургас за 01,07,2018

През jetcost.com.co не успявам да сваля цената, а и плащането там не минава.

Дайте насоки в кой сайт да търся.

Благодаря!

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Директно на сайта edreams.es полети на България Ер до/от Варна/Бургас сваля цената до/над 50% плащането предполагам е с виза дебит. Нямам в момента активна такава да пробвам, но с електрон не става. Средна цена за проверяваните няколко полета на сайта е около 32 евро, а пада до 11 евро за еднопосочен и при цена от 60 евро за двупосочен пада на 38 евро

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.