Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 3 часа, agenta каза:

Пробвах този вариант през немско IP, но плащането е с Дайнърс.

Пробвай opodo.at през немско IP, на мен в момента ми го дава 11 евро с visa credit Sofia-Burgas 30/08 и инкогнито браузър.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

За София-Варна-София

18.07-21.07 да се попадали през кой сайт излиза най изгодно?

Пробвах през няколко джеткоса двупосочен и еднопосочно но по малко от 63€ неуспях да сваля.

 

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 35 минути , kremy_ang каза:

Привет на всички!

Дали има някой успешен трик с полети до/от Варна за септември?

Предварително благодаря!

аз най малко до 114 лв. свалих, като смених адреса , тва за полет на 09.08

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Има и по-евтин вариант през opodo.at, но за да се получи прилична цена трябва да се смени IP адреса, защото с български определено не става.

image.png.291d7f3a014591f76cc82a00ec55ccf7.png

 

Плащането е с кредитна карта VISA, която може да се ползва еднократно. Многократно могат да се купуват билети с други карти, но с 10 евро по-скъпо или най-евтино за около 53 лв. на посока.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Не знам дали тук е точното място да питам, но така или иначе само България Еър предлагат полети София-Варна в момента. Каква е отстъпката, която подаряват за рожден ден на лоялен клиент? Пазя си имейла от миналата година и пише 10%, сега чета в сайта им - 25%. Ако ми подарят ваучер за 25% отстъпка изобщо няма да търся схеми как да свалям цените на билетите /този месец имам рожден ден и ще си чакам подаръка 😁/.

Връзка към коментар

Ако правилно смятам ще ми се получи цена около 53 лв. на човек на посока /София-Варна и съответно Варна-София/. Пише, че ваучера важи за 2 човека общо.

Но рождения ми ден е към края на месеца, има време да попадна и на нещо по-изгодно. 

20201201_225844.jpg

Връзка към коментар
На 30.11.2020 г. в 11:28, Dreamm каза:

Остана ли някъде възможност за сваляне на цените за полети София-Варна? Откакто vayama.com приключиха не намирам никъде нищо.

www.tripadvisor.com.au - www.budgetair.com.au.

Вчера купих билет София - Варна за 03.12.- 60 лв.

Плащане с Mastercard debit.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

opodo.at и немско IP намаля билетите от тарифа 60лв /62лв,66лв и.т.н/ на по 12-13 евро плащане с виза кредит,купуват се еднопосочно и картата минава многократно с едни и същи данни /пробвано с 4 покупки/ и потвръжденията идват в рамките на 2-3мин. и си излизат на сайта, като за двама пътници и повече се ускъпява с 1-2 евро. 

   

пример: софия-бургас цена сайт 61.82лв, цена оподо за един 12.98 евро, а за двама 29.98 и така се сдобих с двупосочни билети до Бургас за началото на юли и до Варна за началото на септември с доста прилични часове

  • Харесвам 23
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Преди 1 час, crazyhorse каза:

През jetcost.de=>travellink.de за месец септември излизат цени от 11-14 евро по маршрута София-Варна(еднопосочно,един пътник),при цени на сайта 67 лева!

Дали стигна до плащане? Тази цена е с карта Giropay, коя карта разпознава като такава?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, Мари Николова каза:

Дали стигна до плащане? Тази цена е с карта Giropay, коя карта разпознава като такава?

Не съм плащал,за момента не ме влече вътрешен полет! 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, някой знае ли актуални врътки за сваляне на цената София - Варна - София за отиване на19.03. и връщане на 22.03? Засега изрових по 10-на лева надолу с free prime membership на eDreams. Макар, че точно те в момента са ми много криви. Имах неползвани билети с БгЕр купени през eDreams точно по тази дестинация и се бях разбрал с БгЕр да си ги ползвам в срок от 1 година. Ей сега реших да си ги ползвам и се обадих на БгЕр. И така разбрах, че eDreams взели, че ги канселирали по своя инициатива без да ме питат и искали рефънд от авиокомпанията. Та така, ни билети, ни рефънд, оплаках се 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.