Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 13 часа, IvanNavi каза:

След последната промоция, австрийското оподо сваля цената на еднопосочните билети SOF-VAR за някои дати до 6 евро.

 

image.png.141f60a0cb2b5e11f85416dc2148caf1.png

Това с какъв браузер/айпи има ли значение, че на мен ми ги дава на 12 евро?

Връзка към мнение
преди 31 минути , Ivko каза:

Това с какъв браузер/айпи има ли значение, че на мен ми ги дава на 12 евро?

Има значение IP адреса. Най-добрите цени обикновено излизат през австрийски/немски адрес. Може и от друга страна, но определено не трябва да е български.

Между другото за цените в британското оподо, IP адреса също може да има значение. При мен най-ниските цени излизат с британски IP адрес. Също така има значение и дали ползваш мобилното приложение. Понякога приложението дава най-добра цена. Най-често разликите са при билети с цени 15-20 евро. Отстъпките варират между 12-20 евро и тъй като са решили проблема с отрицателните цени по странен начин (когато се получи отрицателно число, автоматично го правят положително и става крайна цена) и има разлики.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте, надявам се да е в помощ за някой, който в момента не разполага с Visa Credit или Diners. Току-що купих еднопосочен билет през Opodo.de /немско IP/ за дата 18.10. за 55 лв. /в сайта на България Еър е 76 лв./, плащане с Mastercard Debit. 

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте! 

Моля ви за съдействие. Търся ниска цена за двупосочен полет София-Варна за периода 28-30.01. Разполагам с кредитна и дебитна карта мастъркард. Благодаря предварително! 😊

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Преди 1 час, damyang каза:

май увяхна тая схема...търся билет за 22.12 София - Варна - във всички търсачки - kayak, jetcost, bravo, trip, opodo не пада под 70 евро, дори и с чуждо IP

Минаваш ли първо през съответната версия на jetcost ?

Връзка към мнение

Все пак при цена на полета в сайта на авиокомпанията от 166 лева, не очаквайте билети от по 20 евро през посредниците.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Затова търсих вариант София-Варна с прекачване в Дортмунд. 😊Вчера с Уиз излизаше под 8 лв, ама времето между полетите беше само час и малко.😃

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 6 минути , iMari каза:

Затова търсих вариант София-Варна с прекачване в Дортмунд. 😊Вчера с Уиз излизаше под 8 лв, ама времето между полетите беше само час и малко.😃

Е то понеже Дортмунд е мега голямото летище, стига да не закъснеят нашите розови приятели, че да си изтърве човек втория полет 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , agenta каза:

Е то понеже Дортмунд е мега голямото летище, стига да не закъснеят нашите розови приятели, че да си изтърве човек втория полет 🙂 

Не е голямо, но секюрити проверките са мега тромави. 🙂

Не знам дали има възможност за транзит.

Шегата настрана и аз търсих в сайтовете за БГ ер полетите и нищо кой знае какво като намаление не намерих.

Връзка към мнение
преди 3 минути , iMari каза:

Не е голямо, но секюрити проверките са мега тромави. 🙂

Не знам дали има възможност за транзит.

Шегата настрана и аз търсих в сайтовете за БГ ер полетите и нищо кой знае какво като намаление не намерих.

Разрових се и виж какво намерих - https://www.dortmund-airport.com/stopover-via-dortmund

Дори има и карта на самото летище.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 39 минути , agenta каза:

Е то понеже Дортмунд е мега голямото летище, стига да не закъснеят нашите розови приятели, че да си изтърве човек втория полет 🙂 

:biggrin: точно

Преди ставаше и за 25-30 мин. (личен опит). Но с първи полет от Краков (Шенген-Шенген без паспортна проверка на кацане). Само с ръчен багаж, и преди ерата на серетификата.
Ако е от Сф. после до Вн. се добавя време за пас. контрол и на кацане и на излитане. Проверките за ЗС даже няма да ги споменавам. Или грубо поне час и половина, и то ако няма кацнал по същото време друг самолет от Румъния, Сърбия, РСМ или БиХ, Албания, Грузия и т.н. съответно струпване на гишетата за паспортен контрол.

 

П.П точно по горната схема става

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Виждам, че почти се навихте. 😜 Като резервен вариант, ако изпуснеш втория полет, остава влак до Кьолн и пак с Уиз до Варна в ден събота. Поне хубава разходка може да си направи човек. Описала съм маршрута в "шантавата" тема. 🙂

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Купени билети Варна - София през jetcost.com.au и jetcost.no съответно за 42 и 44 лв. с Diners. (зa 21.12)

За същата дата, същата посока, но през jetcost.at - 29 E с VISA Credit

В сайта на България Еър са по 89 лв.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, някой ако има опит - как стоят нещата ако взема билети през jetcost (bravofly, rumbo примерно) за Bulgarian Air Варна-София (или обратно) и в последствие добавя чекиран куфар? Виждам някакви цени на сайта на Bulgarian Air но не знам дали през тях мога да добавя след покупката на билетите, а и имам усещане че цената ще е доста зловеща (за сметка на евтините билети).

Връзка към мнение
преди 13 минути , Konst каза:

Здравейте, някой ако има опит - как стоят нещата ако взема билети през jetcost (bravofly, rumbo примерно) за Bulgarian Air Варна-София (или обратно) и в последствие добавя чекиран куфар? Виждам някакви цени на сайта на Bulgarian Air но не знам дали през тях мога да добавя след покупката на билетите, а и имам усещане че цената ще е доста зловеща (за сметка на евтините билети).

След като купиш билета, пишеш на България Еър на callfb@air.bg и им казваш, че искаш да ти добавят чекиран багаж. Изпращаш им номера на билета или кода на резервацията, а те ще ти изпратят линк, чрез който с карта заплащаш таксата за багаж и готово.

 

Мисля, че струваше 30 лева за вътрешни полети.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Имате ли някаква идея как да сваля цената на билети София-Варна-София за 30.04-02.05?

Картите, с които разполагам в момента са само Виза дебит и Мастъркард дебит. 

Връзка към мнение
преди 16 минути , Dreamm каза:

Имате ли някаква идея как да сваля цената на билети София-Варна-София за 30.04-02.05?

Картите, с които разполагам в момента са само Виза дебит и Мастъркард дебит. 

momondo.se   към   se.lastminute.com с MC

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Тези дни ако сте търсили билети за Sof-Var кой сайт дава най-ниска цена? 

Проверих всички сайтове от последната страница, най -ниска цена за 11.04. сутрешния полет даде в momondo.no - 353 nok(около 72лв). Някакъв шанс за постигане на по-ниска цена? 🙂

 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

София - Бургас и обратно за юли:

 

jetcost.ie>lastminute, десктоп версия,  дава ок отстъпки с Дайнърс, но пак не минава плащане, може би защото я ползвах скоро. Ако на някой друг му е полезно. 

jetcost.ie>mytrip, мобилна версия: 40 лв отстъпка на двупосочен билет (210 при air.bg, 170 при mytrip, плащане с Виза кредит. Купих два един след друг, нямаше проблем. Еднопосочните илизлизаха с по-малка отстъпка, както и при търсене за двама

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.