Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Точно 40лв ми свали немското оподо с прайм и немско IP

Интересното е, че като вкарай данните на мастеркард дебит цената скочи с над 15€.

после вкарах виза дебит и падна отново.

 

Плащанвто мина и Револют го изписа  като edreams.


друго странно което  забелязах беше, че PNR-то което беше в мейла беше невалидно след проверка в air.bg

малко по-късно в самата резервация в оподо се появи друг PNR и с него с всичко излезе.

 

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Доста тъпа ситуация имам.

Купих 3 билета София-Лондон през оподо с бгер.

Обаче вече над 1 час няма потвърждение за ПНР. Иначе плащането мина и имам номер от оподо, но нямам билет.

Билетите са скъпи и скачат всеки ден, за след 12 дни е и с бгер беше най-евтино сравнено с всички АК-ии.

 

От опита ми, ако до 1-2 часа не се издаде билет, такъв не се издава, макар да пише 24 часа.

Сега хем не мога да купя нови билети, хем не е ясно дали ще има, мака за мен 99% е ясно, че няма да има.

Досега само 1 или 2 пъти ми се е случвало да не се издаде билет.

За Бгер колко време сте чакали за издаване през оподо?

Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

Доста тъпа ситуация имам.

Купих 3 билета София-Лондон през оподо с бгер.

Обаче вече над 1 час няма потвърждение за ПНР. Иначе плащането мина и имам номер от оподо, но нямам билет.

Билетите са скъпи и скачат всеки ден, за след 12 дни е и с бгер беше най-евтино сравнено с всички АК-ии.

 

От опита ми, ако до 1-2 часа не се издаде билет, такъв не се издава, макар да пише 24 часа.

Сега хем не мога да купя нови билети, хем не е ясно дали ще има, мака за мен 99% е ясно, че няма да има.

Досега само 1 или 2 пъти ми се е случвало да не се издаде билет.

За Бгер колко време сте чакали за издаване през оподо?

До номера на ОПОДО има ли номер, койта са дали БГ Ер. Ако да, то означава, че плащането е минало. Имал съм такъв случай преди време и билетите се появиха ден след това. Преди това звънях на оператор и по номера, който им дадох потвърдиха, че има такива билети.

Връзка към мнение

Здравейте, 

Ще пътувам Варна - София и се чудя дали да си купя билет на България ер или на Райън. Цената за моята дата е с минимална разлика и няма да минавам през сайтове. На коя компания е по-добре и има ли разлики?

Връзка към мнение
преди 14 минути , Алекс каза:

Здравейте, 

Ще пътувам Варна - София и се чудя дали да си купя билет на България ер или на Райън. Цената за моята дата е с минимална разлика и няма да минавам през сайтове. На коя компания е по-добре и има ли разлики?

При положение, че няма да минаваш през посредник и разликата в цената е минимална, няма значение с коя компания си. Просто си избери коя от двете е с по-удобен час за теб на тръгване. 🙂

Връзка към мнение
преди 38 минути , Алекс каза:

Здравейте, 

Ще пътувам Варна - София и се чудя дали да си купя билет на България ер или на Райън. Цената за моята дата е с минимална разлика и няма да минавам през сайтове. На коя компания е по-добре и има ли разлики?

Щом цената не е фактор в случая, виж с какъв багаж ще пътуваш. България Еър позволяват да си вземеш куфар като ръчен багаж безплатно - размерите са като приорити куфарите на Ryan/Wizz.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 минути , yordanov каза:

Щом цената не е фактор в случая, виж с какъв багаж ще пътуваш. България Еър позволяват да си вземеш куфар като ръчен багаж безплатно - размерите са като приорити куфарите на Ryan/Wizz.

Това щях да напиша и аз- освен дамска чанта, БГ еър имат и багаж 10 кг. (1 x 10кг (55x40x23см) + 1 дамска чанта/лаптоп), че и закуска. 😉 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Алекс каза:

Благодаря много. Бг ер ще е значи 🙂 И двете компании ли летят от терминала за вътрешни полети?

Във Варна терминала е един,а Бг еър си ползват Т2 в София за вътрешен полет.

Връзка към мнение

Със сигурност бих взел с бгер, най-малко имат няколко полета на ден, а Раян имат 2 или 3 в седмицата..

при евентуална отмяна от Раян няма опция в близките дни.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

jetcost.de, мобилен сайт, с българско IP > bravofly смъква 20 евро от билет на Бг еър София - Варна, с кредитна Visa. В десктоп варианта, даже и с немско IP цената беше с 8 евро по-висока

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Пак София- Варна, този път отстъпката е към 50% - jetcost.co.uk с UK IP, картата е Diners, билет за малко преди Коледа - 27 паунда срещу 122 лв в сайта на Бг еър

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

weg.de (както и lastminute.de понякога) през десктоп сваля 13-15 евро от цената на билетите SOF-VAR на Ryanair. Резултатът е различен през различни браузъри. Плащането е с  Mastercard Debit.

image.png.5185b136eca0e5da4c160e77d310a9ab.png

  • Харесвам 14
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Току-що си взех през Jetcost.de билет Варна-София-Варна отиване и връщане за 56 евро (грубо 110 лв.) срещу 221.60 лв. на сайта на Bulgaria Air. На половин цена. Използвах Дайнърс Класик карта, изглеждаше точно тя да е на промоция.

По грешка бях забравил английско IP на компютъра си, преди това бях търсил в jetcost.co.uk, където обаче билета се обаждаше срещу 87 паунда. И в двата случая се купува от lastminute на съответната държава.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , FlyTraveler каза:

Току-що си взех през Jetcost.de билет Варна-София-Варна отиване и връщане за 56 евро (грубо 110 лв.) срещу 221.60 лв. на сайта на Bulgaria Air. 

А с каква карта?

Връзка към мнение
преди 9 минути , aleksandrina каза:

А с каква карта?

Пардон, забравих, сега добавих информацията в поста си - Дайнърс класик.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, FlyTraveler каза:

Току-що си взех през Jetcost.de билет Варна-София-Варна отиване и връщане за 56 евро (грубо 110 лв.) срещу 221.60 лв. на сайта на Bulgaria Air. На половин цена. Използвах Дайнърс Класик карта, изглеждаше точно тя да е на промоция.

По грешка бях забравил английско IP на компютъра си, преди това бях търсил в jetcost.co.uk, където обаче билета се обаждаше срещу 87 паунда. И в двата случая се купува от lastminute на съответната държава.


Извинявам се за грешката, двупосочния билет ми е излязъл 85.07 евро, а не 56.

55 лева само съм спестил общо в двете посоки в сравнение със сайта на Bulgaria Air. Не знам откъде ми е дошла на акъла цената 56 евро. Доста неща резервирах и купувах едно след друго.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 3 часа, Ivko каза:

Може ли да паднат?

В най-добрия случай могат да паднат с 10 лева...все пак е август- друга планета е- както казва една магеланка. 

  • Смея се 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, tch каза:

Има ли някаква актуална схема за сваляне на цените? За Варна-София успявам да смъкна не повече от 6 евро. Нямам prime и .т.н.

Последно взех Варна-София двупосочно за след 2 дни и weg.de, за който е писал @IvanNavi ми свали около 40€ от цената. Ползвах Мастър дебит.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 12 часа, maia_sg каза:

Последно взех Варна-София двупосочно за след 2 дни и weg.de, за който е писал @IvanNavi ми свали около 40€ от цената. Ползвах Мастър дебит.

с коя компания е полета?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Варна - София - Варна, 29.05 - 01.06, спестени около 35 лв (221 лв срещу 460 леи), румънския jetcost с румънско IP, lastminute, visa debit. Не ми се получи врътката с weg.de за жалост.

Редактирано от PolinaS
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.