Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 12 минути , logist13 каза:

Здравейте, някой знае ли актуални врътки за сваляне на цената София - Варна - София за отиване на19.03. и връщане на 22.03? Засега изрових по 10-на лева надолу с free prime membership на eDreams. Макар, че точно те в момента са ми много криви. Имах неползвани билети с БгЕр купени през eDreams точно по тази дестинация и се бях разбрал с БгЕр да си ги ползвам в срок от 1 година. Ей сега реших да си ги ползвам и се обадих на БгЕр. И така разбрах, че eDreams взели, че ги канселирали по своя инициатива без да ме питат и искали рефънд от авиокомпанията. Та така, ни билети, ни рефънд, оплаках се 🙂

image.png.924bc7efc079ac9f4bf2fadc48436e2c.png

Това е цената на jetcost.de-> lastminute.de с Diners.

 

Пообщувай си с edreams, няма начин да не ти върнат парите.

Връзка към мнение
преди 2 часа, logist13 каза:

И така разбрах, че eDreams взели, че ги канселирали по своя инициатива без да ме питат и искали рефънд от авиокомпанията. Та така, ни билети, ни рефънд, оплаках се 🙂

За сваляне на цените не знам, но за eDreams - пишете им в чата. И аз имах подобен случай (даже май два). За да избегнете чат бота и говорите с жив човек, напишете 'agent'. Ако сте в испанската версия и искате да говорите на английски, напишете 'english'.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Търся билети София-Варна-София за юли. Най-ниската цена на сайта на България Ер е 66,82 лв до Варна и 67,91 до София за всеки ден от месеца. Скъпо ми е. 

В kayak.es -> rumbo.es са по-приемливи цените (макар и по около 25 евро в посока) и тук идва въпросът ми:

На сайта на авиокомпанията има няколко опции за билети икономична класа, а на rumbo - само 3. Ако купя Economy Flex от rumbo, какво всъщност плащам, като такъв вариант при България Ер няма?

Всъщност малко рано ми се струва сега да купя за юли. Има ли шанс цените да паднат?

bgair.JPG

rumbo.JPG

Връзка към мнение
преди 13 минути , Надя каза:

Всъщност малко рано ми се струва сега да купя за юли. Има ли шанс цените да паднат?

Не вярвам да паднат! Юли е  в активния туристически сезон.  Не е логично точно тогава да има билети по  30-40 лева. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 12 минути , Alexander каза:

Отвори синия надпис Términos y condiciones и ще видиш какво включва. 

Аз хубаво отворих, ама и с google translator се изгубих в превода. 🤪 Най-добре да си взема Economy - хем по-евтин, хем знам, че нямам право на нищо, освен на ръчен багаж 😃

Връзка към мнение
преди 5 минути , Надя каза:

Аз хубаво отворих, ама и с google translator се изгубих в превода. 🤪 Най-добре да си взема Economy - хем по-евтин, хем знам, че нямам право на нищо, освен на ръчен багаж 😃

Ако искаш наистина евтино да си купиш билети е по-добре да използваш друг сайт:

jetcost.com.au -> au.mytrip.com

Билетите ще ти струват по 25 лв. на човек и посока, но само при плащане с Visa Credit.

image.png.f3274b2d5d56e51896eb29edb86654cb.png

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

https://www.budgetair.dk/en/

400.99 kr /около 106 лв./ двупосочен София-Варна-София за лятото.

 

Редактирах, защото бях търсила да двама и е малко по-скъпо /2 лв./

Редактирано от Dreamm
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Успях да купя София - Варна през jetcost.no -> Sembo за 156 NOK (~32 лв). Имам номер на резервация, която обаче не излиза в сайта на България ер. За първи път използва Sembo и вече се притеснявам да купя Варна - София. Моля, който има опит, да каже кога и дали изобщо излиза резервацията. Или къде да я видя.

 

На 19.04.2021 г. в 11:33, IvanNavi каза:

Ако искаш наистина евтино да си купиш билети е по-добре да използваш друг сайт:

jetcost.com.au -> au.mytrip.com

Билетите ще ти струват по 25 лв. на човек и посока, но само при плащане с Visa Credit.

image.png.f3274b2d5d56e51896eb29edb86654cb.png

Благодаря, но при мен не се получи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Надя каза:

Благодаря, но при мен не се получи.

Назад в темата е описано през какви стъпки се минава, за да се получи.

Подсказката на @IvanNavi e, че схемата работи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Надя каза:

Явно някъде съм сгрешила, не прие картата.

А идеи къде и как да видя резервацията си? Ако изобщо я имам

 

При България Ер след резервация в сайта излиза дълъг номер, но същия номер има съответствие с друг, който посредниците издават.

В потвърждението на пощата ти го има или този номер или другия. Този номер се проверява след логване в профила в България Ер и проверяване на имената на пътниците. Системата води до проверка на единия или другия номер. Ако не се получава звъни след 2 ... 3 дни на оператор /във Варна вдигат по-често/ и продиктувай номера от потвърждение, за да проверят по него.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Надя каза:

В пощата ми има номер на резервация, която не излиза нито в сайта на българия ер, нито в CheckMyTrip. Ще чакам явно.

Този номер на резервация сигурно е на Sembo - опитайте да се логнете https://www.sembo.no/min-side

Там евентуално трябва да видите номера на резервацията на България Еър, която се състои от комбинация от 6 цифри и букви, или пък може да ви покажат директно номера на билета ви, който започва с 623 и след това следват още 10 цифри.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Дойде време да се похваля и споделя: Два еднопосочни по маршрута София-Варна-София за юли - общо 72 лв (370 NOK) през Jetcost.no -> Sembo с Мастеркард.

Алтернативата беше 106 лв през trip.bg или 128 лв през сайта на Бг ер. За някой може да не е много, но аз съм доволна. 🙂

Благодаря на yordanov за успокоителното разяснение - трябваше да изчакам трети имейл, в който имаше номер на билет и така успях да видя резервацията на сайта на Бг ер. Сега чакам такъв имейл с номера на втория билет.

  • Харесвам 6
  • Браво 3
Връзка към мнение

Здравейте. Оказа се, че сме останали без Виза кредит. Някаква идея за намаляне на цената с Виза дебит, Мастеркард, Маестро дебитна, Дайнерс?

Връзка към мнение
Георги Матеев

Вчера взех няколко полета до/от Бургас за по €12-€13 от www.opodo.at. Задължително се влиза на сайта с немско IP (иначе не показва ниските цени), а плащането е с Visa credit. Една карта минава многократно.

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Току-що взех нов билет Бургас-София. Официална цена 88 лв, но през jetcost.co.uk -> uk.mytrip.com платих само 16.99 GBP (39 лв). Доста солидна отстъпка. Бях с немско IP, ако има значение. Плащане с Mastercard Credit и няма ограничения. Билетът беше издаден минути след плащането.

  • Харесвам 19
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Нещо не се разбирам с jetcost.no -> sembo.no

Успях да купя 3 билета, но след това не дават такива цени. Пробвах през 3 различни компютъра и с различни ИП-та и цените са съвсем различни.

Цената е без конкуренция, както каза някой по-нагоре,  3 билета SOF-VAR за общо 52,30лв, само единия беше 65лв на сайта или почти  75% намаление, цени като в аутлет!!

 

 

Иначе първия път бях с немско ИП и да, чака се трети мейл за номер на билет, защото кодът от 6 знака е някакъв измислен и не важи при проверка. След като имате номера на билета-само цифри  може да се види и кода от 6 знака в сайта на АК-та, който е различен от този в мейла.

Друг вариант е да се влезе в профила на сембо, там се виждат номерата на билетите преди да изпратят третия мейл.

 

Идея как да се покажат ниски цени?

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.