Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 7 часа, desita89 каза:

.... и се обадя в банката и кажа ще искам да ми блокират картата и да я преиздадат....

Ще имате такса от банката най-вероятно, за преиздаване на картата, а другите (оподо, едреамс и т.н.)....ще се мъчат да дръпнат пари и няма да могат, съответно ще Ви спрат достъпа до услугата. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 20 часа, boogy83 каза:

Ще имате такса от банката най-вероятно, за преиздаване на картата, а другите (оподо, едреамс и т.н.)....ще се мъчат да дръпнат пари и няма да могат, съответно ще Ви спрат достъпа до услугата. 

По-добре да ме таксуват 10-20 лева от банката за преиздаването на картата, от колкото да ме чарджнат 54£ от оподо. Само трябва да разбера, дали наистина има как да ме осъдят и да ми запорират заплатата както каза dimitrov6 😄

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 57 минути , desita89 каза:

По-добре да ме таксуват 10-20 лева от банката за преиздаването на картата, от колкото да ме чарджнат 54£ от оподо. Само трябва да разбера, дали наистина има как да ме осъдят и да ми запорират заплатата както каза dimitrov6 😄

Няма страшно,сгрешил съм.Те теглят от картите,с които сте пазарували ,явно това им е тайната.Пишете им в чата,става бързо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Няма страшно,сгрешил съм.Те теглят от картите,с които сте пазарували ,явно това им е тайната.Пишете им в чата,става бързо.

На този чат ли имаш предвид да пиша?

Capture9.PNG

Връзка към коментар
преди 2 часа, desita89 каза:

По-добре да ме таксуват 10-20 лева от банката за преиздаването на картата, от колкото да ме чарджнат 54£ от оподо. Само трябва да разбера, дали наистина има как да ме осъдят и да ми запорират заплатата както каза dimitrov6 😄

много силно се съмнявам, че ще те съдят, просто ще опитат да чарджнат всички карти, които имат запомнени и като не стане, ти прекратяват членството и толкова

ако са много гадни може да пробват да чарджват периодично, а не да се откажат от първия път

въпреки това бих положил усилия да се отпиша легално преди да се стигне до там

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, neuromancer каза:

много силно се съмнявам, че ще те съдят, просто ще опитат да чарджнат всички карти, които имат запомнени и като не стане, ти прекратяват членството и толкова

ако са много гадни може да пробват да чарджват периодично, а не да се откажат от първия път

въпреки това бих положил усилия да се отпиша легално преди да се стигне до там

То аз само с една карта съм купувала билети. Но със сигурност ще пробвам да се отпиша "легално". 

 

преди 3 часа, dimitrov6 каза:

Ето  тук е в приложението на Edreams, защото само него имам инсталирано.

2023_10_12_17.35.00.jpg

Ще пробвам да им пиша. Благодаря 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами класическите - jetcost.de , jetcost.au  свалят по 30-70€ от Лот  (според цената на билета).Прегледай всичките jetcost по държави , с предимство на посочените по-горе + скандинавските и румънската версия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, stanimir каза:

Ами класическите - jetcost.de , jetcost.au  свалят по 30-70€ от Лот  (според цената на билета).Прегледай всичките jetcost по държави , с предимство на посочените по-горе + скандинавските и румънската версия.

Супер, благодаря за инфото. А всъщност, начина на закупуване подобен ли е на този през Оподо? 

Връзка към коментар

от къде смъквате билети на wizz, пробвах горните jetcost.de , jetcost.au www.jetcost.ro/. Преди ден ми даваше една цена през сайта на wizz, а сега през сайтовете е 2/3 по-скъпа. Не смея да отворя wizz, да не ми вдигне и там 🤣

Връзка към коментар

Мерси. Вдигнали са цените 2-но на билетите...вчера бяха около 68лв сега са 199. Да чакам ли цени за 3-11 юни София- Барселона става въпрос. Черен петък или просто корекция на цената? Сега ме е яд, че не запазих вчера...1000лв с 2 куфара за четирима ми се видяха много...сега 1700 ми се виждат...😒

Връзка към коментар
преди 10 часа, Denittta каза:

Мерси. Вдигнали са цените 2-но на билетите...вчера бяха около 68лв сега са 199. Да чакам ли цени за 3-11 юни София- Барселона става въпрос. Черен петък или просто корекция на цената? Сега ме е яд, че не запазих вчера...1000лв с 2 куфара за четирима ми се видяха много...сега 1700 ми се виждат...😒

Юни е прекалено далеч. Моето мнение е да изчакаш.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Edreams и opodo имат особено шизофренично поведение спрямо полетите на Раян. Не могат да преценят, ще ги продават ли, няма ли да ги продават, ще ги намаляват ли, ще ги увеличават ли. Вчера цял ден(точно когато ми трябваха) не излизаха, вечерта изведнъж се появиха. Така са от няколко дни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , desita89 каза:

Някой ще може ли да ми каже купуванететона билети през jetcost на принципа на Оподо ли е? 

Ако имаш предвид абонамента за прайм,не. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, blueriver каза:

Ако имаш предвид абонамента за прайм,не. 

Това е супер. Сега гледам сайта jetcost.pl като ми покаже цените и си избера ме прехвърля или към lastminute.com/Mytrip/Gotogate. Така ли трябва да е и ако да, после какво се прави?

Връзка към коментар
1 hour ago, desita89 said:

Това е супер. Сега гледам сайта jetcost.pl като ми покаже цените и си избера ме прехвърля или към lastminute.com/Mytrip/Gotogate. Така ли трябва да е и ако да, после какво се прави?

Да , после само следваш стъпките и четеш много внимателно за да не ти продадат излишни услуги. Преди самото плащане има последен подводен камък в който опитват да ти пробутат застраховка.Просто чети всичко и няма да има проблем, гледай и крайната  цена дали не се променя - обикновено промоционалната цена е за плащане само с определен вид банкова карта.Вижда се и предварително точно коя е , като кликнеш върху разбивката на цената.При Lastminute/ Bravofly обикновено е Diners.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

При покупка на билет от Bravofly с Diners без верифициране с 3D парола ли минава обикновено? Точно се чудех дали ще ми забие на тази стъпка, както става с lastminute, но вместо това изцяло я прескочи?

Връзка към коментар
преди 10 минути , PolinaS каза:

При покупка на билет от Bravofly с Diners без верифициране с 3D парола ли минава обикновено? Точно се чудех дали ще ми забие на тази стъпка, както става с lastminute, но вместо това изцяло я прескочи?

Може би зависи от сумата на билета ? В събота ми е изисквало 3д парола за билет на стойност 340Е. 

Връзка към коментар
преди 7 минути , IPBurov каза:

Може би зависи от сумата на билета ? В събота ми е изисквало 3д парола за билет на стойност 340Е. 

Аз за пръв път купувам през тях. Вярно, че билетът беше само 25 евро...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.