Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Ако така или иначе не ти трябва пътуването - пробвай. В най-лошия случай ластминит от получената сума ще си удържат някаква такса за анулация, но най-добре им кажи че полета е анулиран от Пегасус и си искаш парите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Това са екстрите на различните нива в лоялната програма на trip.com (диамантен статус се прави относително лесно и бързо):

164290590_2023-11-14(6).png.f96d5a95ddbcd238e991c93a9d0ab38c.png

 

Доста приятно, а отстъпките за хотелите са напълно реални. Това пък са условията за безплатен достъп до летищни лаунджове:

  • Free Airport VIP Lounge Access:
    Trip.com members are eligible for free VIP lounge passes as follows within each year: 2 passes for Diamond members, 1 pass for Platinum members. If a user's member tier is upgraded or downgraded, the number of available VIP lounge passes will be adjusted depending on their new member tier. Any passes that have already been used will not be affected by the upgrade or downgrade. 2) When making a flight booking on Trip.com, you only can apply this benefit if there is an eligible VIP lounge at the departure airport. It's not possible to apply this benefit after booking your flight. When you choose to apply this benefit, you will receive a QR code that you can use to access the VIP lounge. 3) The amenities and services, usage method, usage duration, and cancellation and change policies vary by VIP lounge. Refer to the terms and conditions of the relevant lounge for details. 4) If a user is found to have obtained passes through improper methods, Trip.com has the right to withdraw the benefit and take further action as appropriate. Trip.com reserves the right of final interpretation of this promotion.
    The rewards can only be used by the user themselves and cannot be transferred to others. If any risk is found during the issuance and use of the rewards, Trip.com may adjust the scope of bookings required for upgrades and the rewards terms and conditions.

A лаунджовете на календарна година ли ги броят или към някаква дата от да кажем, когато си получил този статус видя ли да ли са го обяснили някъде?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
На 13.11.2023 г. в 19:55, dimitrov6 каза:

Може и през Edreams.net ,при мен в браузъра най-лесно се вижда.Излизат при маршрути ,където пътува и самолет.Ето този пост

ТУК

Някой купувал ли е билет за испански влак от американския edreams? Защото иска идентификация с данъчен/соц. местен номер, а без него не продава билет. А не става какво да е да въведеш.


1433501537_Screenshot(379).png.dfc2eeba029f055d40df6ee86f5c68d9.png

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, elzbieta каза:

Може ли и аз да получа покана за Trip.com? Благодаря!

Благодаря на отзовалите се! Получих три покани. Засега ще използвам първата.
 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, Argentique каза:

Някой купувал ли е билет за испански влак от американския edreams? Защото иска идентификация с данъчен/соц. местен номер, а без него не продава билет. А не става какво да е да въведеш.


1433501537_Screenshot(379).png.dfc2eeba029f055d40df6ee86f5c68d9.png

Аз съм купувал , но имам този номер . Нещо като бг ЕГН е . През апликацията ти дава възможност да изберете паспорт или лична карта!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 11 часа, Argentique каза:

Някой купувал ли е билет за испански влак от американския edreams? Защото иска идентификация с данъчен/соц. местен номер, а без него не продава билет. А не става какво да е да въведеш.


1433501537_Screenshot(379).png.dfc2eeba029f055d40df6ee86f5c68d9.png

https://fauxid.com/fake-name-generator/spain

 

Един много магелански сайт 🙂

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ще ме уморите. :biggrin: Явно моят мозък още не действа така, че да търси вратички, но има време.

Много благодаря!

 

@Julian999, през приложението няма никакви отстъпки. Доскоро в десктоп US версия имаше куп билети по 6$, включително за AVE-влакове, което е чист подарък. Но трябва да се търси полет между градове с летища, като тогава предлага и влакове.
Сега не са всички цени ниски, но тук-там се намират. Моят влак е Avant средна дистанция и намалението е над 50%.

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , Argentique каза:

Ще ме уморите. :biggrin: Явно моят мозък още не действа така, че да търси вратички, но има време.

Много благодаря!

 

@Julian999, през приложението няма никакви отстъпки. Доскоро в десктоп US версия имаше куп билети по 6$, включително за AVE-влакове, което е чист подарък. Но трябва да се търси полет между градове с летища, като тогава предлага и влакове.
Сега не са всички цени ниски, но тук-там се намират. Моят влак е Avant средна дистанция и намалението е над 50%.

Да аз пътувах за Валенсия с Avlo за 4$ връщането беше с Iryo за 6$

  • Браво 2
Връзка към мнение

@WanderlustME, отговарям ти тук да не товарим темата на Уиз излишно. 🙂

Активираш Prime за 30 дни безплатно, в рамките на този период трябва да се откажеш от членството. Всякакви карти би трябвало да минават, но напоследък имаше оплаквания, че не с всички става. Револют вече не приемат, например. Ако нещо забие при теб, смени устройството.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

lasminute ми дадоха някакъв код за ваучер, като refund за отменен полет, обаче сега като се опитвам да си купя някакъв билет, няма къде (или аз не го намирам) да въведа този ваучер. Някой да подскаже нещо?

Връзка към мнение
Преди 1 час, boogy83 каза:

lasminute ми дадоха някакъв код за ваучер, като refund за отменен полет, обаче сега като се опитвам да си купя някакъв билет, няма къде (или аз не го намирам) да въведа този ваучер. Някой да подскаже нещо?

На последна стъпка, преди данните за картата (някакъв случаен полет избирам).

 

Спойлер

 

lastminute.jpg

 

 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
На 15.11.2023 г. в 22:03, Argentique каза:

Някой купувал ли е билет за испански влак от американския edreams? Защото иска идентификация с данъчен/соц. местен номер, а без него не продава билет. А не става какво да е да въведеш.

 

Това е нещо ново, преди месец и нещо купувах и искаше само име и рожденна дата. Отделно ми направи впечатление, че вече не излизат влаковете на iryo, а ние пътувахме с такъв. 

Иначе ако минеш и през US TCB, който дава фиксиран кешбек от 3$ на покупка в Edreams, е напълно възможно да пътуваш например Барселона-Мадрид 500км с влак, който вдига 300км/ч за 3,50лв.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Купих билет през Trip.com (мобилно приложение) за катарците и ми изтегли парите, но ми пише issuing tickets - tickets will be issued before 22 of November. Някой имал ли е подобно забавяне в издаването на билети? 

 

На сайта на катарците бяха по 820 евро, тук ми ги даде по 765 евро, да не откажат катарците? 😄

Връзка към мнение
преди 1 час, Loverboy каза:

Купих билет през Trip.com (мобилно приложение) за катарците и ми изтегли парите, но ми пише issuing tickets - tickets will be issued before 22 of November. Някой имал ли е подобно забавяне в издаването на билети? 

 

На сайта на катарците бяха по 820 евро, тук ми ги даде по 765 евро, да не откажат катарците? 😄

Вероятността да ти ги откажат е малка, просто отнема известно време издаването според компанията. Според мен до час-два макс ще са ти ги издали.

Връзка към мнение

Билет на 13 г дете за полет на уизз купен като възрастен през edreams можеше ли безплатно да се закачи за възрастен и до колко време и как? Предполагам процедурата е като при Раян и ще трябва да звънна на кол центъра, но ме интересува безплатно ли е за да знам струва ли си упражнението. В едрииймс за възрастен се счита 12+, т.е аз ще си го купя като възрастен, но после е въпроса как ще го закача към друга резервация за да мога да го чекирам?

Връзка към мнение
преди 13 часа, Jorro каза:

Вероятността да ти ги откажат е малка, просто отнема известно време издаването според компанията. Според мен до час-два макс ще са ти ги издали.

Издадоха ги 🙂 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.