Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

След ония разправии преди месец някой знае ли какво стана с прословутия автобус X84? Втори полет имам от тогава, пак би ми свършил супер работа, ама планираната начална дата в средата на май явно не се материализирала...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги каза:

След ония разправии преди месец някой знае ли какво стана с прословутия автобус X84? Втори полет имам от тогава, пак би ми свършил супер работа, ама планираната начална дата в средата на май явно не се материализирала...

Никой не е чувал за него, нито на гише информация на Т2, нито шофьора на 84, който скоро питах. Засега остава само като моментна медийна дъвка и извор на вълнения в нашия форум. 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 8 часа, Георги каза:

След ония разправии преди месец някой знае ли какво стана с прословутия автобус X84? Втори полет имам от тогава, пак би ми свършил супер работа, ама планираната начална дата в средата на май явно не се материализирала...

В интерес на истината миналата седдмица след пиянска вечер из Дружба се прибирах пеш и до лабораторията на Рамус видях в 2 през нощта автобус от градския транспорт, ама не обърнах внимание какъв е.

П.П.: Сега като погленах в гугъл май е бил N4, който не е за летището.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Никой не е чувал за него, нито на гише информация на Т2, нито шофьора на 84, който скоро питах. Засега остава само като моментна медийна дъвка и извор на вълнения в нашия форум. 🙂

Това е странно, няколко пъти съм засичал двуетажен автобус по Цариградско, мисля че бе Х84.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Климент каза:

Това е странно, няколко пъти съм засичал двуетажен автобус по Цариградско, мисля че бе Х84.

Х50 е, ходи до Врана.

 

преди 48 минути , boogy83 каза:

Сега като погленах в гугъл май е бил N4, който не е за летището.

Да, най-вероятно е Н4, той все още не ходи до летището.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.