Прескочи до съдържание

Сериали


Георги

Препоръчани мнения

Не съм много сигурен, но някъде бях чел, че руснаците били откраднали дизайна на една от първите Лади от Фиат, та нищо чудно героинята да е карала всъщност Фиат :)

 

Не е кражба, ВАЗ 2101 се правеше по лиценз на ФИАТ 124. Следващите поколения Лади обаче си бяха чиста кражба от по-нови модели на ФИАТ... ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чудя се колко ли жители има там , след като всеки ден убиват поне по няколко души, пък все още има народ  :biggrin:

Хич да не е ,ама идеи (за сега виртуални ) за разсодки (някой ден) из бъкингамширските села :smile3: :

http://midsomermurders.org/locationsindex.htm

8)

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Един нов епизод на IT Crowd ще се излъчи този петък: http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2013/09/25/2147864_video_it_crowd_se_zavrushta_za_finalen_epizod/

 

Мисля, че даже го обсъждахме в тая тема. Уникален сериал за всички гийкове, британския хумор е безпощаден. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=SwvCX94_EWI

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

 Fawlty Towers  наистина е забавен, макар че не всеки харесва английския хумор :)За мен най-добрия комедиен сериал си остава Двама мъже и половина.

Връзка към мнение

Не е точно сериал, но ... Тhe amazing race. В момента съм се зарибила яко и гледам стари сезони :)

А иначе любимите ми сериали са Eureka и The big bang theory.

Връзка към мнение

Не е точно сериал, но ... Тhe amazing race. В момента съм се зарибила яко и гледам стари сезони :)

А иначе любимите ми сериали са Eureka и The big bang theory.

И аз много ги харесвам и трите :)

От Амейзинг рейс съм качила от 15 до 22ри сезон в раздел "Видео", тия дни ще гледам да кача всичко възможно: http://magelanci.com/videos/category-55-the-amazing-race/

Връзка към мнение

Кухня наистина е забавен  :lol:

В момента по НВО върви много интересен сериал с Matthew McConaughey и Woody Harrelson "True Detective",  много е добре направен, а и актьорите са много добри и просто е удоволствие да ги наблюдаваш как са се потопили в образите на героите си.

Връзка към мнение

Аз не мога да гледам филми, не само последните години, винаги е било така. Вниманието ми може евентуално да задържи анимация, сериал и нещо документално. Обаче има сериали, които съм гледала с удоволствие - Game of Thrones, Fringe, Heroes, Кухня, Lie to me, The big bang theory, Two and a half men, някакви глупости за вампири, за които няма да си призная също 

Връзка към мнение

И на мен ми е невъзможно да гледам филм, трябва да е на кино, иначе половин час ми е attention span-а и после край. 

 

глупости за вампири, за които няма да си призная също 

Аз си признавам за True Blood и Moonlight :) И Supernatural, който и досега си ми е guilty pleasure.

 

За True Detective - доста положителни отзиви, изкушавам се, макар и да не ми се иска да почвам нов сериал.

Връзка към мнение

Любими сериали - Вавилон 5, Doll house, Стар Трек Ентърпрайз, Star Gate SG1, 4400, Мерлин, Battlestar Galactica, Dark Angel, Farscape, Supernatural първите сезони , последните ги гледам от горе от горе колкото да се ядосам как са променили тотално концепцията на сериала.

Сега гледам - Grimm, Изгубено момиче, а относно комедийните сериали култов за мен е Женени с деца. 

Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

Каква е тая тема бе? Това да не е пенсионерски клуб или клуб на самотните сърца?

 

Аз сериали не гледам. Просто органически не ги понасям. Единствените са ми били в детските години - Синьо лято, Арабела, Призраци в блока и т.н.

 

Преломният момент в отношението ми към сериалите беше периодът 1992 - 1994 година - влизането ми и излизането от казармата стана в компанията на "Пътеводна светлина" и "Докато свят светува". А като се сетя, че това беше само началото.....получавам скомина. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Преломният момент в отношението ми към сериалите беше периодът 1992 - 1994 година - влизането ми и излизането от казармата стана в компанията на "Пътеводна светлина" и "Докато свят светува". А като се сетя, че това беше само началото.

Забрави "Дързост и красота"!

И той започна тогава заедно с горните два - есента на 1992-ра.

Само че все още продължава  :lol:  :swoon:

 

 Единствените са ми били в детските години - Синьо лято, Арабела, Призраци в блока и т.н.

И "Призраци под виенското колело", за великана Отто, вещицата Ема, джуджето Румпи.

 

Мен ме кефеше за Джуджето Хаяско и Пишпунта . Имаме си даже съфорумец с такъв ник - Hayasko  ;)

A анимацията "Джейми и вълшебното фенерче" ми беше в топ репертоара на детството :D

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Точно, "Дързост и красота" имах предвид, когато писах, че получавам скомина от факта, че онова беше само началото.

 

Помня, че под въздействието на Румбурак,бях взел един пръстен с камък на майка ми. Малко след като тя ме видя, аз видях приближаващите шамари.

 

Иначе "Семейство Мейзга" беше уникално.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Каква е тая тема бе? Това да не е пенсионерски клуб или клуб на самотните сърца?

 

Преломният момент в отношението ми към сериалите беше периодът 1992 - 1994 година - влизането ми и излизането от казармата стана в компанията на "Пътеводна светлина" и "Докато свят светува". А като се сетя, че това беше само началото.....получавам скомина. 

 

Еее, хайде сега - от 1992 година до сега много вода изтече.  През последните години се правят все повече сериали, като съвсем не всички са "Дързост и красота" и "Робинята Изаура" - има и мнооооого хубави.  Пробвай "Game of Thrones" или "Boardwalk Empire", или "True Detectives", или "Hustle" - току-виж ти харесали. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.