Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

От около седмица и аз си инсталирах приложението, с Фейсбук по ваш съвет, тъй като стъпката с верификацията на телефонния номер ме спира. Засега и аз не откривам драстично по-добри цени, спрямо другите резервационни системи (напр. Испания, 4 звезди), дори и след максималните 2000 рупии отсъпка.

Симулирах резервация, стигнах до въвеждането на данни за картата (но не ги въведох), следващата стъпка директно плащане ли ще е или тогава би показало някаква комисионна, която да промени цената?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз съм за сайта, изкарахме две почивки в чужбина и една в България. Доволна съм тъй като цените, които ни се калкулираха бяха средно между 20-40€ по ниски от букинг.

Връзка към коментар

Ето сравнение за една и съща стая , една и съща дата :

 

Първото е с актуалната промоция на приложението от -40% до 1500rs.

 

Второто е през booking.com и то с 10% genius отстъпка.

 

post-140-0-25320500-1457721062_thumb.png

 

post-140-0-09577500-1457721079_thumb.png

 

За мен резултата е еднозначен.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За Европа няма и да видиш, освен ако не търсиш в долния ценови клас...

Не така смело :) следващата седмица сме в Дюселдорф Радисън Блу за 42 евро. Букинг искаше 80. После в Хамбург с бързи 25 евро надолу от цената. Много приятели се възползваха цяла зима за ски уикенди в Банско за много малко парички в добри хотели. Няма универсален сайт за ниски цени, трябва да се търси според случая. Ако пътувате с кола и оставате ден-два сайта е супер.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

За Европа няма и да видиш, освен ако не търсиш в долния ценови клас...

 

Ще извиняваш, но този път се изказа неподготвен. Често резервирам 4 звездни хотели (в Европа и не само), които стандартно струват €70-80 на нощ, само дето през приложението ги взимам за макс €40. Ако на това му викаш долен ценови клас... :)

 

Елементарен конкретен пример. 4-звездният "Феста Чамкория" в Боровец си го резервирах за Великден за €31 евро. Цената навсякъде другаде е €65. А на рецепция е 140 лв. (звънях да питам профилактично).

 

Най-якото е, че дава отстъпка и на маркови хотели от типа на Радисън, Хилтън и т.н. - които по другите сайтове никога не могат да се взимат с намаление (купоните не важат за веригите).

 

В никакъв случай не твърдя, че за всички хотели винаги изкарва най-ниска цена, но определено често има попадения и е въпрос на малко ровене... Не разбирам защо трябва да се отричат очевидните плюсове на платформата. Аз лично от Ноември досега имам над 50 резервации с MMT и дори вече не мога да изчисля колко пари си спестих.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Как да си потвърдя тел. номер в България? Не го приема в никакъв формат. Опитвам се да ползвам приложението за iOS.

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към коментар

Как да си потвърдя тел. номер в България? Не го приема в никакъв формат. Опитвам се да ползвам приложението за iOS.

Не може. Задължително телефонът трябва да е индийски. :) Както писах малко по-рано, от около седмица мъжът ми търси online sms verification сайт, който предлага индийски номер, но не открива :) Това не пречи да си правиш резервации, така или иначе резервацията ти идва на мейла. Единствено не можеш да се възползваш от някои допълнителни бонуси, които изискват потвърден телефон.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Ясно, благодаря! Между другото, пробвах с щатски номер, да видя дали ще се получи. Приема го и изпраща код, който трябва да въведеш до 30 секунди, ама не мога да го видя, защото не ми е активен номера в момента т.е. не е само индийски.

Връзка към коментар

Ясно, благодаря! Между другото, пробвах с щатски номер, да видя дали ще се получи. Приема го и изпраща код, който трябва да въведеш до 30 секунди, ама не мога да го видя, защото не ми е активен номера в момента т.е. не е само индийски.

A как въведе американски номер...? Ние в сайта можем да дадем американски, но от там не намерихме линк за потвърждение на номера, а от мобилното приложение може само индийски номер (изобщо не ти дава да промениш кода +91) А иначе за американски номера, в нета има много сайтове, които предлагат получаване на СМС онлайн на американски номер.

Връзка към коментар
Евгени Димитров

Десетте цифри слято, без +1 отпред. Да видях, че има индийски код, но интересното е дали въобще е изпратило код на щатския номер, иначе си ти брои секундите за потвърждаване и ми прие номера.

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към коментар

 Не разбирам защо трябва да се отричат очевидните плюсове на платформата.

 

Не забелязах някъде да отричам каквото и да е било. Изразих лично мнение на база личен опит. Нещо против?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Не забелязах някъде да отричам каквото и да е било. Изразих лично мнение на база личен опит. Нещо против?

 

Разбира се, че нямам нищо против. Идеята е, че на база на личния ти опит твоето изказване прозвуча като генерален извод за платформата, който просто не е верен. И така без да искаш можеш да заблудиш някакви хора, които въобще да не направят опит да търсят по-висок клас хотели. Каквито всъщност има много, включително и от най-големите вериги. Ето както charlotte примерно си е резервирала Радисън Блу в Дюселдорф за 42 евро.

 

В MakeMyTrip просто има хотели и за €2 и за €200, по нещо за всеки вкус. Нека се знае.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да и аз съм от тези опитали да сменят номера. Даже писах на съпорта, и те потвърдиха горният извод. Т. Е. Йок.

А да питам как го карате да търси в България? Изобщо не е чувало за Русе например. Въртях, суках, няма Русе.

Връзка към коментар

Здравейте,получих по мейл този код:HTLFREE от ММТ,пробвах го за Боровец-хотел "Lion",но не ми се получи.

Някой пробвал ли е този код?Той е за 100% намаление на хотел.

Важи от 12ти до 14ти април.

Връзка към коментар

Кодът е за 100% отстъпка на Domestic хотели, т.е. само и единствено за Индия. Пробвай с HTLAPP, който е за до 50% отстъпка от International хотели, максимум 2000 рупии и напускане на хотела до 30 април. Кодът мисля, че е валиден само през приложението им.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ще извиняваш, но този път се изказа неподготвен. Често резервирам 4 звездни хотели (в Европа и не само), които стандартно струват €70-80 на нощ, само дето през приложението ги взимам за макс €40. Ако на това му викаш долен ценови клас... :)

 

Елементарен конкретен пример. 4-звездният "Феста Чамкория" в Боровец си го резервирах за Великден за €31 евро. Цената навсякъде другаде е €65. А на рецепция е 140 лв. (звънях да питам профилактично).

 

Най-якото е, че дава отстъпка и на маркови хотели от типа на Радисън, Хилтън и т.н. - които по другите сайтове никога не могат да се взимат с намаление (купоните не важат за веригите).

 

Как точно успяваш да свалиш от 80 на 40? Нещо не ми излиза математиката, при положение, че отстъпката е ~26-27e, а има и такси?

Връзка към коментар

Как точно успяваш да свалиш от 80 на 40? Нещо не ми излиза математиката, при положение, че отстъпката е ~26-27e, а има и такси?

 

При мен положението е същото. Колкото пъти съм се опитал да открия сериозно намаление за хотел в Европа през въпросното приложение, никога не съм успял да попадна на предложение, което заслужава внимание. Явно обаче при Георги работи...

Връзка към коментар

Ние също досега не сме успявали, може би защото планираме нещата винаги много в аванс, а с индийците "номерът на китайката" е да се възползваш от купони с голямо намаление в последния момент... Тази сутрин се хванахме да тъсим някакъв хотел за 16-17 април и първоначално се ограничихме с хотели по Боровец, Смолян, Благоевград със СПА центрове, където открихме нелоши предложения и доста голямо намаление. След това разширихме кръгозора и се "хвърлихме" на Истанбул, където с код HTLAPP (до 2000 рупии) + използване на бонуси от wallet-a в размер на 1100 рупии (дадени ни от индийците без дори да сме направили и 1 резервация), успяхме да свалим 4-звездни хотели на цена от порядъка на 32-36 евро със закуска. Същият хотел в booking например започва от $73

 

Ето конкретен пример: 

 

post-2276-0-77694000-1457871009_thumb.png

 

post-2276-0-87392900-1457871361_thumb.png

 

post-2276-0-42846300-1457871375_thumb.png

 

post-2276-0-01960900-1457871415_thumb.png

 

Както се вижда от втория скрийншот, цената на стаята е 3830 рупии (от 5011 преди купон от 2000 рупии и такси), а при плащането ще се свалят още 1100 от портфейла и крайната цена става 2730 рупии или около $40.7

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами позволи ми да ги приложа като отстъпка, не измрънка за индийски телефон... Сега остава само да платя разликата с дебитна или кредитна карта, но ще го направя утре, след като уточня с колегите си работния график. А потвърден индийски телефон иска за да изпратиш референция на друг и да спечелиш допълнителен бонус. Тези пари в портфейла са ни дадени от тях - 100 при регистрацията и 1000 преди 2 седмици, за да им сваля отново приложението (бях го махнала, понеже и аз не бях успяла да открия добри оферти).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.