Прескочи до съдържание

дневник Магеланци в Бари през февруари


Mary

Препоръчани мнения

Сменете колата, мисля до 8 пътника + шофьор може с любителска книжка :)

Каква кола? Автобус трябва, автобус!!! :) :)

Rainy, откога си говорим за този автобус? До февруари можеше да вземеш категория! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Сменете колата, мисля до 8 пътника + шофьор може с любителска книжка :)

Или направо 2 буса

Аз ако не бях на 10000км досега да съм букнал

 

:blush: За 25 човека - колкото ги изброихме - повече от 2 буса трябват... хахахаха...

Иначе точно 8 + 1 вече сме букнали за първия автобус, мога да го карам, проверих...  :lol:

Каква кола? Автобус трябва, автобус!!! :) :)

Rainy, откога си говорим за този автобус? До февруари можеше да вземеш категория! :)

 

Идиотка  :lol:  :wub:

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Олелеее, посинях от смях  :)

На това му се казват индивидуални и НЕорганизирани екскурзии  :)

Редактирано от noshtna_ptica
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Като гледам оформя се сериозна туристическа уж неорганизирана група и се замислих дали не е време да ви пусна банкова сметка да си внесете летищните и горивни такси, че ми виси тука един дефицит... :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Супер звучи цялата организация. Подозирам пътуване достойно за филмиране. Май ще разбиете стереотипа за индивидуални и неорганизирани пътувания. Да не ви се кара после Жоро, много внимавайте. :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Сега си мисля колко жалко, че нямаме шапки с логото на магеланци. Представям си ви така ясно, точно като китайските групи. Еххххх, мечти, мечти. :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Сега си мисля колко жалко, че нямаме шапки с логото на магеланци. Представям си ви така ясно, точно като китайските групи. Еххххх, мечти, мечти. :lol: :lol: :lol:

 

Ами то има време... Основателят да не зяпа разсеяно!  :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към мнение

Скъпа, прочетох, че те интересува паркинг за автобуса в Матера? :lol:

На ъгъла на Via Pasquale Vena и Via Padre Minozzi Giovanni се намира.

 

Погледче към него. И точен адрес, разбира се.

Връзка към мнение

Сега си мисля колко жалко, че нямаме шапки с логото на магеланци. Представям си ви така ясно, точно като китайските групи. Еххххх, мечти, мечти. :lol: :lol: :lol:

От две години рева точно за това..ей на! има го в аналите...Искаме си шаловете!!! Искаме си шапките!!!!  :angry:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Скъпа, прочетох, че те интересува паркинг за автобуса в Матера? :lol:

На ъгъла на Via Pasquale Vena и Via Padre Minozzi Giovanni се намира.

 

Погледче към него. И точен адрес, разбира се.

 

Ох, благодаря... Ох, с този автобус примирам  :lol:

От две години рева точно за това..ей на! има го в аналите...Искаме си шаловете!!! Искаме си шапките!!!!  :angry:

 

И аз, и аз, и аааааааз! :)

Връзка към мнение

От две години рева точно за това..ей на! има го в аналите...Искаме си шаловете!!! Искаме си шапките!!!!  :angry:

да, ще изумите хората с тази нова държава Магеланци, почти като македонци, но не съвсем. :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

"Публикувано 28 октомври 2014 - 10:14

Гласувах за шапка, но бих се радвала и на етикет за куфар. Магнити, ключодържатели и разделители за книги са добра идея като сувенири по принцип, но според мен е хубаво да са такива предмети, които да дават възможност магеланците да се разпознават. Бих се чувствала страхотно, ако разхождайки се нахлупила шапка с логото срещна друг магеланец с шапка или тениска и по тях се разпознаем. Би ми било много приятно."

 

И мен ме пишете към мрънкащите за шапка или тениска :)

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

 

attachicon.gifMag-in-Bari-1.png

 

Както вече всички знаете, очертава се голямо магеланско нашествие към Бари ... през февруари! :)

Нашите дати са: 19.02 - 22.02.2016г.

 

В тази тема ще пишем преди да заминем за нашите плановете, ще пишем и по време на пътуването, като даже ще има и репортажи "на живо", ще пишем и след пътуването, когато надявам се да имаме какво още да допълним, вероятно и повече снимки да покажем!

 

Ще разчитаме сериозно на насоките на всички вас за да се получи най-доброто пътуване!!!

 

Накратко за събирането на групата:

 

В началото бе ... Dian, сам-самичък, като имаше едно желание - да разгледа красотите на Лече...

Дали направи грешка или ... най-доброто, но ни каза на мен(Mary) и desislavna за плановете си.

Как мислите, дали се зачудихме много? Нееее! Бързо, бързо се оказахме с купени билети! :lol:

 

После, погледнах графика за магеланското знаме и видях, че Георги Матеев се завръща със знамето в деня на нашето пътуване и дружно решихме да развеем знамето в Италия.

Покрай тази приказки и Георги Матеев се оказа със закупен билет! :lol:

 

Тогава станаха публично известни нашите планове. :)

И започна едно чудене от доста хора ... Rainy - дълго време мисли дали да си купи билет! :P Хич не и се ходеше, ама хиииич, но как да устои на тази неустоима компания? :lol:

 

След нея с билет се оказа и eloena! :lol:

 

Предпоследна към групата ни се присъедини Angelika! :lol:

Тя пък даже и се чуди 24 часа!!! Защо бе Анджи, защооо? Не ти харесваме ли??? :P

 

И понеже се оказа, че наехме по-голям от планирания автомобил, то веднага се зае и открилото се място! Към нас се присъедини и Desi75! :lol:

 

Така и последното място в нашата кола беше заето...

Ха-ха и автобус можеше да е, ама някои вместо да се трудят за благото на магеланци, като изкарат една шофьорска книжка за автобус, дисертации защитават!!!

Та сега вместо в автобус, пълен с магеланци, ще пътуваме в кола, ама какъв шофьор ще си имамееее - не, не е обикновен шофьор, а Доктор! Rainy, обичам тееее! :)

 

Това беше предисторията, а сега да се върнем към същината на темата. :)

 

Засега е ясно, че имаме автомобил за 8 човека с водач на автомобила Rainy.

Второто известно е, че на 20-ти февруари трябва да нощуваме в Лече! Приемаме предложения за нощувка там.

Третото известно е, че на 21-ви февруари ще нощуваме в Бари - също приемаме предложения за нощувката там.

 

Стигнах и до първия въпрос - Къде да бъде първата ни нощувка?

 

За това кратко време какво можем да видим и как да се движим, за да не губим много време?

 

Кое де не пропускаме в никакъв случай и кое можем да пропуснем?

 

Със сигурност ще имаме още много въпроси, за които ще разчитаме на активното участие на всички вас! :)

 

Пускам тази тема за да може и останалите, които имат вече билети да разберат за нашите планове, та ако е възможно да се видим и с тях някъде по тези географски ширини и за развеем дружно магеланското знаме!

 

 

 

Току що си купих билети за Бари за вашите дати. Ако сте решили да се наеме транспортно средство с повече места, бройте и мен. Ако не - ще се срещаме в хубавите италиански ресторантчета.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Току що си купих билети за Бари за вашите дати. Ако сте решили да се наеме транспортно средство с повече места, бройте и мен. Ако не - ще се срещаме в хубавите италиански ресторантчета.

Както пише и в цитата, който сте сложили, вече имаме наета кола, в която всички места са запълнени. :(

Освен групата, която е в нашия автомобил, има още 3 отделни групи, които ще пътуват в същия полет.

Всички имаме различни програми, но се надявам все някъде да се засечем и трите групи.

 

В тази тема, можете да напишете и вашите планове, за да има яснота, така че, ако някои се намират по едно и също време, на едно и също място, да се видят.  :)

Имате ли място за още 10 човека? :rolleyes: За едни приятели питам ... :P

Само, ако и ти дойдеш с тях! :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

За "мрънкащите", работи се по въпроса, просто по-бавно отколкото всички очакват(м)е и се надяват(м)е :)

 

Има ли желание да се раздели темата на две, все пак идеята беше да се кристализира план, а изглежда повечето мнения са за кой кога ще ходи?

Връзка към мнение

...

 

Има ли желание да се раздели темата на две, все пак идеята беше да се кристализира план, а изглежда повечето мнения са за кой кога ще ходи?

Освен менението на traveler, всички други са на тема Бари! А той предлага алтернатива, на всички четящи нашите планове, но нямаще желание да се включат за тази посока. 

 

Не ни я пипай хубавата темичка.  :)   

 

Плана засега е неясен, но има още време и предполагам, че всички имат да готвят поне по още едно пътуване, а някои и по повече... :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Освен менението на traveler, всички други са на тема Бари! А той предлага алтернатива, на всички четящи нашите планове, но нямаще желание да се включат за тази посока. 

 

Не ни я пипай хубавата темичка.  :)   

 

Плана засега е неясен, но има още време и предполагам, че всички имат да готвят поне по още едно пътуване, а някои и по повече... :lol:

Беше само шега,ако трябва изтрийте мнението. :)

Връзка към мнение

Брани, кажи на приятелите си ;-), че в самолета има още места :-D

И конкретно за плановете-някой нещо за Остани да се произнесе :-)

 

И моето е шега де :) Не можах да се стърпя ... :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.