Прескочи до съдържание

дневник Магеланци в Бари през февруари


Mary

Препоръчани мнения

 Биби, :bye: това е ресторанта и детето да питаш и то ще ти каже как се казва...това е единственото което може да каже без да се замисли :rofl: от италианската ни обиколка  :search:

 

http://www.bettycafe.it/ - (има и страхотни сладоледи, и домашно приготвена паста , абе чудесия ...нищо че пише-кафе ... и безплатен интернет и то доста добър )

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет и от мен! 

От доста време имам регистрация,но до този момент не съм се включвала. 

Миналата седмица спонтанно си купих билети за Бари, оказва се са същите дати 19.02/ 22.02.!!!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошла, Cassia! :) Мисля че самолетът ще бъде окупиран генерално от магеланци :) 

 

Нашата програма е нощувка в Матера (директно се изстрелваме за там от летището на 19-ти), нощувка в Лече (20-ти) и нощувка в Бари (21-ви). 

 

Желая ти прекрасно изкарване и се обади на аверите в самолета! :) (Аз летя от Лондон)

Връзка към мнение

Готови ли сте? :)

 

Bari-1-5.png

 

Не познавам всички, но с радост ще се запозная с новите Магеланци и с отбора на noshtna_ptica(Птичке, надявам се, че си по-добре и утре ще се видим).

Ети, излишно е да казвам, че и с твоите приятели ще се запозная! :lol:

 

Специално се обръщам към новите магеланци - не се притеснявайте да ни заговорите - вероятността вие да ни познаете е много по-голяма!

 

Малко по-късно ще пусна и маршрута ни.

 

Редактирано от Mary
  • Харесвам 19
Връзка към мнение

Ах, избиваш рибата с твоите великолепни колажи... хахаххахахаха

 

Вчера се чекирах... :) Моят самолет пристига 10-тина минути по-рано. Ако имам възможност днес, ще го лепна този колаж на плакат с надпис Лондон поздравява София и ще се изтъпаня да ви чакам  :lol:

Връзка към мнение

Хахах....значи се оформя една подвижна лудница!!! Изпращания, посрещания....само моля, без цигански оркестър!  :wub:

Еееее, разбита съм... Точно на оркестър се надявах! :P

 

 

Аз съм напълно готова и раницата ми е вече на работа и очаква да се понесе към Италия  :P

Браво, Деси! Аз съм много далеч от приготвен багаж - даже не съм го измислила какъв да е. :(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Еееее, разбита съм... Точно на оркестър се надявах! :P

 

 

Браво, Деси! Аз съм много далеч от приготвен багаж - даже не съм го измислила какъв да е. :(

 

Това е моят статут и по двете... хахахахаа

Връзка към мнение

Багаж?! Половинката от сутринта ми е записал по всички средства за комуникация какво да направя по този въпрос, но снощи една приятелка реши, че началото на март ще ходи в Прага и спешно трябва да й изберем хотел. В 8.30 ми изпрати информацията. Та, познайте на кое дадох приоритет :P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И ние сме на стартова позиция. Багажът не е приготвен, но настроението и очакванията са на линия. :P

Нашият маршрут е лежерен и ще се оформя в движение.

Първа нощувка - Бари

Бари - Алберобелло - Лече. Нощувка.

Цял ден Лече. Нощувка.

Лече - Бари, като пътьом ще разгледаме или Полиняно, или Остуни

И отново на самолетчето...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И ние сме на стартова позиция. Багажът не е приготвен, но настроението и очакванията са на линия. :P

Нашият маршрут е лежерен и ще се оформя в движение.

 

Определено маршрутът ви ще започне от летището, мда.. лежерно ще е и въодушевено! .. не правете излишни планове, защото винаги може да бъдете изненадани.. :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

След малко излитам от Хонг Конг и 30-ина часа по-късно ще съм в приятната магеланска компания на път за Бари. Нямам търпение вече, още повече щом и оркестър ще има...

 

Отправям процедурно предложение: да се запасим с по 2-3 патрончета на човек за допълнително вдигане на градусите на самолета :)

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

На мен едно птиче ми каза, че освен официално посрещане, щяло да има и специално изпращане.  :)  :biggrin:


....само моля, без цигански оркестър!  :wub:

Няма цигански оркестър, само берковската духова музика   :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

На мен едно птиче ми каза, че освен официално посрещане, щяло да има и специално изпращане.  :)  :biggrin:

Не се удържа, нали? Изненадата отиде по дяволите :) За другите де, аз се удържах....

Връзка към мнение

Ама, защо от самото начало не казахте, че и Милко Калайджиев пътува с групата? :O

Безславно беше свален от самолета! :P

Малко трудно се сетих как го вмъкна в нашата прекрасна компания. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да си изкарате славно и прекрасно! И да се върнете живи, здрави и доволни от това магеланско приключение, че eloena ми трябва  :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.