Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Записвам се и в тази тема да повторя колко съм сериозна за пътуване до Антарктида . Какъвто и да било маршрут ме устройва  . От 2025 година и продължителността няма да ме касае - колкото толкова .

Преди време бях намерила това - https://www.australis.com/eu/en/our-fleet/stella-australis. Сега не включват слизане на остров Огнена земя , цената е с 400 $ по - висока , по - кратко е , и няма никаква Антарктида , но смятах , че все пак ще начеше крастата за плаване по тези ширини . 

Към момента единственото ми притеснение е , че си нямам другарче . Стискам си палци да съм здрава !

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, аз също проявавам интерес за пътуване към Антарктида. Щe ми се да е в края на декември, но може и януари 2025 г. Всъщност Ушуая и достигането до ледения континент са мечтата на живота ми!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Усуая е лесна топка , три-четири полета дневно от Буенос Айрес + полети и от други летища.

 

Южна Джорджия не е за пропускане - най-голямата концентрация на животни в света на м2 .

Доста любопитно е ,че през последните 10 години изтребиха всички елени на острова (3500) до крак ( с ловци) , както и всички гризачи до крак ( с отрова ) , което също спомогна доста за въпросната концентрация …

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.