Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, ven62 каза:

@Rainy , можех и на лични, но така демонстрираме как се "сриват" цените на goldcar с приближаване на датите.

току-що проверено:

56 евро като за теб - "юруш на маслините..."

:wink::biggrin:

😳 Е само от телефон не обичам да резервирам... Дали ще “устискат” до утре вечер? Сега ще погледна, много благодаря! 

Връзка към коментар
преди 14 часа, liliya каза:

С earlyeaster, easter2019 , earlysummer  сваля цените с още 30%. И аз хванах много добра цена 🙂

Горната цена е постигната с 'easter2019". Не го написах, защото вече бяхме коментирали по-нагоре в темата. Пробвах и "вечния" код "DSCUENTOFTA20" - работи си.

преди 12 часа, Rainy каза:

😳 Е само от телефон не обичам да резервирам... Дали ще “устискат” до утре вечер? Сега ще погледна, много благодаря! 

Ще "устискат", а даже и още по ще "клекнат". в следващите 2-3 седмици. Но ти си подложи една по-ниска база, за всеки случай. :wink:

А мен ме брой за личен "прайстракер".  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, ven62 каза:

 Не го написах, защото вече бяхме коментирали по-нагоре в темата. 

Е кой да прочете... съжалявам , че съм го проспала.😉

От днес още един код  just5may.

 

5D125F25-2C52-40D2-B39A-9E5A992BE944.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Goldcar брутално си играят с цените и определено трябва да се следят.

 

Кола за 6 дни в Рим, резервирана преди 6 месеца = €109

 

Абсолютно същата кола с 1:1 идентични условия, пререзервирана преди 2 дни = €31

 

Говорим за над 3 пъти разлика...

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Goldcar брутално си играят с цените и определено трябва да се следят.

 

Кола за 6 дни в Рим, резервирана преди 6 месеца = €109

 

Абсолютно същата кола с 1:1 идентични условия, пререзервирана преди 2 дни = €31

 

Говорим за над 3 пъти разлика...

Ма, нали това разправям , от една камара време.🚙

Даже, през различни части на деня, пак са ми излизали различни цени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , AlexandraKo каза:

Ма, нали това разправям , от една камара време.🚙

Даже, през различни части на деня, пак са ми излизали различни цени.

Ти си разправяш, ама само аз те слушам. :wink::grin::grin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много благодаря на @ven62 🍻 

 

Още с прибирането си тази вечер проверих цените и пре-резервирах за десет дни Тоскана в сезон (края на май) за 50,67 € economy class (аз винаги взимам с 5 врати кола) - чисто спестяване от € 38.59 (предишна резервация от 89.26 €). Почти ще покрия външната застраховка 🙂 

 

Всъщност и аз слушам @AlexandraKo 🙂 и бях пробвала вече цените преди дни, но нямаше промяна тогава...

Благодаря още веднъж!

 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Ооо и аз чета, и аз. Благодаря @AlexandraKo .

След намалението за Сицилия, сега следя един Лисабон и вече от 260 с пълна застраховка падна на 185 ( за 7 дни). Ама имам още една седмица, та очаквам и още :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Трябва да се следят, но без прекалено големи надежди, за да няма обратен ефект.

Аз следях 2 месеца всеки ден за кола в Болоня за минлата седмица и всичко вървеше само нагоре, понякога леко надолу, но без да става под първоначалната цена, която беше в началото.

Накрая станаха 2-3 пъти по-скъпи спрямо преди един месец и нещо и така и не взех нищо, понеже аз чаках да станат без пари.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Alexander каза:

Трябва да се следят, но без прекалено големи надежди, за да няма обратен ефект.

Аз следях 2 месеца всеки ден за кола в Болоня за минлата седмица и всичко вървеше само нагоре, понякога леко надолу, но без да става под първоначалната цена, която беше в началото.

Накрая станаха 2-3 пъти по-скъпи спрямо преди един месец и нещо и така и не взех нищо, понеже аз чаках да станат без пари.

Ааа ама то следенето става с резервиране с безплатно канселиране. При нова , по-ниска цена - анулираш предното и букваш новото ( в обратен ред де) . И така..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , funny каза:

Ааа ама то следенето става с резервиране с безплатно канселиране. При нова , по-ниска цена - анулираш предното и букваш новото ( в обратен ред де) . И така..

Знам, правил съм го не един път, но аз и на първоначалните цени не бях склонен и за това не бях резервирал нищо. Искам да кажа, че изобщо не е задължително да падат.

Защото като чете някой външен, ще разбере, че едва ли не  винаги падат цените и ги дават колите без пари накрая.

Връзка към коментар
преди 26 минути , Alexander каза:

Трябва да се следят, но без прекалено големи надежди, за да няма обратен ефект.

Аз следях 2 месеца всеки ден за кола в Болоня за минлата седмица и всичко вървеше само нагоре, понякога леко надолу, но без да става под първоначалната цена, която беше в началото.

Накрая станаха 2-3 пъти по-скъпи спрямо преди един месец и нещо и така и не взех нищо, понеже аз чаках да станат без пари.

Ми,там ти е грешката, ние говорим за намаляване на цената, а не- за подаряване.

Освен това, кое на този свят е 100% сигурно, освен смъртта?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малко късно го виждам, но все още работи. Току-що ребукнах кола за 5 дни от Бергамо с ъпгрейд до SUV и спестих 47 евро с easter2019. Доволен 🙂

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

Трябва да се следят, но без прекалено големи надежди, за да няма обратен ефект.

Аз следях 2 месеца всеки ден за кола в Болоня за минлата седмица и всичко вървеше само нагоре, понякога леко надолу, но без да става под първоначалната цена, която беше в началото.

Накрая станаха 2-3 пъти по-скъпи спрямо преди един месец и нещо и така и не взех нищо, понеже аз чаках да станат без пари.

Моят опит е сходен на твоя. С времето цените на колите под наем се вдигат - с много редки изключения и някакви промоции, но никога през фирмата директно, а от агенция.

 

Този спад на цени на Goldcar го знам от Алекс и Вен. Аз резервирах на 12 януари - по една случайност най-добра цена ми даде тогава отново Goldcar  и така и не успяха да я бият другите. Сега пререзервирах - и канселирах първата резервация. Наистина цената е чудесна! Е, ще се понацупят малко за застраховката, но ние ще обснимаме колата отвсякъде и ще съм внимателна. Не ми се дават толкова пари за пълна застраховка при положение, че мога да взема външна - и съм доста по опитна с колите под наем вече.

 

И си пожелавам късмет с колата и шофирането най-вече, разбира се 🙂 

 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

Ми,там ти е грешката, ние говорим за намаляване на цената, а не- за подаряване.

Освен това, кое на този свят е 100% сигурно, освен смъртта?

3-5 евро на ден за мен е подаряване, а се случват и такива цени

Връзка към коментар
преди 41 минути , Alexander каза:

3-5 евро на ден за мен е подаряване, а се случват и такива цени

В момента моята цена е 5.67€. 

П.П. Без застраховката, ще имам още толкова (около €50) и за външна... 

Връзка към коментар

Току-що си ребукнах колата за Мадрид за този уикенд 26-29 Април.

 

Платих колосалните €0.29 наем на ден или общо €0.86 тотал за три дни. И това без каквито и да е врътки - официална цена.

 

Много ме кефи после при взимане на колата колко отчаяно опитват да ми пробутат застраховките си, но аз безмилостно ги режа. Повече ми харесва идеята да карам кола за 60 стинки на ден 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Току-що си ребукнах колата за Мадрид за този уикенд 26-29 Април.

 

Платих колосалните €0.29 наем на ден или общо €0.86 тотал за три дни. И това без каквито и да е врътки - официална цена.

 

Много ме кефи после при взимане на колата колко отчаяно опитват да ми пробутат застраховките си, но аз безмилостно ги режа. Повече ми харесва идеята да карам кола за 60 стинки на ден 🙂

Аз ще дебна още значи 😁 (И нямаш външна застраховка?) 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.