Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 6 часа, AlexandraKo каза:

Някъде четох, че по време на пандемията, миналата година, рент-а-кар фирмите, са разпродали част от автопарковете си .

И се очакват,високи цени на колите за наемане.

Вече  са факт - трябва ми кола , за 15 дни, за Сицилия. Със застраховка, под 1000 евро, са малко.

Кола от Голд кар, дето са най-евтини, ако си употребя всичките точки, ще излезе, къде 850евро.

Някой срещнал ли е код за намаление?На мен не са ми пращали нищо, от много време.
@ven62, онзи , вечно работещ код, също не може да се ползва:((((

 

Ползвали сме LEASYS RENT  в Сицилия. За 15 дни излиза около 600евро със застраховката.

 

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
преди 5 часа, Capitan Morgan каза:

Някой да помогне с работещ код за Goldcar?

Последно ни пратиха на 9 юли намаление, със срок  до 22 юли. Преди пращаха често, сега не, но все пак, през юли два пъти .

На теб за кога ти трябва.Ако не е веднага, ще пробвам да ти помогна. Ще си вляза в акаунта, ще симулирам резервация и като не я довърша, ми пращат.

Връзка към коментар
преди 12 часа, AlexandraKo каза:

Последно ни пратиха на 9 юли намаление, със срок  до 22 юли. Преди пращаха често, сега не, но все пак, през юли два пъти .

На теб за кога ти трябва.Ако не е веднага, ще пробвам да ти помогна. Ще си вляза в акаунта, ще симулирам резервация и като не я довърша, ми пращат.

Отказах се, че ми трябваше за утре а са надули ненормално цените. Благодаря все пак 🙂

 

преди 5 часа, maiche каза:

При нова регистрация пращат код за 20%.

Това съвсем го бях забравил. Моята отстъпка при регистрация съм я ползвал вече, но явно ще правя провил и на жената при следваща резервация 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Capitan Morgan каза:

Отказах се, че ми трябваше за утре а са надули ненормално цените. Благодаря все пак 🙂

 

Това съвсем го бях забравил. Моята отстъпка при регистрация съм я ползвал вече, но явно ще правя провил и на жената при следваща резервация 🙂

Ама, те на всички са им ужасни цените, след пандемично:( На Сицилия, Голд Кар , през юни, ми дадоха тройна на цената, преди пандемията

Връзка към коментар

Като има кой да плаща, може и х5 и х6 да стане, с всичко е така..

Сега от любопитство проверих за цените в Тенерифе за другия месец.

Знаете, че там като цяло са евтини колите и масово са без блокировки на пари и пр в локалните фирми има цени 15-18евро на ден, за нови коли или всичко под 200евро за 11 дни с 0 самоучастие.

Ами Голд кар искат за същото време по 42-45 евро на ден хем с разни оттъпки или 460евро за най-евтината+150 до 230евро за допълнителна застраховка и работата отива на 600-800 евро за същия период..

излиза минимум х4 за идентични условия 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Alexander каза:

Като има кой да плаща, може и х5 и х6 да стане, с всичко е така..

Сега от любопитство проверих за цените в Тенерифе за другия месец.

Знаете, че там като цяло са евтини колите и масово са без блокировки на пари и пр в локалните фирми има цени 15-18евро на ден, за нови коли или всичко под 200евро за 11 дни с 0 самоучастие.

Ами Голд кар искат за същото време по 42-45 евро на ден хем с разни оттъпки или 460евро за най-евтината+150 до 230евро за допълнителна застраховка и работата отива на 600-800 евро за същия период..

излиза минимум х4 за идентични условия 

Ми, Ковидът ги е направил от ниско, на мнооого високо-тарифни:((

Използват моментния колапс на всички фирми, ще видим, до кога ще е така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , funny каза:

Днес получих на мейла това. 

 

Screenshot 2021-08-06 at 9.49.24.png

За съжаление това не върши работа. Вдигат цените с 60-80% и пускат това съобщение.

Но все пак един поглед не е излишен. Може и да са си променили политиките.

...

Кодове си трябват.

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Сякаш се понормализираха цените.

Днес получих това:

 

1FBCF1D3-51B1-47A2-B244-5FBC9B52C7F1.jpeg.0c3187d23c64c3065c2825566b91ea78.jpeg

 

И съответно, веднага проверих:)))

Само два пъти повече, отколкото , миналата година, по това време:(((

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 19 минути , ven62 каза:

Някое кодче да ви се намира.

Егати цените - 80 евро на ден

Или идея за някоя друга рентакар компания за Бари, септември

Гадовете, ми бяха пратили промоция, важаща един ден. И понеже ги дебнех за Аликанте, се втурнах, да резервирам, с безплатна анулация. Да, ама не - въпреки, че избирам средната опция, не ми позволява да резервирам, без да платя. Два дни се разправях , безуспешно. Писах на съпорта, хънта-мънта, не било от тях. Ми от кого? Че и наглеци- пратиха ми анкета, да кажа, колко съм доволна от съпорта им. Пък аз върнах въпрос - как да съм доволна, като, само едните приказки и нищо не се свърши.

За Катания - същата работа беше.

Пробвай с някой друг доставчик  или, през Каяк, както направих за Корсика, по мъдрия съвет на @Георги Матеев и излезе чудна цена.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 54 минути , ven62 каза:

Някое кодче да ви се намира.

Егати цените - 80 евро на ден

Или идея за някоя друга рентакар компания за Бари, септември

Пробвай код MYGOLDCARCLUB.

 

И да, тествай също kayak.ie за други доставчици.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Георги Матеев каза:

Пробвай код MYGOLDCARCLUB.

 

И да, тествай също kayak.ie за други доставчици.

Този код работи, но пак иска да се предплаща, няма значение, какво ще избереш.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Някое кодче да ви се намира.

Егати цените - 80 евро на ден

Или идея за някоя друга рентакар компания за Бари, септември

що не опиташ при тези няма предплащане и цените им са добри...не че съм ги използвала де...

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , Георги Матеев каза:

Пробвай код MYGOLDCARCLUB.

 

И да, тествай също kayak.ie за други доставчици.

 

преди 21 минути , AlexandraKo каза:

Този код работи, но пак иска да се предплаща, няма значение, какво ще избереш.

 

Мерси, Кодът работи - около 15% на ум сметнато.

Само дето, докато се мотая - цените станали по 200 евро на ден.

През каяк е около 70 евро на ден. Ще почакам до довечера. Спомням си, че голдкар бяха най-апетитни в късните и малките часове. 

Еми, икономиите от самолетни билети ( 8 лв. Бари-София) ше се пренасочат към рентакарите. Как пък никой не им стъпи на врата на този бизнес - поне малко регулации.

 

 

преди 12 минути , wiliko каза:

що не опиташ при тези няма предплащане и цените им са добри...не че съм ги използвала де...

Мерси. Но нямат коли за мойте дати

Връзка към коментар
преди 23 минути , wiliko каза:

що не опиташ при тези няма предплащане и цените им са добри...не че съм ги използвала де...

Опа, ако взема колата не при кацане, а на следващия ден сутринта цената е около 80 евро общо. 

Малко неудобно, че ще трябва да пътуваме до Бари с влак/автобус от летището (още не знам как точно) и на следващата сутрин да се върна да взема колата. Но 100 евро икономии са си 100 евро.

Пак мерси. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

@Георги Матеев, sorry, но този път водката отива за @wiliko.:wink:

Резервирах едно дребно фиатче за 120 евро тотал от следващата сутрин, при това с пълна застаховка. ( leasysrent.it )

Е, все още не съм им чел дребните шрифтове, а и не си вдигат телефоните - най-много да притърчам с обществения транспорт.

Wiliko благодаря, както се казва в онзи класически виц -  "До тук добре..."

:biggrin:

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , ven62 каза:

@Георги Матеев, sorry, но този път водката отива за @wiliko.:wink:

Какво имаш предвид... този път? Аз до момента водка от теб никога не съм виждал 🤔

  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 5 минути , Георги Матеев каза:

Какво имаш предвид... този път? Аз до момента водка от теб никога не съм виждал 🤔

Ами с басейна какво стана?Изпи ли го?🤣

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 35 минути , Георги Матеев каза:

Какво имаш предвид... този път? Аз до момента водка от теб никога не съм виждал 🤔

Защо така се опитваш да обезсърчиш @wiliko . :biggrin:

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Защо така се опитваш да обезсърчиш @wiliko . :biggrin:

Водка или вода... 😂...да чакам...че басейн още нямам.. 🤪

Радвам се че си намерил кола 🚙 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.