Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Поразгледайте структурата на форума. Може да ви изглежда малко постничко с общо 5-6 раздела, при положение, че темата за пътешествията е необятна. Причината е, че не искам да има хиляди, милиони форуми, повечето от които празни и където трудно можеш да се ориентираш къде да си пуснеш въпроса. 

 

Въпреки това, от ограниченото пространство съм отделил цял форум, за да се запознаем, засега поне виртуално. 

 

Желанието ми е посетителите на форума да не са от тези, които ще се регистрират, пуснат едно питане за самолетен билет, ще получат отговор и ще забравят. Ще ми се да останат, да се позадържат, може би да обсъдят с останалите какво да правят на мястото, което са си избрали. А дори и да не е свързано с конкретно пътуване – просто да помечтаят заедно за плажовете на Френска Полинезия или за експедиция до Хималаите и Северния полюс. А пък кой знае, мечтите може да се изродят в конкретни планове и някой ден да се реализират?

 

Затова ми е важно да има отделен форум, където с няколко думи всеки да се представи, един вид поне малко да се види, че не сме ботове, а живи хора зад клавиатурите :) Няма препоръки за информацията, която да предоставите – може да публикувате мемоари, може и да напишете кратичко: "Пешо, 35 години, шлосер". Ваша воля :)

 

И естествено, не е задължително, ако анонимността ви е комфортна, никой няма да ви съди!

  • Харесвам 26
Връзка към мнение
Калоян Куртев

Ще се повторя, просто защото написах същото и на страницата на Аерохроники във Фейсбук, но все пак...
Поздравления за новия форум във самия форум. В началото на февруари тази година един приятел ми изпрати линк към статията за анатомията на самолетното крило. Като си ме знае какъв съм маниак и как залепям глава на прозореца всеки път като чуя звука от прелитащ самолет...От тогава съм твой верен фен и вече изчетох всичко със запетайките.
За моя приятна изненада се оказа, че авантюристите съвсем не сме малко и съвсем оправдано е създаването на настоящия форум. Желая ти хиляди посет... магеланци и дай Боже никакъв СПАМ.


 

Връзка към мнение

Щом няма да има спам, флуд поне може ли да има?

 

Пределно ми беше ясно, че ще ми изопваш нервите, за това ще те помоля по-възпитано.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Поздравления Гоше за сайта.Надявам се все повече пътешественици и авантюристи да се присъединят към  нас.

Нека направим мечтите лесни за сбъдване.Помощта е задължителна.Успех занапред.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
А пък кой знае, мечтите може да се изродят в конкретни планове и някой ден да се реализират?

 

Това нещо не го разбрах, защо пък изродят :D

Иначе за мен форумът е много як и всичко е 6, не обръщам внимание на детайлите, важното е да вървят нещата :)

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Добре де, искам да публикувам пътепи, който да копирам от черновата или от е-мейла си, където съм го сложил, а нямам опция копи-пейст...

 

Ако говориш за поставяне тук, най-добрия начин за да не се пейстнат някакви гадни неща от имейла ти е да ползваш трите иконки по-горе. 

 

2013-09-15_21-55-16.png

 

Постави като обикновен текст е за предпочитане, но може да се наложи наново да направиш новите редове между параграфите. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Днес открих този блог и форум и просто исках да споделя колко много съжалявам, че по-рано не съм знаел за него! Страхотен е! И блога, и форума! Голямо благодаря на Георги. Мисля, че България се нуждае от поне един такъв форум, защото всеки пътешественик се опитва да черпи сведения от руски и английски форуми, но за съжаление не и от български!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Здравейте,

Предстои ми отново да посетя Турция.Поводът да попадна на Вашия сайт е интереса ми към Принцовите острови-и по точно разписанието ха фероботите в двете посоки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Здравейте всички !

 

попаднах на форума случайно, сетих се че преди време имаше форум на пътешественика, който отдавна вече го няма.... и се зачудих дали не се е появил някой нов и ето оказа се че има

Успех!

Хубаво е да има такова пространство в което обичащите да пътуват да могат да споделят впечатленията си и да обменят информация.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, Магеланци.
Аз съм Данчето, от София и сигурно съм най-... чиста и неопетнена от пътувания сред вас. Но само физически :) От както преди има-няма 100г. прочетох "Остров Тамбукту" започнах да мечтая за света. С годините мечтите сякаш намаляха, но копнежа остана. И така четейки пътеписи и разкази на различни хора стигнах до вас.

Този форум се превърна във второто ми любимо място в интернет, където човек може да споделя мечти и вдъхновение с хора от своята кръвна група. Благодарна съм на създателите му, както и на всички потребители, които споделят опит и преживявания с другите. Вярвам, че някой ден и аз ще има какво да напиша, а дотогава ще се радвам на всички вас и ви пожелавам много нови пътешествия.
 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

"Остров Тамбукту" го изчетох на един дъх буквално за един ден и е сред любимите книги от детството :)

После проучих за фиктивния остров , истинския Тимбукту и т.н , но бацила на пътешественика се загнезди завинаги в мен.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте! И аз съм нова тук! Досега не съм била във форум за пътешествия! На този попаднах търсейки нещо за евентуално пътуване до Шри Ланка :) и толкова ми хареса, че реших да се регистрирам и да бъда активна до колкото мога. Пътуванията ме зареждат изключително много! Обожавам да ходя на различни места, да почувствам емоцията и духа на мястото, в което съм. Обичам да си организирам сама пътуването, това е част от тръпката, не харесвам груповите екскурзии, макар че съм се възползвала от тях един - два пъти :)

 

Работя в частния сектор - нямам твърдо работно време, но когато имам работа ( а това е доста често ) няма мърдане, тъй като работя с крайни срокове (които винаги са вчера :) ).  Пътуванията ги планувам като малки БЯГСТВА. 

Надявам се и аз да бъда полезна на някого, макар че съм била все на стандартни места - Венеция, Рим, Виена, Париж, Лондон, Истанбул ( любимия ми) и Сирия (единственото по - екзотично място в "географията" ми ;) - и това беше преди размириците там).

 

 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Здравейте! Казвам се Йоанна, на кратко Йо и много обичам да пътувам. Сама с приятели си организирам всичките екскурзии. До сега съм обиколила цяла западна Европа, Флорида, Хавана, ОАЕ, Канарските острови, Мадейра, Бахамите, Палма де Майорка и др. Имам още много планирани дестинации, които се реализират при поява на евтини полети. Не завися от работно време и сама определям кога да пътешествам. Приятно си "живуркам" сред съмишленици.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.