Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен! Радвам се че ви открих! Най-далечното място на което съм бил физически е Дърбън, ЮАР. Това беше и първото ми пътуване извън България, през 2001 г., съвсем сам. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Аз съм Иван, морско чедо.

Много ви четох, сега искам да съм тук.

Пътувам много, бях и моряк.

Вие сте неверотни.

Добре дошъл, морско чАдо. :) Надявам се да се чувстваш приятно сред нас... Ние сме скромни, но щом казваш, че сме невероятни, няма да спорим. :lol: :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте и от мен. Казвам се Венци и съм много доволен, че ви открих. Предстоят ми много пътувания и наистина ще имам нужда от този форум. Страхотни сте всички!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте и от мен :) Аз съм Боби и съм от Сандански. Пътувам често (особено в последните няколко години) и се надявам, че ми предстоят още много интересни пътувания :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много полезен сайт! Със страхотни съвети, които и аз, заедно със съпругата ми и още няколко приятели, ползвахме за нашата екскурзия в Южна Италия! Благодарим много за помощта и се надявам да просъществувате дълги години с Ваша и наша помощ!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте и от мен! Попаднах на форума случайно, докато търсех информация за коли под наем в Бари. Не зная как не съм го открила до сега. Обичам да пътувам много. Имам много ангажираща работа, съпруг и и малко детенце, на 2г. Въпреки всичко се стараем поне по два пъти в годината да си предоставяме духовната наслада от пътуванията. Все още не съм разгледала целия форум, но ще го направя задължително. В момента подготвям пътуване до Пулия.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте и от мен! Измина почти месец откакто ви намерих и вече съм пристрастен към форума  :) Обожавам да пътувам, а също и да чета пътеписите ви, на които от чисто сърце се радвам.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Хайде и от мен здрасти. Научих за вас като търсих друго с име Магелан, а се появихте вие.

 

Значи форумът е преминал на следващото ниво :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте и от мен, магеланци!

 

Аз съм Мануела (Мани), на 22 години. Мечтателка, почитател на латинските езици, с огромен списък с дестинации, които искам да посетя някой ден.

Попаднах тук съвсем случайно, търсейки информация за Кения и след като намерих много полезна информация, реших да се регистрирам.

 

Страхотни сте! :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

И аз да се представя с известно закъснение. Казвам се Деян, от Сливен съм. На вече 40, с неугасваща страст да пътувам. Най-далечното място на което съм ходил(за сега) е Южна Корея.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте мили Магеланци!

Казвам се Ани от София на 35 години.

 

След дълго време на размисъл реших да започна да преследвам мечтаните дестинации.

От няколко месеца започнах с нискобюджетни пътувания с цел постигане на душевна хармония.

 

Извън кръга на майтапа, аз  съм тук с идеята да се специализирам в лов на евтини и полезни пътувания, за което се надявам Вие да ми помогнете с опита и знанията си.

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте, чета Ви много отдавна. Страшно полезни сте за абсолютно всичко. Сега вече се регистрирах за да мога да задавам конкретни въпроси, надявам се на помощ от Ваша стана!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравейте! Казвам се Мариела. Много обичам пътуванията, но за съжаление рядко имам възможност. Всяка една екскурзия ми носи много зареждащи емоции от срещата с нови места, хора и традиции. Посетила съм Тенерифе и малка част от област Пулия, южна Италия:) Попаднах на форума, когато търсех информация за пътуването ни до Италия. Благодаря на всички за подробните и коректни описания, които ни бяха от голяма полза.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравейте,Магеланци :)

Казвам се Юлиана.От София съм.Обичам да пътувам.И според възможностите си го правя винаги,когато мога.

Попаднах тук,търсейки в Гугъл пътеписи.

Много интересен сайт,препоръчах го на приятели.

Пожелавам на всички Магеланци много здраве и безброй пътешествия. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Здравей, Юлиана!

Струва ми се, че говориш немски.

Тук има много почитатели на немското кино.

Здравейте,не говоря немски.Развеселихте ме. :)

Бях в Швейцария на невероятно пътешествие с влакче до Юнгфрауйох и толкова много ми хареса,че реших да се казвам така.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Мариана и съм от София. Обичам да пътувам и понеже ми предстои пътуване до Флоренция събирах информация в нета и така попаднах на вашия сайт. Хареса ми и реших да се регистрирам. Форума ви е интересен и с доста информация. Поздравления !

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Мариана и съм от София. Обичам да пътувам и понеже ми предстои пътуване до Флоренция събирах информация в нета и така попаднах на вашия сайт. Хареса ми и реших да се регистрирам. Форума ви е интересен и с доста информация. Поздравления !

Добре дошла, Мъри! Ще чакаме снимки от Флоренция.

Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Екатерина от Асеновград. Попаднах на форума, търсейки информация за Ел Камино, хареса ми  и се регистрирах. Посетила съм съседни нам страни Сърбия, Хърватска, Черна гора, Гърция, Турция, както и Братислава, Виена, част от Италия. Предстои ми пътуване до Будапеща в средата на юли. Повечето ми пътувания са били във връзка с фолклорни фестивали, участвам в клуб за танци. Искат ми се и по-екзотични дестинации, но за сега толкова. Радвам се ,че ще съм част от това общество на пътешественици!

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравйте и от мен, поздравления за това толкова интересно и полезно средище, наречено Магеланци. Пътувам от доста години, интересувам се и разкривам все нови неща, но до този момент не бях посещавал вашия (сега вече нашия) сайт. Един приятел ме насочи към него и не съжалявам, че го послушах, тук открих доста полезна информация. Надявам се за в бъдеще да сме си полезни взаимно. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Здравейте и от мен, Денислава. На 28 години, родом от София, в момента животът запрати мен и семейството ми (мъж, бебе и куче хъски) за кратко в Холандия, Амстердам.
Тук, във форума, ме доведе търсенето за круиз, който искаме да направим от Амстердам до Норвежките фиорди това лято. Надявам се да открия много позитивни хора и важна информация, която да е от полза както на мен, така и на другите потребители и магеланци :)

Много усмивки и поздрави от мен!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравей и добре дошла. Позитивни хора ще намериш със сигурност, полезна информация, също. Виж, колко ще е важна, зависи от гледната точка')

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.