Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Михаела Икономо

Здравейте, казвам се Михаела и ви открих покрай планирането на пътешествие до ЮИ Азия есента. Със съпруга ми пътуваме при всяка възможност, но предимно в рамките на страната и Европа. Откакто станахме родители, само първото, винаги с мъника. Нататък ще го включваме и международно. Тази година, живот и здраве, ще осъществим отдавна мечтано за нас пътуване, преди минути се възползвахме от промоцията на Катарските авиолинии и си имаме билети София-Банкок-София за 02/10-22/10 :) Предстои да решим дали към Тайланд да прибавим Камбоджа и Виетнам или Сингапур, евентуално с него и Индонезия.

 

Иначе си мечтая някъде в бъдещето да ни се отвори път и към Френска Полинезия, Япония, Карибския басейн, а също да намерим време и за по-лежерно прекарване в Южна Европа, но това ще е тема за следващи години.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, Магеланци!

Преди време попаднах на този форум съвсем случайно и съм много щастлива, че Ви открих. Чета Ви с огромно удоволствие от доста време и благодарение на информацията, която споделяте тук, вече успях да организирам едно пътуване.  За сега съм новобранец в самостоятелно организираните пътувания, нооо се надявам в близко бъдеще това да се промени. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте, аз съм Деси и съм нова тук. Открих ви сутринта, случайно, докато търсех информация относно резервационния сайт GALAHOTELS.  Аз съм новобранец в индивидуалното организиране на пътувания (до сега винаги съм ходила чрез туристически агенции, което не е билото толкоз често колкото ми се иска), но след като през ноември успях да организирам едно 4-дневно пътуване до Лондон на семейството ми и установих колко по-евтино може да ми излезе съм супер въодушевена, тъй като ми се пътува, а не съм с кой знае какви възможности (финансови разбира се)  :).  

За няколко часа, откакто открих форума видях толкова полезна информация и толкова интересни пътеписи, че ще има доста да си почета ( и помечтая   ;) ), пък да се надявам, че ще успея и да попътувам  :)

Редактирано от DGTG
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте, Магеланци,

ще ме приемете ли сред Вас? :)

Казвам се Христина и обичам да пътувам. Често оставам неразбрана - много хора ми се чудят как мога да тегля кредити за пътувания, вместо да ги вложа в нещо, според тях "полезно" - кола, обзавеждане или друго подобно... Затова се радвам, че откривам съмишленици, с които можем да разговаряме, да обменяме опит и просто да мечтаем заедно.

Поздравявам ви за създаването и наличието на този форум!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Здравейте, Магеланци,

ще ме приемете ли сред Вас? :)

Казвам се Христина и обичам да пътувам. Често оставам неразбрана - много хора ми се чудят как мога да тегля кредити за пътувания, вместо да ги вложа в нещо, според тях "полезно" - кола, обзавеждане или друго подобно... Затова се радвам, че откривам съмишленици, с които можем да разговаряме, да обменяме опит и просто да мечтаем заедно.

Поздравявам ви за създаването и наличието на този форум!

На правилното място си! Всички сме луди по пътешествията :)

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Катя мравката

Здравейте пътешественици!

Открих сайта случайно още миналата година и хората тук ме вдъхновиха за първата ми неорганизирана самостоятелна екскурзия. Без вас не бих се осмелила за това. Благодаря ви за компетентните ви съвети и най-вече за ентусиазма ви! Чудесни сте! Благодаря и на администратора на сайта за страхотната му работа!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Катя мравката

Салве и хаир да е!

Ходих до Холандия, знам че не е кой знае колко авантюристично за хората тук, но за мен си е. А има и хора, които животът ги е отвял по много екзотични места, но казват за там - е град като град или море като море. На мен винаги ми е интересно, включително и подготовката, и непредвидените неприятности.

Но какво е Доло111?

Редактирано от Катя мравката
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, магеланци :)

 

Аз съм Лили и споделям същата страст като вас - да пътешествам и да разкривам чудните и необикновени кътчета на света. :)

След няколко не особено успешни опити с организирани екскурзии, в последните години подхванах самостоятелно да подготвям посещенията на желаните дестинации, заедно с компанията ми, и за сега добре ни се получава.

 

Предстои ми дългоочаквано сватбено пътешествие до Сейшелите и разбрах, че тук мога да намеря информация от първа ръка как да го направя приятно и незабравимо. Започвам да тършувам из написаното от вас, а ако някой магеланец поиска да ми сподели съвети и трикове как да оптимизирам маршрута, преживяванията и бюджета - ще съм му повече от благодарна! :)

 

Пък след това и аз ще ви споделям. ;)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте! :)

Грабвам и аз перото - досега само четях! Попаднах на сайта в края на август 2015, месец преди първото ми голямо пътуване София-Доха-Янгон. Магеланският експириънс ми беше много полезен за организиране на пътуванията до Малайзия и Тайланд. Прочетох всички теми и пътеписи свързани със Сингапур, който ще посетя много скоро. Благодаря, че ви има! 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, магеланци!

Благодаря за приема и споделения опит, който ми беше особено полезен при организирането на последното ни пътуване до Тайланд миналата година.За мен пътешествията са откривателства на неподправения дух и атмосфера на местата, които посещавам.Предстои ми пътуване в началото на май до Филипини, което сега започвам да организирам и ще се радвам на съвети и мнения за дестинацията. :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 Здравейте пътешественици.

Аз съм Цвети - съвсем нова във форума.

Попаднах на него като може би повечето търсейки практична информация при организиране на пътуване в Дубай и ми се прииска да стана част от обществото на магеланци.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

captain_oveur​ Здравей , здравей

Не далеч съм от този господин , забравих да кажа , че съм жена .

И още много си харесвам и обичам родината.

А ако трябва да избера къде да отида на екскурзия винаги с удоволствие отивам до Италия за малко да се разходя видя попия от атмосферата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте!

Казвам се Роза и съм на 42. Работя като адвокат в Царево. Обичам пътешествията и се старая поне веднъж в година да се втурна на някъде. Ако трябва да бъда честна, в детството само си мечтаех да се докосна до вълшебния свят на непознатите води, гори, планини, хора, животни... и никога не съм предполагала, че животът ще бъде толкова щедър с мен и ще мога малко по малко да опознавам света. Преди 10 години на една прекрасна екскурзия в Египет се запознах с чудесни хора, с които пътешествам последните години. А миналата есен се пробвах със самостоятелна почивка в Шарм ал Шейх, което също се оказа приятно преживяване. Попаднах на вашия сайт търсейки информация за Маафуши, Малдивите и направо се влюбих във  вас! Толкова е прекрасно, че все още има хора в България, които успяват да се радват на живота и да са наслаждават на всеки миг, а не само да мрънкат кой за какво им е виновен.

Ще се опитам и аз да споделям опит и вдъхновение на вашите страници.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Здравейте!!!

Велизар - 30 години, баща, съпруг, домоуправител и ... държавен служител :)

Със съпругата ми обичаме да пътуваме, без значение в България или в чужбина, като се стараем при всяка възможност да се възползваме и да посетим нови места!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте пътешественици,

Казвам се Светла и съм на 50 години. Работя като преводач на свободна практика (което не означава повече свободно време, а всъщност безкрайно работно време :) - но пък когато поискам мога да си дам колкото си искам "отпуск"). 

Затова пътувам при всяка възможност. Обикновено не обичам организираните пътувания, а предпочитам сама да се преборя с всички трудности, свързани с организацията и планирането на едно пътуване - то именно тук е "тръпката" от пътешествието.

Надявам се тук да намеря интересна информация за местата, които ще посетя, а също така и да дам ценна информация на други пътешественици.

Редактирано от Svetymil
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравейте,радвам се,че съм част от групата. :)

Казвам се Георги.Харесвам пътешествията,макар че не мога да постигна,по една или друга причина, огромна част от желаните от мен.

Разбрах за сайта преди около 2-3 м.Сметнах,че ще бъде добре да се регистрирам.Най малкото,защото тук намирам интересни пътеписи и много полезна информация за пътувания.

Едва ли съм единствен с проблема си.Преди известно време купих билети за Брюксел и засега не смятам да се отказвам да пътувам,въпреки известните притеснения,които имам.

На фона на случилото се там,едва ли чуденето ми е важно,но все пак колебая.

Благодаря и лек ден!

Редактирано от Георги
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Здравейте момчета и момичета,

Съвсем случайно попаднах на пътепис за дестинация, която ми предстои и ... взех, че се регистрирах...

Мислех си, че в "задкулисното" пространство ще мога да чета вашите невероятни пътешествия и лични преживявания, ама май не е много честно само да надничам, а да не казвам нищо за себе си.

Казвам се Гергана, на 46 години съм и чак толкова много реални пътешествия нямам, но виртуалните ми са много!

Надявам се, че няма да имате нищо против да седна на вашата маса и да чета описанията ви?

Редактирано от razpitnik
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте момчета и момичета,

Съвсем случайно попаднах на пътепис за дестинация, която ми предстои и ... взех, че се регистрирах...

Мислех си, че в "задкулисното" пространство ще мога да чета вашите невероятни пътешествия и лични преживявания, ама май не е много честно само да надничам, а да не казвам нищо за себе си.

Казвам се Гергана, на 46 години съм и чак толкова много реални пътешествия нямам, но виртуалните ми са много!

Надявам се, че няма да имате нищо против да седна на вашата маса и да чета описанията ви?

 

На пет прочетени пътеписа, един написан! :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте,

Казвам се Светла Йорданова и съм от Троян. Пътувала съм много малко и затова не бих могла да споделя впечатления. Сега желанието ми е да отида в Париж и да видя колкото се може повече неща. Търся си туристическа агенция, с която  мога да пътувам приятно и изгодно, а ако има някаква група самостоятелно организирали се в тази посока, бих се присъединила. Забравих - на 60 години съм. 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,попаднах случайно на форума ровейки за интересни екскурзии.Искам да посетя много места,но все не се организираме с приятели-време,пари и т.п. обстоятелства.И тази година реших,че не е причина да не пътуваш,защото нямаш компания...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.