Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Логично. Снимки от южното полукълбо излизаха обърнати, а тези от места по-близко до екватора - завъртени на 90º.

 

Ако щеш вярвай, преди месец ми се наложи да обяснявам същото. Извинявам се за яката цензура на снимката, ама участниците сигурно не искат да ги изтипосвам тук:

 

2016-11-05_20-53-59.png

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Абе, ще има втора серия "Един месец в Австралия с пораснало бебе",сигурна съм!:)))

Вече допи обсъждаме какво да видим и къде да ходим при следващо идване. Но ще изчакаме бебето да порасне, че поне от тогава да има спомени.

А Австралия ако изключим,че не е евтина, е идеална за пътувания с деца.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Вече допи обсъждаме какво да видим и къде да ходим при следващо идване. Но ще изчакаме бебето да порасне, че поне от тогава да има спомени.

А Австралия ако изключим,че не е евтина, е идеална за пътувания с деца.

Това е абсолютно вярно - спокойно, чисто, подредено. Не се чувстваш застрашен никъде и от нищо.Има си строги правила и се спазват безусловно. Като наблюдавах нашият гид - шофьор как нито веднъж не спря на място, където не трябва, как и на безлюдно място първо търсеше паркометъра, как навсякъде си спазваше ограпиченията и насред полето, си е ясно, че дисциплина има.И навсякъде са създадени условия за пътуване и с деца , и за хора с увреждания.Може би, Австралия едно от най - приятните за пътуване места по света.: Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Евгени Димитров

ул. Bui Vien в Хо Ши Мин. Голям панаир е! Пълно със заведения и народ. Има и една гора виетнамки. Ако бях без жената, каква веселба щеше да падне ;) ;) ;) Мъжката част от форума ще ме разбере.

post-4606-0-07933400-1478447643_thumb.jpeg

post-4606-0-18787600-1478447961_thumb.jpeg

post-4606-0-46823500-1478448030_thumb.jpeg

post-4606-0-46921800-1478448143_thumb.jpeg

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 46
Връзка към коментар
Евгени Димитров

На летището в Хо Ши Мин, чакаме полета за о.Фукуок. Беше за 12:20. Смениха го за 12:35, 12:55 и сега уж за последно в 13:30. Искаха да ни сложат на този в 15:20, добре че съм нахален, успях да изпрося този в 13:30.

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В момента съм с един човек, на който убеден съм не само аз, а и всички Магеланци мечтаещи за Япония сме безкрайно, безкрайно, безкрайнооо благодарни. Благодаря ти, .......

 

attachicon.gif20161107_134215_Richtone(HDR).jpg

Охооооо, хайде,  една целувка на Самурайка и от мен. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • iaia_mama
    • Биляна Димитрова
    • Илиана
    • Цвете
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.