Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Много ми харесва количетвото хора на плажа.

Ами, казват че сме извън сезона. Но като цяло туристите са по големите хотели и из басейните там. Срещахме групи докато обикаляхме из острова, но на всички плажове бяхме сами. Там където сме отседнали също сме почти сами и басейна се оказва нещо като персонален само за нас. Починахме добре тук, на спокойствие, без тълпи туристи около нас. Истината е, че бях настроена много песимистично за мястото, но съм очарована и не ми се тръгва от тук.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Айде да се разпиша и аз в нашата "фейсбук" тема от най-западната точка на европейския континент - Cabo da Roca.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Ваканцията свърши. На Малпенса съм и се редя вече 30 минути, за да оставя багажа.Чекирах се онлайн, за да чакам на опашка :-). Току-що отвориха второ гише. Време не остана нито за кафе, нито за бонбони за колегите.

Връзка към мнение

Ваканцията свърши. На Малпенса съм и се редя вече 30 минути, за да оставя багажа.Чекирах се онлайн, за да чакам на опашка :-). Току-що отвориха второ гише. Време не остана нито за кафе, нито за бонбони за колегите.

 

Айде, честита ти депресия идните дни :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Коя АК?

Зaдaвaш отговори ;)

 

И моите стрaнствaния приключвaт - нa Т4 Бaрaхaс, Мaдрид

Нa път обрaтно към София след 17 денa обиколки из Европa в дъжд, сняг и 35 грaдусa жеги :)

 

post-72-0-96919100-1399907038_thumb.jpg

post-72-0-80370300-1399906930_thumb.jpg

Редактирано от wilks
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Днес бяхме по различните плажове на полуостров Касандра-Халкидики:

 

Glarokavas Beach.

post-259-0-81811200-1399907818_thumb.jpg

Paliouri Beach.

post-259-0-61396400-1399907929_thumb.jpg

Nea Fokea Beach

post-259-0-61853200-1399908025_thumb.jpg

 

Водата е поносимо студена и става за бързо къпане или дълго киснене на....краката! :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Зaдaвaш отговори ;)

 

И моите стрaнствaния приключвaт - нa Т4 Бaрaхaс, Мaдрид

Нa път обрaтно към София след 17 денa обиколки из Европa в дъжд, сняг и 35 грaдусa жеги :)

 

attachicon.gifCAM00510.jpg

attachicon.gifCAM00511.jpg

Ако изобщо имам любимо летище, то е Барахас.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Зaдaвaш отговори ;)

 

И моите стрaнствaния приключвaт - нa Т4 Бaрaхaс, Мaдрид

Нa път обрaтно към София след 17 денa обиколки из Европa в дъжд, сняг и 35 грaдусa жеги :)

 

attachicon.gifCAM00510.jpg

attachicon.gifCAM00511.jpg

 

Как лети времето само... Тези тавани на Барахас не съм ги виждал, как да ги видя, като за последен път съм бил там преди 14 години... Тогава имаше само една сграда - голяма, но една.

Връзка към мнение

Как лети времето само... Тези тавани на Барахас не съм ги виждал, как да ги видя, като за последен път съм бил там преди 14 години... Тогава имаше само една сграда - голяма, но една.

Аз бях там вчера и не съм ги видяла. Или не съм обърнала внимание.

Връзка към мнение

Аз бях там вчера и не съм ги видяла. Или не съм обърнала внимание.

То как да види човек нещо на Барахас, като е концентриран да не си изпусне полета на този красив, но подчинен на архитектурата, а не на пътниците нов терминал....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

То как да види човек нещо на Барахас, като е концентриран да не си изпусне полета на този красив, но подчинен на архитектурата, а не на пътниците нов терминал....

Ами в интерес на истината, освен в/у прекачването и 15те безплатни минути в интернет, бях "заета" с хондурасеца, който ми беше съсед на презокеанския полет

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

В момента съм.....пред лаптопа и ви качвам снимка от преди два часа!А на нея съм в топлото вече Егейско море.Температура на въздуха 27 градуса,на водата ...не я знам,на бирата около 8-10 градуса.

post-259-0-65190600-1400081612_thumb.jpg

П.П.Мятам ръце за поздрав на всички магеланци.

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

В момента съм.....пред лаптопа и ви качвам снимка от преди два часа!А на нея съм в топлото вече Егейско море.Температура на въздуха 27 градуса,на водата ...не я знам,на бирата около 8-10 градуса.

attachicon.gifDSC_0781.JPG

П.П.Мятам ръце за поздрав на всички магеланци.

 

Много топла тая бира, бе, цакат те нещо :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много топла тая бира, бе, цакат те нещо :)

Тамън ми е!При тези жеги ми е идеална,даже леко реже. ;)

 

П.П.Все пак не знам точно колко е студена,ама шишетата са достатъчно потни.И си мисля,че оптималната температура на бирата е около осем градуса?Дано да не бъркам!

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение

Тамън ми е!При тези жеги ми е идеална,даже леко реже. ;)

 

П.П.Все пак не знам точно колко е студена,ама шишетата са достатъчно потни.

 

Наблягай на Mythos, че другата много блудкава ми идва поне на мен. Приятна почивка и поздрави от нас... :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • ralitza1974
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.