Прескочи до съдържание

Шотландия – бюджетно обикаляне


Препоръчани мнения

Записвам в календара  ^_^

 

Бях чела, че Май месец е най-добър за разходки. Юли ли е по-добър?

 

За времето, много ми харесва това: "There's no such thing as bad weather in Scotland, just the wrong type of clothes" :lol:

 

Да ти кажа честно, чак сега отворих да видя статистиката на времето  :lol: В общи линии е толкова непредсказуемо, че... Живея го всеки ден. Имало е месец юли с огромни жеги. Аз съм била април и умрях от студ... Но да, и май месец става. Ние обаче сигурно ще предпочетем юли (или поне да свърши учебната година в България). 

 

http://www.scotlandinfo.eu/scotland-weather-and-climate/

Разбрах паролата :) :),юли 2017 викаш :) :)

 

Хахахахахахахаххахахахахахаха

Връзка към мнение

А в програмата няма ли да се включи и посещение на производител на традиционни местни високоалкохолни напитки ?   :)

 

Ама ти шегуваш ли се,,, Една корекция, ако позволиш - производителИ  :lol:

 

Простo тук не съм влизала в детайли за програми - те си искат отделни теми, ама се заговорихме :) Исках само да покажа опциите за скитане и без кола, и без да се разорява човек, и да види много неща от Highlands...

Връзка към мнение

Чудесна идея за Шотландия! Август месец дали е подходящо? Ще следя темата. Надявам се да напишете повече като се върнете. Дано не излязат от ЕС дотогава.

Редактирано от alienad
Връзка към мнение

Чудесна идея за Шотландия! Август месец дали е подходящо? Ще следя темата. Надявам се да напишете повече като се върнете.

 

Само да кажа, че ще бъде догодина, живи и здрави :) И разбира се, че ще пишем. По принцип по-далече от есента е по-добре,  но аз смятам че и август си е чудесно. 

Връзка към мнение

Само да кажа, че ще бъде догодина, живи и здрави :) И разбира се, че ще пишем. По принцип по-далече от есента е по-добре,  но аз смятам че и август си е чудесно. 

Да разбрах, че е за догодина, затова допълних коментара за ЕС. То това лято вече е запълнено. :)

Връзка към мнение

Рейни, страхотна си! Много ти благодаря, защото тъкмо навреме пусна темата, за да попълня някои празноти в програмата ми за Шотландия, която стартира в края на месеца! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Рейни, страхотна си! Много ти благодаря, защото тъкмо навреме пусна темата, за да попълня някои празноти в програмата ми за Шотландия, която стартира в края на месеца! :)

 

Много се радвам :) Ако с нещо мога да помагам, само пишеш.

Връзка към мнение

Хохо, Рейни, май си вкара голям таралеж в гащите с тази тема :lol: Подозирам, че ще правиш експедиция Scotland II Episode, III Episode и т.н. :P

Лично на мен Шотландия ми е в таргета много преди Ryan да пуснат полети до Глазгоу, сега и ти с този твоя план вече съвсем доналя масло в огъня.

Та...ако верно не наемем влак, или минимум съчленен автобус, ще трябва да повтаряш и потретваш, ми се струва. Щото на мен просто не можеш да ми откажеш придружаване  xD А и като ти кажа кои други супер сгодни хорица ще взема, сама ще поискаш пак да дойдеш ;)

 

Живи и здрави да сме, другото е лесно...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Тук съм и чета! :)

Гледам, много мераклии в темата! :biggrin:  

 

Рейнииииии, обичам те! :wub:

Ей сега ще се изтърколи една година и шотландците ще ни покажат поличките си, а Шотландия - красотите си! :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хохо, Рейни, май си вкара голям таралеж в гащите с тази тема :lol: Подозирам, че ще правиш експедиция Scotland II Episode, III Episode и т.н. :P

Лично на мен Шотландия ми е в таргета много преди Ryan да пуснат полети до Глазгоу, сега и ти с този твоя план вече съвсем доналя масло в огъня.

Та...ако верно не наемем влак, или минимум съчленен автобус, ще трябва да повтаряш и потретваш, ми се струва. Щото на мен просто не можеш да ми откажеш придружаване xD А и като ти кажа кои други супер сгодни хорица ще взема, сама ще поискаш пак да дойдеш ;

Изнудвааач ;) Ти ако знаеш на какво уикендче ще водя Мари в провинциална Англия... :P

Връзка към мнение

Rainy, огромни благодарности за идеите! :thankyou:  :giverose:

 

Двете с моята "девойка" (разбирайте дъщеря) сме полудели на тема - разходка из Шотландия и само правим планове! Сега си имаме и примерна организация от теб. Очакваме само благоприятно финансово и свободно от служебни ангажименти време да се "метнем" на самолета.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е, то ако не стига един 9-местен бус, може да се направи автопоход с няколко (n) автомобили  :biggrin:    - едно време на курсовете за книжка накрая имаше едно т.нар. "колонно кормуване".  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Е, то ако не стига един 9-местен бус, може да се направи автопоход с няколко (n) автомобили  :biggrin:    - едно време на курсовете за книжка накрая имаше едно т.нар. "колонно кормуване".  :)

 

Колона викаш... В продължение на грубо 2500 км...

 

Фичо, ти искаш освен Branko (след Италия) още няколко парчета магеланци ли да ме намразят, чеденце?  :lol:

Връзка към мнение

Чудя се ... защо искате да провалите бутиковото ни пътуване!? :biggrin:

Фичо, за теб, ще се намери място и в нашата кола, нали Рейни? :)


Ох, представих си колоната и ... не мога да спра да се смея! :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

Фичо, ти искаш освен Branko (след Италия) още няколко парчета магеланци ли да ме намразят, чеденце?  :lol:

А за оная Италия съм чувал само, че е било веселба, за омраза нищо не съм чувАл  :biggrin: 

А и на Острова нали си на твоя територия, един вид  :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Колона викаш... В продължение на грубо 2500 км...

 

Фичо, ти искаш освен Branko (след Италия) още няколко парчета магеланци ли да ме намразят, чеденце?  :lol:

 

Еее,това не е вярно, няма никаква омраза и за мен си беше весело :).Даже в Шотландия ще е още повече с обратното движение :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Ох, представих си колоната и ... не мога да спра да се смея! :lol:

 

Аз също  :lol: Първо си представих как една камара магеланци наводняват къщата ми, а после само цветно ми се мярна идеята за колоната... и онемях  :lol:

 

А за Фичо ми как - колкото пъти е предлагал колянце на девойките, сега ние да предложим... ох, ще се задавя..

 

Бранко, жив да си чедо - колкото смях беше, не е истина. Пак ще шофирам с теб в колона - това е признание, вярвай ми!  :lol:

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Isle of Skye е рай за пейзажистите, даже малко преекспониран, но ми е в плановете. КОга?!? Божа работа, когато му дойде времето. :) Но ще следя темата, особено отзивите от производителите, когато се върнете... :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ясноо,картите са свалени.07.2017 :) :)

 

Ми то не ни пречи акъла да фиксираме дати ;) И аз си го отбелязах в календара... хаха

 

Летите насам на 30 юни, петък, в събота палим колите по планчето от 1 страница, а обратно на 9 юли, неделя. Като сме доста парчета, направо ще търся котидж където може... хахахаа... Смея се на глас!

Връзка към мнение

Ми то не ни пречи акъла да фиксираме дати ;) И аз си го отбелязах в календара... хаха

 

Летите насам на 30 юни, петък, в събота палим колите по планчето от 1 страница, а обратно на 9 юли, неделя. Като сме доста парчета, направо ще търся котидж където може... хахахаа... Смея се на глас!

 

Втори вариант - втората кола лети директно до Глазгоу в неделя и се сливаме в Glencoe в неделя вечер. От Глазгоу е 2.5 часа. Втората кола лети, сливаме се... хаха... Откачих генерално. Млъквам  :lol:

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.