Прескочи до съдържание

Зодии за пътешественици


  

216 магеланци са гласували

  1. 1. Коя зодия сте?



Препоръчани мнения

Дани Магелани

С намигване и усмивка започвам тази тема.

 

Имахме дискусия с някои магеланци за това, коя е преобладаващата зодия сред пътешествениците. Аз твърдя, че най-много пътешественици са от зодия "Близнаци", имайки предвид безкрайното им любопитство и любознателност. Ще се потвърди или отхвърли тази  хипотеза?

Моите данни са в профила, но не при всички е така, за да ги анализираме. Да проверим хипотезата сред магеланците като всеки, който желае, може да посочи зодията си и ще направим обобщение. 

Магеланското общество може условно да се приеме за представителна извадка от групата на българите-пътешественици.

 

Каквато и зодия да сте можете да прочетете на руски къде е добре пътувате през 2016:

 

 

https://www.skyscanner.ru/news/goroskop-puteshestvennika-na-2016-god?utm_term=article-bd7ee6fccf4649f091fc5b9784b49b04&utm_medium=email&associateid=eml_tra_00161_00007&utm_campaign=ru-2016-07-14&utm_content=newsletter&utm_source=newsletter

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз ще се съглася с твърдението за зодия Близнаци, аз съм една от тях ;) А наскоро четох,че според китайския хороскоп най-подходящи професии за родените през моята година са пилот, стюардеса или тур агент ;) Като се замисля детската ми мечта беше да стана стюардеса ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Като се замисли човек, че съзвездията не съществуват във формата, в която хората си мислят, че съществуват (двуизмерна), и следователно зодиите са измишльотина, едва ли желанието за пътуване се обуславя от влиянието на разположението на звездите върху прашинка в Космоса. :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Добавих анкета в откриващото мнение, който му е мерак да гласува. Аз съм убеден, че резултата ще покаже стандартно разпределение в рамките на статистическата грешка :) Или пък ще покаже, не коя зодия е най-склонна към пътувания, а коя е най-склонна да гласува в анкети :))

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Един скорпион за цвят :victory: . Въпреки че, може би съм малко изключение, повечето скорпиони, които познавам са по-скоро домошари. Факт е ,че в последните години най-хубавия момент от моите пътувания е прибирането в къщи :) . В момента пък , в който се прибера започва да не ме свърта  и да нервнича, ако нямам някое  предстоящо пътуване за очакване. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Овен разбира се, останалите го придружават. :P

 

p.s. Не, не. Поправям се. Да питаме Георги Матеев каква зодия е и Георги да блокира темата.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Toтално не вярвам, че страстта към пътуване (или каквото и да е) може да се определи от зодията, но все пак гласувах.

 

П.С. Съгласен съм с мнението на Zaro

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Георги Матеев си е написал - 23 септември. Така, че който разбира от зодии да обяви зодията победител. :)

 

Сега ги преброих. 114 държави е посетил - Това си е направо ... СУПЕР ПОДТИСКАЩО, НАПРАВО ДЕПРЕСИРАЩО в сравнение с моите мижави знаменца. :)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Дани Магелани

Добавих анкета в откриващото мнение, който му е мерак да гласува. Аз съм убеден, че резултата ще покаже стандартно разпределение в рамките на статистическата грешка :) Или пък ще покаже, не коя зодия е най-склонна към пътувания, а коя е най-склонна да гласува в анкети :))

 

Да така е, извадката ще представя само гласуващите. А ти какво имаш предвид под стандартно разпределение? Може би предполагаш, че се очаква равномерно разпределение на гласувалите по зодиите. Това е логичен и очакван резултат.

Връзка към мнение

Да така е, извадката ще представя само гласуващите. А ти какво имаш предвид под стандартно разпределение? Може би предполагаш, че се очаква равномерно разпределение на гласувалите по зодиите. Това е логичен и очакван резултат.

 

Да, това имам предвид :)

Връзка към мнение

Георги Матеев си е написал - 23 септември. Така, че който разбира от зодии да обяви зодията победител. :)

 

Сега ги преброих. 114 държави е посетил - Това си е направо ... СУПЕР ПОДТИСКАЩО, НАПРАВО ДЕПРЕСИРАЩО в сравнение с моите мижави знаменца. :)

Дева, разбира се!

Закривайте анкетата! :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.