Прескочи до съдържание

Зодии за пътешественици


  

216 магеланци са гласували

  1. 1. Коя зодия сте?



Препоръчани мнения

Бреййй, как съм я позабравила тази тема... Даже не помня дали съм гласувала или не. 

Ако не съм, да се добави +1 за скорпион. ;)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Polina каза:

Бреййй, как съм я позабравила тази тема... Даже не помня дали съм гласувала или не. 

Ако не съм, да се добави +1 за скорпион. ;)

Има те в групата на скорпиончетата.

Връзка към мнение

Аз съм от скромничката група на раците. Нямаме нищо против на юнската сбирка да се присъединим към празнуващите близнаци :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 6 години по-късно ...

Хайде да се усмихнем в сряда вечер!

И да планираме пътуване според зодията.

Мен ме пращат в Белгия.

С удоволствие :smile:

FB_IMG_1709741260704.jpg

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , jungfraujoch каза:

Хайде да се усмихнем в сряда вечер!

И да планираме пътуване според зодията.

Мен ме пращат в Белгия.

С удоволствие :smile:

FB_IMG_1709741260704.jpg

Мен пък в Италия. :smile3: С още по-голямо удоволствие. За там съм планирана винаги, но следващото ми пътуване наистина е планирано за там. :wink:

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Предлагат ми Шотландия. Ами след адските жеги в Панама и Никарагуа е време за охлаждане.

 

И съм Близнаци - от водещите класацията. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Добре, 🙂 @MayaS, да се стягаме за натам 😉 

 

Не че си падам по хладно, влажно и ветровито време, но какво пък... предполагам че Шотландия си заслужава. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Lyubina каза:

Добре, 🙂 @MayaS, да се стягаме за натам 😉 

 

Не че си падам по хладно, влажно и ветровито време, но какво пък... предполагам че Шотландия си заслужава. 

Стягаме се, колко му е.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 29 минути , ven62 каза:

Моля да се приравните към първата зодия (не случайно)

Точно така, ние сме най-красивите, най-умните, пък какви скандали умеем да спретваме, ако някой ни го оспори!🤗 Испания идеално подхожда на темперамента ни.

Спомням си @Pantelej Putnik като обясняваше колко били темпераментни Близнаците, какви скандали вдигали като се ядосат. Сигурна съм, че всички Овни в този момент си мислеха "Хм, аматьори!" 😁

Разбира се, че се лигавя, всяка зодия има своето "очарование"! 😘

Къде се изгуби този човек Панталей, кофти ми е като магеланец се оттегли от форума заради някакво недоразумение. 🙄

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

+ един Овен, обаче в последния момент смених Испания с друга държава за море това лято 😆 @jungfraujoch Ако може другия път намери същото с някои по-екзотични дестинации, че да имам оправдание за пред мъжа ми защо ми е крайно наложително да отида на Бора Бора примерно 😂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, MayaS каза:

Мислех си, Ние близнаците сме по двама, значи в статистиката има грешка, процента трябва да е по висок. 🤣😜

Тъкмо гласувах и аз да вдигна малко процента 🙂 

И сега до кога трябва да мина през Шотландия? 😉

Скоро гледах някакви много добри цени на Раян до там и обратно за уикенд.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Captain45 каза:

Тъкмо гласувах и аз да вдигна малко процента 🙂 

И сега до кога трябва да мина през Шотландия? 😉

Скоро гледах някакви много добри цени на Раян до там и обратно за уикенд.

Значи, започваме да планираме Магеланско-Близнашка инвазия в Шотландия. Май-Юни (когато са ни рождените дни) ми се струва добре за среща там и отпразнуване на "ден ден" 🤣

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Май месец имам плануван остров в Гърция, а и гледам в момента цени за края на март месец София-Единбург-София от порядъка на 50 евро, а за май и юни скачат двойно. Та едно мартенско уйскопиене може да се спретне като генерална репетиция за ден ден.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 40 минути , Captain45 каза:

Май месец имам плануван остров в Гърция, а и гледам в момента цени за края на март месец София-Единбург-София от порядъка на 50 евро, а за май и юни скачат двойно. Та едно мартенско уйскопиене може да се спретне като генерална репетиция за ден ден.

Щом е за пиене и Март ще се прежаля, ама бая бахър ни чака, добре че има подгряващи. 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Captain45 каза:

Май месец имам плануван остров в Гърция, а и гледам в момента цени за края на март месец София-Единбург-София от порядъка на 50 евро, а за май и юни скачат двойно. Та едно мартенско уйскопиене може да се спретне като генерална репетиция за ден ден.

 

преди 2 часа, MayaS каза:

Значи, започваме да планираме Магеланско-Близнашка инвазия в Шотландия. Май-Юни (когато са ни рождените дни) ми се струва добре за среща там и отпразнуване на "ден ден" 🤣

Края на май, началото на юни е добре. В средата на юни имам Швейцария.

Връзка към мнение
На 6.03.2024 г. в 18:45, Argentique каза:

Мен пък в Италия. :smile3: С още по-голямо удоволствие. За там съм планирана винаги, но следващото ми пътуване наистина е планирано за там. :wink:

Зимай мЪ! Че абстиненция мЪ е затресла. В края нa тоя месец шЪ стане цяла година без Италия и нИ сЪ траЙ. 😄

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.