Прескочи до съдържание

Зодии за пътешественици


  

216 магеланци са гласували

  1. 1. Коя зодия сте?



Препоръчани мнения

Травеолани

Ние с мъжа ми сме Везни и двамата. Децата са Скорпион и Овен :).

Да добавя, че свекърва ми е зодия близнаци и не обича изобщо да пътува, не обича да слуша или чете разкази за пътувания, или да гледа снимки. Абсолютно никога не се е интересувала от пътуване.

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обичам да чета хороскопи - единственото място, където имам много пари, пътувам в чужбина и имам идеални отношения с всички! :D

 

* толкова за отношението ми към зодиите :D :D :D

** обаче стават когато хич не ти се прави това, което имаш да правиш и търсиш всевъзможни причини за отлагане :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От гласовете тук може да се обобщи единствено, че представителите на зодия Близнаци са най-комуникативни, обичат да участват в анкети и да гласуват. :) А какво ти е на сърце, какво обичаш да правиш, без да очакваш изгода, а заради самото нещо, така, както обичат и го правят децата, се разбира от знака на върха на 5-и дом в наталната карта плюс други фактори, разбира се, но форума е за пътешественици, не за астролози. Иначе според според астрологията най-големите пътешественици са Стрелците  - далечни пътешествия и Близнаци - пътувания на кратки разстояния. Макар че твърдението Близнаците са такива, а Везните - онакива, ми прилича на  тезата, че всички мъже са .. , а всички жена са....  Слъчевият знак далеч не е определящ и има много други фактори в хороскопа, които показват какво обича да прави човек и какво ще му се налага прави, независимо дали го обича плюс Личния избор.  Истината е, че пътуването е единственото нещо, за което плащаш, а те прави по-богат!

Редактирано от Asya Assenova
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

 

Частта за луксозните хотели - отричам. Последното изречение - да, майка ми наистина е в шок от дестинациите, които съм си избрал за тази година.

 

Отбелязвам се като първата Дева от зодиакалните знаци  :sungum:

 

Първата, но не и последната. +1 и от мен

 

Добавих анкета в откриващото мнение, който му е мерак да гласува. Аз съм убеден, че резултата ще покаже стандартно разпределение в рамките на статистическата грешка :) Или пък ще покаже, не коя зодия е най-склонна към пътувания, а коя е най-склонна да гласува в анкети :))

 

Може да разрешим проблема като претеглим данните в края на проучването по няколко демографски критерия - пол и възраст мисля е достатъчно ;)

 

Георги Матеев си е написал - 23 септември. Така, че който разбира от зодии да обяви зодията победител. :)

 

Сега ги преброих. 114 държави е посетил - Това си е направо ... СУПЕР ПОДТИСКАЩО, НАПРАВО ДЕПРЕСИРАЩО в сравнение с моите мижави знаменца. :)

 

Ами може би спри да се сравняваш с останалите и ще излезеш от депресията  :)  (с най-добри чувства - винаги ще има повече пътували от теб и също по-малко пътували от теб, въпрос на гледна точка)

 

PS. Дайте да пуснем и една анкета за асцендента или за китайската зодия (много силно съм впечатлен от китайския хороскоп, така че може да е интересно да се сравним с животните) :)

Връзка към мнение

Георги Матеев си е написал - 23 септември. Така, че който разбира от зодии да обяви зодията победител. :)

 

Сега ги преброих. 114 държави е посетил - Това си е направо ... СУПЕР ПОДТИСКАЩО, НАПРАВО ДЕПРЕСИРАЩО в сравнение с моите мижави знаменца. :)

Там ти е грешката - що се мериш с Матейко? Той няма стигане. Мери се с някого, дет е бил в 11 държави и тогава можеш да се изпъчиш гордо.☺

Цар-Лъв!!!

 

До сега никой не е писал,че е лъв но в гласуването сме веднага след Близнаците и наравно с овните,а тях ще "изядем" съвсем скоро. ;)

Ти пък, Красене, царят си е цар, даже и като дреме.Нека се налудуват другите, тогава ще вземе думата.☺Ей ме на, какво друго да съм, освен лъФффффф ☺ Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Дани Магелани
Коя зодия сте?

РЕЗУЛТАТИ

ГЛАСУВАЛИ 124

РАЗПРЕДЕЛЯТ СЕ КАКТО СЛЕДВА:

  1. Овен (10 глас(а) [8.06%] - Виж)

     

  2. Телец (10 глас(а) [8.06%] - Виж)

     

  3. bullet_star_rated.png Близнаци (23 глас(а) [18.55%] - Виж)

     

  4. Рак (9 глас(а) [7.26%] - Виж)

     

  5. Лъв (10 глас(а) [8.06%] - Виж)

     

  6. Дева (13 глас(а) [10.48%] - Виж)

     

  7. Везни (11 глас(а) [8.87%] - Виж)

     

  8. Скорпион (7 глас(а) [5.65%] - Виж)

     

  9. Стрелец (11 глас(а) [8.87%] - Виж)

     

  10. Козирог (12 глас(а) [9.68%] - Виж)

     

  11. Водолей (2 глас(а) [1.61%] - Виж)

     

  12. Риби (6 глас(а) [4.84%] - Виж)

     

На юнската сбирка 2017 ще почерпят Близнаците:

DaniMagelanБожидарDianfunnypikoniobay_kolioMasmiyarik4o,РоцаSuuntowith0u7youLyubinawilksSultYabandzhievalyusi,dimovfeel_the_rushEllenaspletnicahartababugerDreed

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Като ще черпим, дай да я изнесем зад граница. Някой да предложи оферта за точка от картата и да направим една групова резервация. Ако бройката позволява, може и чартър да си вдигнем ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Да не се изхвърляме за чартър, ще фалираме, но до Халкидики на таверна, до Димитровград на сръбска скара или до друга близка дестинация може да отидем.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

айде още един Близнак в мое лице, придружен от Овен, а вече и от Рак :) и да се оплача, че Овена винаги казва първо не, и чак после се съгласява  ;)

Да те светна, че това не е от зодията - това с "не"-то. Аз съм оревала света от моя "не" -тко. Трябват зарибяващи мероприятия /за идеи - на лични :) /. 

Редактирано от clete
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не бой се, и Телецът до мен първоначално е твърда опозиция, но аз се научих да поднасям информацията на части и в подходяща опаковка-така се преглъща по-лесно, а след пътуването винаги е супер доволен.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

айде още един Близнак в мое лице, придружен от Овен, а вече и от Рак :) и да се оплача, че Овена винаги казва първо не, и чак после се съгласява  ;)

 

Ха-ха, абсолютно същото разположение на "звездите" и при нас. :)

 

И да - Овенът винаги казва първо, а при мен, и второ, че и трето "не". Но после... тръгва с кеф напред с рогата. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани

А какво да кажем за един Скорпион?! Близнакът, т.е. аз, дава предложение за пътуване, Скорпионът казва "не" и това е завинаги. 

Връзка към мнение

Не бой се, и Телецът до мен първоначално е твърда опозиция, но аз се научих да поднасям информацията на части и в подходяща опаковка-така се преглъща по-лесно, а след пътуването винаги е супер доволен.

Същата работа и вкъщи - започвам отдалече, бавно и с подмятания от време на време :).

 

Казвайте отрано къде ще е юнската сбирка догодина, да търся билети Овреме :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аууууу, обградени сме от всякъде с Близнаци! Ще вземат властта и управлението :O :O :O

Другарят Дюк се рее из Азия, а не знае тук какво става. ;) ;) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Не се страхувай! Много сме, силни сме, но нямаме апетит към каквато и да било власт. Поне аз. Доказано през годините.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ха-ха, абсолютно същото разположение на "звездите" и при нас. :)

 

И да - Овенът винаги казва първо, а при мен, и второ, че и трето "не". Но после... тръгва с кеф напред с рогата. ;)

 

да, и често си прекрава по-добре и от мен  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Още една Дева - пътешественик по душа, а отскоро и физически :)
Такава съм откакто се научих да чета и прекарвах доста време с Том Сойер.
Сигурно той е виновен, че кривнах от стандарта за скучните и акуратни Деви. Благодарна съм му за което ;P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Още една Дева - пътешественик по душа, а отскоро и физически :)

Такава съм откакто се научих да чета и прекарвах доста време с Том Сойер.

Сигурно той е виновен, че кривнах от стандарта за скучните и акуратни Деви. Благодарна съм му за което ;P

 

Внимавай със скучните и акуратни Деви, че след Близнаците са втори по гласуване (или пътуване) :P

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.