Прескочи до съдържание

Зодии за пътешественици


  

216 магеланци са гласували

  1. 1. Коя зодия сте?



Препоръчани мнения

Георги Матеев си е написал - 23 септември. Така, че който разбира от зодии да обяви зодията победител. :)

 

Сега ги преброих. 114 държави е посетил - Това си е направо ... СУПЕР ПОДТИСКАЩО, НАПРАВО ДЕПРЕСИРАЩО в сравнение с моите мижави знаменца. :)

Зависи в колко часа е роден, годината също е важна. На 23 септември до определен час Слънцето е в Дева, а след това - във Везни.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добавям още един Близнак в списъка (пътуващ придружаван от Телец и Стрелец :) )

Редактирано от Роца
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Естествено, Близнаци, май 8-ми по ред. :)

 

Обаче Овен-ът, който ни следва по петите и е някъде наблизо до мен, не ми изглежда много адекватен на 2-ро място.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цар-Лъв!!!

 

До сега никой не е писал,че е лъв но в гласуването сме веднага след Близнаците и наравно с овните,а тях ще "изядем" съвсем скоро. ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз не вярвам, че зодията определя страстта към пътешествия, но все пак ми е любопитно и гласувах.

Иначе съм Козирог, човек според хороскопа и според собственото ми усещане здраво стъпил на земята, но това не ми пречи да искам да обиколя Земята от всички страни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Козирог пътешественик е contradiction in terms ;) Сигурно има някакъв въздушен асцендент.

Rainy, водолеите и те въздушни и вятърничави, но по умни от близнаците (не че подценявам съ-зодийниците си, ама не можем да ви стигнем вас, водолеите)! Сигурно затова си допадаме.

Връзка към мнение

Аз пък съм козирог, придружавана от водолей.

За близнаците потвърждавам! Брат ми и сестра ми освен, че са близнаци са и зодия близнаци. И са големи скитни, като кака си. :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.