Прескочи до съдържание

Следващо пътешествие?


Препоръчани мнения

Супер.

Окланд - Нова Зеландия или Окланд - САЩ?

Кажи нещо и за holidaypirates.

Окланд - Нова Зеландия . Холидей пиратите бяха намерили тарифа на бритиш еъруейз Барселона- Лондон-Сидней-Окланд за 550 евро ретърн 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Беше една бъгава тарифа, дето Барселона - Хонконг можеше да я прекараш през Сидни и Оукланд с неограничен престой, нещо такова беше :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цената на билета беше 153 евро другото в такси . Аз имах наглостта да се обадя в биртиш и да ги попитам не може ли пътуването ми да започне от Лондон вместо от Барселона, но от офиса в София ми казаха да не си го и помислям, защото няма да ме качат в Лондон , можело да го уредя срещу някакаво запвлащане което към момента било около 1 800 евро или някакаква такава безумна сума. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само лека забележка, никога ама никога не звънете на авиокомпаниите освен пост фактум, когато офертата я няма отдавна. Дори и тогава не е добра идея, защото фиксират проблема и кладенеца пресъхва за всички :)

 

И да, смяна на изходно летище е на практика невъзможно по принцип :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

От предстоящето ми пътуване до Полша в един от дните AirBaltic предлага изгодна отиване и връщане оферта до Рига от Варшава. В същия ден ЛОТ имат изгодно ходене до Гданск пак от/вр . Та чудя се да литна ли към Рига за няколко часа или до Гданск? Дали ще стигне времето за ден? Отворен съм за всякакви идеи... 

Връзка към мнение

Извънредно се очерта едно бързо великденско посещение на Гръцко за пореден път...Ама няма се оплакваме...

Освен това преди Ирландията разкъсахме малко връзките и си оставихме престой в Белгия да отскочим до Брюж, както и връщането с две нощувки из немско.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, сигурен съм, че ще ви хареса. Доколкото разбирам летите от Хан, малко кофти връзки има там, но с предварително проучване нещата се нагласят. Ако наемете кола, задължително обиколка на Рейн между Майнц и Кобленц! Ако все пак решите да се качите нагоре, посетете Дюселдорф - вече казах, но да повторя, един от най-красивите немски градове, които съм виждал, а аз съм видял доста немски градове...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, сигурен съм, че ще ви хареса. Доколкото разбирам летите от Хан, малко кофти връзки има там, но с предварително проучване нещата се нагласят. Ако наемете кола, задължително обиколка на Рейн между Майнц и Кобленц! Ако все пак решите да се качите нагоре, посетете Дюселдорф - вече казах, но да повторя, един от най-красивите немски градове, които съм виждал, а аз съм видял доста немски градове...

Дюселдорф ми е любимият и на мен! И Рейн между Майнц и Кобленц.

Връзка към мнение

^ Отдавна се каня да направя едно пътуване и по долината на река Мозел. Общо взето това там не е Германия, а нещо средно между Франция и Белгия. Фен съм на тази част от страната, но наистина и Дюселдорф ме впечатли страшно много миналата година...

Връзка към мнение

Да споделя и аз. От началото на септември ще бъдем на Средиземноморски круиз  от Барселона до Барселона. Иска  ми се след това от 9.09 да останем за 4-5дни на море някъде наблизо, за да можем да ходим често до града на Гауди. Ще съм много благодарна, ако ми помогнете да избера някое приятно, не много населено място с хубав плаж. От миналата година съм фен на airbnb.com  и сигурно ще го използвам пак. Това ще е за сега, освен някой и друг уикенд из родината.

Връзка към мнение

Да споделя и аз. От началото на септември ще бъдем на Средиземноморски круиз  от Барселона до Барселона. Иска  ми се след това от 9.09 да останем за 4-5дни на море някъде наблизо, за да можем да ходим често до града на Гауди. Ще съм много благодарна, ако ми помогнете да избера някое приятно, не много населено място с хубав плаж. От миналата година съм фен на airbnb.com  и сигурно ще го използвам пак. Това ще е за сега, освен някой и друг уикенд из родината.

 

Пусни нова тема за Барселона, сигурен съм че ще получиш тонове предложения :) И добре дошъл/а!

Връзка към мнение

Има един на Premia de Mar, който на мен лично много ми хареса, защото е със ситен пясък като на БГ черноморието. Иначе има един плаж след Mataro, който го наричат българския плаж, защото всички българи който живеят около Барселона ходят там. 

Връзка към мнение

Какви щастливци сме, че планетата е само една. Я си представете, че скоро Жоро вземе та направи една совалка и тръгнем из Космоса. Леле, що пътеписи ще има, безчет.

 

Е, скъпа плането, ще се въртим като малоумни по теб и пътуването всъщност ще е не към дестинация, а към и в себе си, както бе казала една писателка.

 

А дотогава аз ще съм се подпрял някъде на главната във Велико Търново, ще гледам съзвездието преминаващи студентки, коя от коя по хубави, напъпили, и патриотично като Вазов ще въздъхна:

 

"Коя земя от теб е по-богата"

 

Ах, нима има по-хубаво следващо пътешуствие?!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И пристанище и Reeperbahn :) Много известен е и рибният пазар ама никога не успях да стана толкова рано да го видя :( Красиво е, но да, не се отличава особено от други северноморски пристанища. Любек е приятно място, може и до Балтийско море да отидете.

http://www.miniatur-wunderland.com/

 

Това е супер яко, ако останат време и пари, задължително в програмата!

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

 и си оставихме престой в Белгия да отскочим до Брюж, както и връщането с две нощувки из немско.

А! Моята следваща дестинация! :)  Отивам в края на май, началото на юни. Голяма подготовка пада в момента. :D

После Холандия и Словения, но дългосрочни планове не правя, че не знам къде ще съм утре.

Връзка към мнение

И аз се включвам... Края на месеца Берлин - всичко по организацията е готово. Отдавна ми беше мечта... Ще спим на палатки в Тропикъл айлънд :wub:  и след това 3-4 дни разходки из града.

 Надявам се към октомври/ноември да направя Сингапур/Куала Лумпур само с мъжа ми или да направим един Вегас с децата. Зависи за кое ще намеря изгодни билети.

Януари - Дубай. Имам вече билети, остава да оправя визи и хотели, но има толкова време, че няма за къде да бързам. Била съм в Дубай и преди и програмата е ясна.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.