Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Мале то станало навалица .... Половината от участниците са от последните 2 дни ....

Успех на всички!

 

p.s. Най-симпатични са ми нашите.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Вярно е, че нашите са си най-...., най-...., но срокът за гласуване е до довечера, така че ако някой още не е гласувал, сега е моментът да ги подкрепи.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Няма спор, нашите са си екстра.

Амааа, аз имам една фаворитка, дето се регна първа и до сих пор е събрала цееели 15 лайка. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Да не излезе прав Капитански? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Тя си живее у Тайланд, не я мисли :)

Накрая журито ще избере нея, щото кралството да спести от самолетни билети :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Гледах профилите на участниците - въпростанта мацка си е го е записала по някое време това нещо и си го е качила във фейсбук, като поздрав ..... после решила да участва с него .....
Има и едни други двама - фирмата им явно е организирала някакъв конкурс за това как са си изкарали уикенда .... дали цялата фирма е била задължена да участва - не знам - ама клиповете им са снимани за този конкурс .... после ги метнали и към The Thailand Race .....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодарско за подкрепата и за лоялната спортсменска игра, драги Магеланци! 

 

Айде сега.. плюем в пазви и се надяваме и победителя да е от нашите!

 

Поздрав за всички! 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Благодаря на всички за подкрепата. Чудесно се справихме, така да продължим и занапред!

 

Да си стискаме палци и да фърляме камъчета през рамо за късмет ;)

 

Пс. Анжелко, много си бърза бе...? :P

 

Пс2. Май-май... Нека гласуването продължи! ;)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

?

Май-май може още да се гласува, но колко е важно след като са определени първите десет - не знам.

Предполагам вече е важна думата на журито и техните оценки.

Връзка към мнение

Опа, хванах последния влак и язе...

Верно, наложи се да докарам една група гласоподаватели от чужбина в последния момент, че много я окъсахме накрая, ама на, сколасах :)

Благодаря на всички Ви за подкрепата!

Имайки предвид внушителната бройка мои приятели във фейса...цели сеемсет и малко :) ... май и на толкова трябва да се радвам ;)

За мен бе чест!

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Честито на финалистите и много благодаря за магеланските гласове! Научих се да сглобявам филмчета и нямам търпение да правя нови! Изумих се на неочакваната приятелска подкрепа и хубави думи от познати и непознати. Така че не съжалявам и грам, че се включих, а класирането ми в десетката си е своеобразна победа.

 

Моята единствена надежда е победителят да е магеланец, защото иначе същинското състезание за мен ще остане незабелязно, загубвайки се в потока на социалните мрежи.

 

 

П.П.не ми допада, че бутоните за гласуване са активни все още.

Редактирано от Сю_
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Още по-добре. Чудя се само кого не съм разпознала.

Сю_( Силвия), Матеа ( Марина), Wild (Мария), Angelika, baiKolio и аз.

Кой не си разпознала? :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.