Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Капитане, представи си само, как момата има профил (че даже и да няма) и чете магеланциточкаком

 

Момата вероятно още няма профил, но след два-три дни като ѝ попремине еуфорията и започне да се оглежда за информация за Тайланд... Залагам каса лимонаТа, че скоро ще се появи тук :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

 

Ами сигурно сега пак някой ще ядосам както преди с явното ми застъпване за Анджи, но ... сега за пръв път и видях представянето и не виждам защо се противите. Момичето е участвало точно по правилата на конкурса - направило е видео - защо точно тя и защо Тайланд и е написала 20 думи с присъствието на adventure между тях.

Намирам представянето за хубаво и оригинално.

 

А това, че сме имали предпочитания и че не са избрали човек според тях или пък магеланец, това е друг въпрос.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

И на мен видеото на девойката ми харесва.  Целенасочено и интелигентно.  А това, че не се е регистрирала тук, не я прави по-малко магеланка по дух, нали?! :)   Пожелавам им успех! :) :) :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Силната страна на видеото на победителката е че насочено към Тайланд (имаше още няколко такива). Тук е слабата страна на видеата на Поли, Матея, Сю и бай Колю ... но не и на Анджи.
От там насетне видеото е фокусирано върху спортната натура на девойката - сноубординг, колоездене, гребане, парапланинг, йога, която не бих казала че респондират с Тайланд, ... нямаше и намек за пътешествия.
Относно познанията за Тайланд - чудесно всъпване, за свободната страна, никога не подчинявана ... но от там насетне - не мисля че като се облечеш като японка ... това има нещо общо с Тайланд ... не мисля че традиционтата тайландска кухня е ориз и че тайландския масаж е с камъни и кисели краставички...

Това не ми харесва във видеото.

Слабата страна на нашите "магелански" видеа, явно беше че залагат върху себе си .... и върху пътешественическия дух. Но извън видеата на магеланци имаше и други видея наблягащи върху Тайланд - едно от тях смея да твърдя че е доста по-сериозно и човекът е с по-голяма популярност. 

Това от мен - винаги ще търпя критика че съм била пристрастна към магеланци. А факта че никой не коментираше под този профил (и под още два-три) ми беше направил впечатление и преди да анонсират победителя и едвали има нещо общо с пристрастността.

Иначе победителката благодари на 2-3 оператора, монтажист и рекламен специалист.

Редактирано от temporary
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз изгледах видеото на победителката и също го харесах. Не съм чела правилата на състезанието, но определено се различава от това на останалите магеланци по това, че е заложила на Тайланд, а не на собствено представяне. Показала е собствената си представа за Тайланд, като според мен е без значение доколко представата и е реалистична. Може и това да е бил търсения ефект, а може и девойката да е имала вътрешна информация какво да се търси в клипа.

Важното е, че тя ще представя страната в състезанието с Румъния.

Пожелавам успех и на двамата участника от наша страна. А видно е, че лайковете са били нужни само за рекламата на събитието, но не и за успеха на участника. Така че честито на печелившите и достойно представяне нататък.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Удрянето на камбаната с лъжица (много безвкусно и обидно към държавата) и държането на клечките на обратно (като типично буле) са достатъчни мотиви за мен да смятам, че девойката не е наясно с някои норми на поведение и уважение към традициите и културата на дадената страна.

 

Да, видеото имаше някаква идея, но далеч не е най-доброто (това не го казвам, защото имам пристрастия към магеланци, а сравнявайки го с тези на другите участници) и не искам да влизам в спор и/или заяждане със съфорумници по въпроса.

 

Дали ще я приема радушно или не във форума - ми нея едва ли я интересувам аз, както и аз не я познавам, за да ми създава трепети в сърцето това бъдещо неясно събитие. Ако се присъедини към нас добре дошла, ако е нормален човек и се държи подобаващо, ще получи същото отношение и от мен ...

 

Също така - ясно е, че тя не се избра сама за победителка, а журито я избра и си имат мотивите за това, каквито и да са те (не е нужно да ги споделят) вече всичко свърши и нищо не може да се промени...

 

Дано това да е печелившата двойка за България и румънците да им дишат прахта! Успех и ще чакам с интерес докладите от Тайланд!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Момчето има невероятен чар 

оххх.... умрях от любопитство да разбера какво говори.. ама така и не се намери кой да ми го преведе  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Момчето има невероятен чар 

оххх.... умрях от любопитство да разбера какво говори.. ама така и не се намери кой да ми го преведе   :)

 

Играят игра. Единият казва дума, другият трябва да продължи с дума, която започва с последните две (?) букви от изречената. Например аз казвам Пловдив, ти казваш Ивайловград, после аз - Адриатика :)

 

Всъщност май не само географски понятия включват :)Регал, елефан, Буда... А може би просто правят асоциации с Тайланд?

Та това е гениално!!! Браво бе, домнуле! :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Благодарско, Капитане!

 

Ей тва се нарича * приятел в нужда се познава... или магеланец и румънски проговаря.....заради друг такъв :)*  .. е! понякога и на английски .... ама аз за жалост не умея... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой видя ли видеото на румънския победител?

Ей-така, за спорта питам...

Много преди финала.

И като сравниш двамата финалисти, не ти остава никакво съмнение в "компетентния" избор на българското жури.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Българската победителка е моя добра позната и голям пич. Познаваме се от Couchsurfing-a и знам, че доста обича да пътува. Каква изненада, нали! Не съм гледала видеото (срам) още, но се надявам, че се е справила добре. Аз вече й препоръчах форума веднага след като се завърнах от Тайланд :) Не я съдете строго  :P

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

И на мен ми се вижда съвсем нормално момичето без да го познавам и разбирам, че участвалите тук не са много доволни, но това да е проблема :) Всеки може да си иде в Тайланд, когато си иска и да си прави каквото му е кеф там, а не да спазва това и онова :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ох, бе Яниии....сладур мамин, ми ако съм доволна, че губя що да участвам бе човеко ?! А да ! За спорта ! Как е ?! Бие ли Барселона ?! Така...генералните изводи никога не са добър съветник...Щип по нослето ! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма генерални изводи :) И аз не обичам да губя, имах предвид че няма нужда да се хейти, а да се приема феърплей и , че не е нещо важно и фатално,щип по бузката :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много спортна ми идва. Домосед да се стяга!

Аз дадох глас за всички магеланци които зърнах във фейса :)

Ясно всеки участва за да спечели , но вие вярно ходите в Тайланд когато си искате та ...

 

Ей тоя форум как направи светът толкова малък ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Тъй като състезанието приключва на 31 октомври, предполагам, че нашият отбор е вече там и скоро ще стартира.

Пожелавам късмет и лек път!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не е отложено. Вече да там и започват.

Програмата, както и условията за точките ги има на сайта на Тайланд рейс.

Успех и от мен на Бг отбора!

Ще чакаме сводките от бойното поле ;)

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е отложено. БГ отборът вече е в Тайланд. Ден по-рано от графика, заради финт с наличността на наградни билети у Qatar Airways. В наша полза - получихме още една нощувка подарък в добър хотел.

 

Траурът е всеобхватен. Всички носят черно или черно и бяло или в краен случай черна панделка. Процъфтява търговията на черни ризи, тениски. Няма значение дали пише Adibas, Punk's not Dead или Путин Хуйло, важно е тениската да е черна. Дори долни гащи в друг цвят не се срещат по сергиите.

 

Попаднахме на многохилядно бдение пред двореца, където вечерта докараха тленните останки на краля.

 

post-247-0-78207300-1477159608_thumb.jpg

 

post-247-0-44831600-1477159640_thumb.jpg

 

post-247-0-99225200-1477159704_thumb.jpg

 

post-247-0-64185300-1477159772_thumb.jpg

 

post-247-0-79658300-1477159879_thumb.jpg

 

post-247-0-78497400-1477159922_thumb.jpg

 

Иначе нашите задачи за печелене на точки включват събиране на усмивки (!) и опитване на масажи. Започваме от петите

 

post-247-0-59934600-1477160232_thumb.jpg

  • Харесвам 32
Връзка към мнение

Откритие на деня: на румънски цинцари са комари!

 

("И вторият отбор е пристигнал", помисли си Щирлиц)

  • Харесвам 17
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.