Прескочи до съдържание

The Thailand Race с домосед


Препоръчани мнения

Успех на участниците! И нека най-атрактивния, най-интересния и най-смелия да победи, за да бъде интересно състезание за нас, зрителите :)

Редактирано от bulpa
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

lyusi,жалко че не участва и ти, щях да гласувам за теб :)

Много мило, благодаря, но няма смисъл да се кандидатираш за нещо ако знаеш, че не можеш да участваш докрай. Радвам се, че в състезанието участват много достойни магеланци и със сигурност някой от тях ще ни представи подобаващо. За опитния участник не говорим, той е извън всякакви класации. С две думи, да му мислят румънците

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря много на всички за подкрепата. Радвам се че съм в топ 10, благодарение на толкова много познати и непознати, които отделиха от времето си за да ни подкрепят! Честито и успех на печелившите в класацията до момента :))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Еееееееее, как избраха точно това момиче ......., румънеца май е един от с най-многото лайкове, а нашето момиче от вторите пет....., не съм доволна от избора, но им пожелавам успех!

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ааааа поне играхме както трябва и се забавлявахме ! Благодарско на всички за подкрепата ! И света е наш :)

Към горното ще добавя и това че беше много поучително! 

 

Благодаря на всички, които се включиха с палци и ни или пък не ни подкрепяха до края! :)  

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Тая кукла, победителката, дано се усети навреме в какво се е забъркала и по-важното - с кого  :)

 

P.S. Поля, ти се оказа права в предположенията си ;)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Към горното ще добавя и това че беше много поучително! 

 

Благодаря на всички, които се включиха с палци и ни или пък не ни подкрепяха до края! :)

 

Определено е поучително. Затова не участвам в конкурси...

 

Бяхте чудесни! 

П.С. И СТЕ чудесни.

Връзка към мнение

Определено е поучително. Затова не участвам в конкурси...

 

 

И аз така :( След като няколко пъти се кандидатирах за участие в „Мис Свят“ и винаги ме отрязваха жестоко, повече не участвам в никакви конкурси :(

  • Харесвам 23
Връзка към мнение

И аз така :( След като няколко пъти се кандидатирах за участие в „Мис Свят“ и винаги ме отрязваха жестоко, повече не участвам в никакви конкурси :(

 

Знам, че обичаш да се шегуваш :) Нямам нищо против момичето, но за мен не е справедливо. Както и да е... 

Връзка към мнение

Аз също бих искала да споделя краткото си виждане по повода като участник в състезанието.

 

Първо обаче искам отново да изкажа благодарности за подкрепата на всички гласували!

 

Когато днес разбрах кой е спечелил бях в среща в офиса и нямах достъп до сайта, за да видя, че любимият ми човек не се бъзика с мен относно спечелилата кандидатура колинг фоу. Защото е абсурдна. Гроздето не е кисело в случая, просто представянето е такова. Изначално не изхождах с идеята, че ще спечеля аз. Предположенията ми бяха за Анджи или Поли - просто така го усещах. :)  До последно се надявах и стисках палци да спечели магеланец и с огромно удоволствие щях да му стискам палци на всеки един следващ етап в състезанието!

Чувствам се силно разочарована  от избора на 'журито' и разбира се като всеки магелански участник съм направила вероятно подобни на вашите изводи относно конкретно това състезание.

 

Оттук нататък да му мисли Домосед.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Знам, че обичаш да се шегуваш :) Нямам нищо против момичето, но за мен не е справедливо. Както и да е... 

 

Нема страшно, утре ще я заменим с Кристалина Г. :)

В случая според мен е малко трудно да се определи кое е справедливо и кое не, защото преценката за дадена личност е силно субективна. xxx, но това си е мое лично усещане. А може и да греша - може да се окаже някакъв скрит диамант и да се превърне в лична магеланка - нещо като женския аналог на Матеев примерно  :)

Целта в крайна сметка е да победим мамалигарите - да видим!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Справедлив или не -избора е странен

- девойката е със сравнително малко гласове (според мен и голяма част от тях натрупани след като отделиха 10 финалисти)

- под профила и никой не коментирал нищо - изключая нейните постинги в които се рекламира

- филчето не лови с някаква уникалност, гениалност ... не знам ... вярно е въпрос на вкус ... но е доста посредствено

- не e виден пътешественик, блогър, обществена личност и т.н.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нема страшно, утре ще я заменим с Кристалина Г.  :)

В случая според мен е малко трудно да се определи кое е справедливо и кое не, защото преценката за дадена личност е силно субективна. xxx, но това си е мое лично усещане. А може и да греша - може да се окаже някакъв скрит диамант и да се превърне в лична магеланка - нещо като женския аналог на Матеев примерно  :)

Целта в крайна сметка е да победим мамалигарите - да видим!

 

Ама аз изобщо не я коментирам като качества - дори не я разпознах, което е характерно - защото аз следях надпреварата. Моето мнение се припокрива със това: 

 

Справедлив или не -избора е странен

- девойката е със сравнително малко гласове (според мен и голяма част от тях натрупани след като отделиха 10 финалисти)

- под профила и никой не коментирал нищо - изключая нейните постинги в които се рекламира

- филчето не лови с някаква уникалност, гениалност ... не знам ... вярно е въпрос на вкус ... но е доста посредствено

- не e виден пътешественик, блогър, обществена личност и т.н.

Връзка към мнение

В случая според мен е малко трудно да се определи кое е справедливо и кое не, защото преценката за дадена личност е силно субективна. xxx  но това си е мое лично усещане. А може и да греша - може да се окаже някакъв скрит диамант и да се превърне в лична магеланка - нещо като женския аналог на Матеев примерно  :)

Целта в крайна сметка е да победим мамалигарите - да видим!

Капитане, представи си само, как момата има профил (че даже и да няма) и чете магеланциточкаком, дали ще и стане мило от подобни сравнения? :) Инак си си прав..!  :) 

 

ПС. За толкоз години, не си ли свикнал да се доверяваш на интуицията и предположенията на жена ти?  :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За мен беше страхотно чувството от подкрепата, която получих от близки и далечни, познати и непознати. Благодаря ви! И въпреки, че няма как да съм сигурна в казаното от една жена  /на 27.09/ в група за пътешественици във фейсбук, ще споделя с вас следното в снимки

post-5491-0-33479700-1475672681_thumb.jpg

post-5491-0-85128500-1475672692_thumb.jpg

Редактирано от Wild
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря много за участието на записалите се и хъса на поддържниците и застъпниците им във форума. Както сте разбрали, победителят в конкурса за съотборник на Опитния участник в състезанието The Thailand Race е обявен и това е Деница Бояджиева. Разбирам, че има много разочаровани, че тя е от малцинството на немагеланците сред преминалите бариерата на народния вот. Не е редно да издавам подробности по мотивите на решението на журито, но мога да ви уверя, че е взето строго според правилата и духа на играта. Базирано е изключително върху представянето и видеото, а не върху датата на записване и броя лайкове, които имаха значение само за първия кръг. Надявам се, ако един ден се регистрира тук, да не я посрещнете като соленоводен обитател. А за мене следващате стъпка е да се запозная лично с нея и да се опитаме да изградим отбор, който хем да се наслади на Тайланд и разкрие тайните му, хем да бие румънците, хем да разкаже историята си занимателно. Когато, живот и здраве, стартираме, ще ви държим, разбира се, максимално подробно в течение в реално време. Нали има поне един магеланец в отбора.

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

Базирано е изключително върху представянето и видеото, а не върху датата на записване и броя лайкове, които имаха значение само за първия кръг.

 

Домосед, извинявай, ама ти е*аваш ли се?! :lol: :lol: :lol:

Редактирано от Matea
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз умишлено не коментирах темата до сега, макар че начина, по който се развива беше предначертан. Просто всички конкурси разчитащи на харесвания са компрометирани изначално. Не казвам, че спечелилата или някой друг е използвал нечестни методи, но самата презумпция да се прави класиране на база лайкове е ясно, че по този начин не се избира най-подходящият кандидат. Има хора с много приятели и връзки по социалните мрежи, това съвсем не ги прави най-подходящи за целта. А дори и хора без такива контакти могат да се класират лесно,  има други начини, които хич не са скъпи. 

 

За известно време се колебаех дали дори дискусията има място тук. Преди години имаше подобен конкурс на NG, който пак трябваше да се събират лайкове и имаше едно момиче, което се регистрира, говори ни колко сме готини, хубави, умни, как ще участва в дискусиите, как ще напише книга, как е обиколила цяла България, ще разказва във форума за скрити съкровища...много хора и повярваха и гласуваха за нея, а момичето изчезна в деня, в който стана ясно класирането. Ако съм бил циничен спрямо такива конкурси преди след този случай цинизма ми стана троен.

 

Но пък забелязах като цяло позитивното отношение между участниците, нямаше някаква спортна злоба или никаква и си казах, карай да върви, може пък да бъркам с първоначалната си преценка. Всичката тази позитивна енергия явно е била само измежду "наште" хора и сега се обръща със зверска сила в посока спечелилото момиче. 

 

Същата фабула като българската Евровизия от преди няколко години. Моля, нека не превръщаме форума в нещо такова. Пожелавам ви да бъдете по-големи хора, и ако не заради спечелилото момиче, проследете състезанието поне заради домосед. Аз ще мятам едно око като фен на оригиналния Amazing Race със сигурност. 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Успех на домосед и Деница Бояджиева! Вярвам, че ще представят достойно българския отбор и им стискам палци :)

 

Видеото на спечелилото момиче, според мен изцяло покрива критериите за участие и ми беше фаворитка от немагеланското общество.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Не е редно да издавам подробности по мотивите на решението на журито, но мога да ви уверя, че е взето строго според правилата и духа на играта. Базирано е изключително върху представянето и видеото.

Аз пък мисля че при прозрачен конкурс - не е проблем да бъдат "издадени" тези мотиви ....

Иначе видеото ... е слабо и мога да се мотивирам .....

 

Както и да е! Успех!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.