Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Бях се изплашил,че не съм слушал и няма да получа подарък,но вчера получих.

post-1326-0-76134400-1482648908_thumb.jpg

Благодаря на Стоил за хубавия и практичен подарък.След месец ще пътува с мен за Тайланд.

Весела коледа на всички!Много здраве и сбъднати мечти!

Бях се зарекъл да не качвам снимки от таблета.Нещо хич не ми се получи.Ако някой може да я оправи,че водата изтече.

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Дойде време и аз да покажа моя подарък!Кремена,благодаря много ,влезе в употреба албума вече.Весела Коледа!

post-4282-0-65708000-1482653987_thumb.jpg

Редактирано от radi777
  • Харесвам 21
Връзка към мнение

0001.jpg

 

Светли празници на всички участващи в тазгодишното издание на Размяна на коледни подаръци!

 

В тази вълшебна Коледна вечер, ще направя кратка равносметка:

 

Към тази вечер има няколко човека, които все още не са получили подарък, въпреки, че Коледа дойде...

Двама от тях, ще получат подаръците си веднага, след като се върнат в България.

Един ще го получи лично утре(тук датата беше избрана от получаващият).

Четирима вероятно са получили подаръците си, но нямам обратна връзка за това. Техните подаръци са изпратени.

Един ще получи подаръка си ... в удобно време, но засега нямам данни да го е получил.

 

И остана един-единствен, на когото е много вероятно да не е изпратен подарък...

Аз ще се погрижа за него.  :)

 

 

Пожелавам на всички вас, които отделихте време, средства и усилия, за да зарадвате почти непознат човек, много здраве, щастие и благоденствие!

Бъдете благословени, че отваряте сърцето си и дарявате щастие и усмивки! 

 

  28de6e35117fb7c7bebb290153beaa12.gif

  • Харесвам 38
Връзка към мнение
Георги Матеев

 

Пожелавам на всички вас, които отделихте време, средства и усилия, за да зарадвате почти непознат човек, много здраве, щастие и благоденствие!

Бъдете благословени, че отваряте сърцето си и дарявате щастие и усмивки! 

 

  28de6e35117fb7c7bebb290153beaa12.gif

 

 

Тук е и моментът да благодарим специално на нашата главна Снежанка за чудесната организация на коледно-подаръчното събитие, което развълнува не един или двама :)

 

Мисля, че говоря от името на целия форум: Mary, страхотна си!  :wub: Весели празници, пращаме ти огромна магеланска прегръдка!

 

P.S. И сладките ти са страхотни, но трябва да ги пускаш по-рядко във фейсбук, че вече втори ден преглъщам пред монитора  :lol:

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 36
Връзка към мнение

Благодарности и от мен на Мари за стройната организация, времето и емоцията, които вложи, за да не остане нито един разочарован. Прегръщам те, Мари.

Весели и светли празници на всички!

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Жоро, Люси, благодаря ви!

Аз през цялото време се ужасявах да не съм сбъркала адреси.

Оказа се, че макар и да бързах толкова много, не съм объркала нито един адрес. :)

 

Имах и доста комични моменти, когато питах като ненормална едно и също... Извинете ми, всички вие, на които съм писала повечко писма.

 

Роже, длъжници сте ми с Пами - вашият случай беше първия, в който се изправих на нокти, а бях извън България, а списъка ми си седеше в София... Рових като луда из съобщенията тук, за да открия къде съм сбъркала. :lol:  Нямах грешка, но го разбрах чак, след като се обадих от Германия на Роже. Е, поне пътувах към София спокойна.

 

Когато преди седмица броях получили-неполучили ... също не вярвах, че ще финишираме на Коледа с толкова малко неполучили подаръци.

 

ПП Жоре, сега специално за теб разучавам възможностите за сладки и бонбони без захар. ;)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Аз също имам пръст в история с Роже@Пам, но само зададох един въпрос без да бързам с отговора - съжалявам , че съм притеснила Снежанка, но пък ще има компенсация...:)

 

Весела Коледа на всички и от мен и какво друго остава да се каже освен - догодина пак, със същата Снежанка, защото е перфектна!:)

to be continued...

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Аз също имам пръст в история с Роже@Пам, но само зададох един въпрос без да бързам с отговора - съжалявам , че съм притеснила Снежанка, но пък ще има компенсация... :)

 

Весела Коледа на всички и от мен и какво друго остава да се каже освен - догодина пак, със същата Снежанка, защото е перфектна! :)

to be continued...

Мдааа, ще ни поканят на среща в Париж! :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

И аз искам да ти благодаря, Мари! Организацията беше страхотна. При 100+ участници и толкова различни магеланци /кой изпраща доброволно втори подарък, кой забравя въобще да го направи навреме/ няма начин да няма и комични моменти, и изправяне на нокти. Но всичко е добре, когато завършва добре, нали? Така че се радвам, че прояви търпение и с чувство за хумор водеше темата и подръчкваше отклонилите се от пътя.

Гласувам с две ръце догодина да бъдеш пак нашата Снежанка. Желая ти здраве, късмет и сбъднати мечти!

П.П. Ама страхотни емотикони използваш. :clapping:  :clapping: 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

 

 

Имах и доста комични моменти, когато питах като ненормална едно и също... Извинете ми, всички вие, на които съм писала повечко писма.

 

Роже, длъжници сте ми с Пами - вашият случай беше първия, в който се изправих на нокти, а бях извън България, а списъка ми си седеше в София... Рових като луда из съобщенията тук, за да открия къде съм сбъркала. :lol:  Нямах грешка, но го разбрах чак, след като се обадих от Германия на Роже. Е, поне пътувах към София спокойна.

 

 

Искам и аз да се пресъединя към тези магеланци, които изказват благодарността си към Мари :)  И то не, защото вежливостта го изисква, а защото нашата Снежанка заслужава всички най-големи благодарности на света заради неуморната си работа не само по Коледа, а и през цялата година. 

С отзивчивостта, добротата и всеотдайността си тя бе в помощ на всеки един от нас!

Мари, огромно благодаря и извинявай за недоразуменията около подаръците.

А компенсацията си остава в сила: билет до Париж :)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Ивайла, Лидия, pamela, Roje, благодаря ви за милите думи! :) Сигурна съм, че всеки друг би направил същото, та дори и повече от мен, за да бъдат зарадвани всички!    

 

...

А компенсацията си остава в сила: билет до Париж :)

 

Няма нужда от билет - достатъчно ще е да си напаснем програмите и да се засечем там. :lol:

 

ПП Уточнявам за тези, които не ни познават - с Роже се знаем от доста години и затова така приятелски ми предлага билет. :)

А се шегуваме с тях двамата и Париж, защото и тримата сме почитатели на този град и би било невероятно да се намерим там по едно и също време.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

И аз вече установих, че съм слушала, понеже вчера Ushakal ме зарадва с книга рецепти, шоколад, портмноне, много сладка свещ и чудна картичка от любимата ми Плоска Земя :). Много ти благодаря!

 

И аз се присъединявам към благодарностите към Снежанка за чудесната организация! И ви чакам с Роже, Ивайла и pamela в Париж :)

 

DSC_0821.JPG

 

Весели празници на всички!

Редактирано от Роца
  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Само да вмъкна, че свещта еленче е от мен :) Ама в калабалъка са се омешали нещата

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ауууу, извинявай за объркването, цвете! Отново благодаря :).

Ама пък беше готин калабалък :)

Редактирано от Роца
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дойде дългоочакваният за мен момент да се похваля  :) Ама ще почна малко по-отдалеч за да ми разберете болката  :rolleyes: Капитана дълго и напоително се базикаше с мен в тази тема, че той е моят Дядо Коледа, обаче добре ме е тренирал и веднага го подложих на съмнение. Да, ама времето си минаваше и почнах леко да се притеснявам къде, по дяволите е моят подарък. После ВИП-а ми писа, че ми носи писмо от Капитана. Аз тъпо и упорито продължавам да не вярвам, че чакам от него подарък. Когато Мари написа, че има магеланец, на когото не е изпратен подарък и тя ще се погрижи си помислих, че с моя скапан късмет това ще съм баш аз...По моя вина Брани не можа преди Коледа да ми предаде обещаното писмо и това стана едва преди няколко часа. Та! Капитана е моят Дядо Коледа!!! Срам, не срам ама се изненадах  :lol: И както вече сте разбрали моят подарък е най-готин!  :P Първо виждам това post-112-0-13025500-1482952950_thumb.jpg

Капитана не е случаен човек и е налепил важните бележки (прощавай, другата я скъсах). След кратки 28 минути успях да махна тиксото и да отворя пакета. И вътре намерих това post-112-0-50365400-1482953249_thumb.jpg

Чашата е супер яка, на бухали, има и стихче. Капитана явно има кристална топка и знае колко се затруднявам да отварям бири без отварачка и ми е взел магнит-отварачка (знаеш как да направиш една жена щастлива!)Имам си и страхотен ключодържател. Ако щеш вярвай, но на връзката с ключове е един друг ключодържател, който ми беше пратил преди време  :) Благодаря ти от сърце, много ме зарадва, а днес наистина имах нужда от това. Желая на теб и семейството ти топлота, доброта и щастие. Бъдете здрави  :)

Мари, благодаря ти за всичко, прекраснице  :wub:

П.С. Признавам, че малко се забавих да си извадя прилежно опакованият подарък, защото се натъкнах на опаковка с балончета и времето спря...

Редактирано от Elena
  • Харесвам 27
Връзка към мнение

А! Забравих да кажа, че наистина имаше писмо! Там пишеше и за тиганите и много мили неща, но да ти кажа, Капитане..писмо от мен няма да видиш...направо ме засрами с тоя красив почерк! 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Специални благодарности от мен за Снежанка и Випа, които се погрижиха Елена да си получи подаръка :)

 

А ти, Елено, не тъжи за тиганите... Все някога ще пристигнат ;)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

И аз не разбирам какъв е тоя възторг при положение, че няма тигани, в ей такъв цвят:

 

chrysler-sports-car-models-new-for-2014-

И толко големи ли?:)))
Връзка към мнение

П.С. Признавам, че малко се забавих да си извадя прилежно опакованият подарък, защото се натъкнах на опаковка с балончета и времето спря...

 

:rofl: :rofl: :rofl:

 

Честит подарък!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.