Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Хубаво е, че дори и да е получен късно подаръка, пишете тук. Тази инициатива не е само за получателите, но и за подаряващите. За мен емоцията дори е по- голяма, когато подарявам. А е възпитано да кажеш "благодаря", дори да не ти харесва това, което си получил.

Пиша това, защото се чувствам лично засегната, след като съм изпратила подарък на 8.12, обаждах се няколко пъти в офиса на куриера, за да разбера получен ли е. Е, вчера е взета пратката, но реакция тук или където и да е няма.  Не искам и да има вече. Честно, отиде ми половината коледно настроение!

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Дойде време и аз да се похваля с подаръка от Mary, който не е само за мен, а за цялото семейство. За всеки има по нещо, а специално за дъщерята има и самолетче играчка, че баща и не искаше да вижда повече самолети тази година :) Тениската сигурно ще се изсипя някой ден на работа с нея да видим каква ще е обратната връзка от колегите, особено тези които са принудени да следват дивотиите, които им нагласям :)

 

IMG_20161222_104459.jpg

 

П.С. Понеже знам, че има хиени тук (капитане!), да, нещо липсва от 4.2кг тарифно тегло, но ще го запазя за себе си :)

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

Дойде време и аз да се похваля с подаръка от Mary, който не е само за мен, а за цялото семейство. За всеки има по нещо, а специално за дъщерята има и самолетче играчка, че баща и не искаше да вижда повече самолети тази година :) Тениската сигурно ще се изсипя някой ден на работа с нея да видим каква ще е обратната връзка от колегите, особено тези които са принудени да следват дивотиите, които им нагласям :)

 

attachicon.gifIMG_20161222_104459.jpg

 

П.С. Понеже знам, че има хиени тук (капитане!), да, нещо липсва от 4.2кг тарифно тегло, но ще го запазя за себе си :)

Онова, дет се плиска като морските вълнички лииииии ? :))
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Цвете , не се натъжавай.Може получателят да не смогва да се отзове.Ето ,аз например около час се чудих как да кача снимката ,после няма да напиша точно колко се чудих как да я завъртя и то вречмето за редакция мина , отделно токът спря-да се чудиш сега ли намери и така.

Използвам случая да благодаря на Мари , че ми помага да се изявявам и ми търпи тъпите въпроси.Благодаря!

 

Весели Празници на всички! Бъдете живи и здрави ,за да пътувате с още по-голямо вдъхновение!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Йее, най-накрая получих известие от Еконт, че имам пратка. Дано да е магеланска, че вече започнах да си мисля, че ще си остана без подарък за Коледа. Очаквайте подробности... :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Хубаво е, че дори и да е получен късно подаръка, пишете тук. Тази инициатива не е само за получателите, но и за подаряващите. За мен емоцията дори е по- голяма, когато подарявам. А е възпитано да кажеш "благодаря", дори да не ти харесва това, което си получил.

Пиша това, защото се чувствам лично засегната, след като съм изпратила подарък на 8.12, обаждах се няколко пъти в офиса на куриера, за да разбера получен ли е. Е, вчера е взета пратката, но реакция тук или където и да е няма. Не искам и да има вече. Честно, отиде ми половината коледно настроение!

Ееее,стига де, не си разваляй настроението.:(

Може пък, някой да друг да го е взел и твоят човек още да не го е видял.

Изобщо, ама, изобщо не вярвам, че магеланец ще бъде толкова нетактичен , че да не се обади.

Ама иначе, напълно те разбирам, помниш ли преди две години, аз пак първа изпратих подаръка си, пък моя го получих едва ли не за 8 март:((((

Голямо гууууш от мен! :)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Цвете, напълно те разбирам...Една година не участвах в играта, защото моят получател (явно не харесал подаръка си) не каза и думичка. Такива неща много натъжават и ти пожелавам да има друго обяснение и скоро да получиш обратна връзка от получателя си  :) Желая ти весели празници  :)

Хубаво е, че дори и да е получен късно подаръка, пишете тук. Тази инициатива не е само за получателите, но и за подаряващите. За мен емоцията дори е по- голяма, когато подарявам. А е възпитано да кажеш "благодаря", дори да не ти харесва това, което си получил.

Пиша това, защото се чувствам лично засегната, след като съм изпратила подарък на 8.12, обаждах се няколко пъти в офиса на куриера, за да разбера получен ли е. Е, вчера е взета пратката, но реакция тук или където и да е няма.  Не искам и да има вече. Честно, отиде ми половината коледно настроение!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пълно партизанско мълчание запазвам :)

Въх, да не го одрънкахте, преди да е дошъл празникът?:))

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Хубаво е, че дори и да е получен късно подаръка, пишете тук. Тази инициатива не е само за получателите, но и за подаряващите. За мен емоцията дори е по- голяма, когато подарявам. А е възпитано да кажеш "благодаря", дори да не ти харесва това, което си получил.

Пиша това, защото се чувствам лично засегната, след като съм изпратила подарък на 8.12, обаждах се няколко пъти в офиса на куриера, за да разбера получен ли е. Е, вчера е взета пратката, но реакция тук или където и да е няма.  Не искам и да има вече. Честно, отиде ми половината коледно настроение!

Напълно съм съгласна с теб, Цвете, емоцията да избираш подарък за приятел, а дори за непознат човек, на когото искаш да доставиш удоволствие, за мен също е по-голяма от това да получиш подарък. Именно затова с голямо желание се включих тази година в инициативата. Няма да коментирам колко време ми трябваше да избера отделните части на подаръка, как да ги съчетая, опаковам и т.н. и най-накрая го изпратих. А когато след няколко дни ми се обадиха от непознат номер и се оказа, че това е адресатът на подаръка ми, ми стана толкова мило, че човекът е оценил желанието и усилията ми и лично се обажда да ми го каже. Благодаря ти още веднъж, Юлия, за този жест!

Но Цвете, не бързай още с изводите! Може човекът да е пътувал и поради тази причина да не е могъл да вземе по-рано пратката. А от вчера обективно не е минало много време. Дай му още една възможност да ти благодари!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Аз получих също моя коледен подарък. Но си стои неотворен под елхата. Мисля да го видя на Коледа :wub: .

Благодаря на моята Снежанка /Емилия/ за радостта, която ми достави от неговото получаване. :)

На всички в темата пожелавам весели празници!

Бъдете здрави, щастливи и обичани! :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Хубаво е, че дори и да е получен късно подаръка, пишете тук. Тази инициатива не е само за получателите, но и за подаряващите. За мен емоцията дори е по- голяма, когато подарявам. А е възпитано да кажеш "благодаря", дори да не ти харесва това, което си получил.

Пиша това, защото се чувствам лично засегната, след като съм изпратила подарък на 8.12, обаждах се няколко пъти в офиса на куриера, за да разбера получен ли е. Е, вчера е взета пратката, но реакция тук или където и да е няма.  Не искам и да има вече. Честно, отиде ми половината коледно настроение!

Дамата, на която подаряваше подарък, се свърза вчера с мен и ме информира, че е получила и изпратила своя подарък. 

Ние не знам каква е била причината да получи толкова късно подаръка си - вероятно е пътувала.

 

Цвети, не всички хора сме еднакви... Някои са по-мълчаливи.

Това е игра, в която няма предварително задължение да покажеш подаръка си...

 

Друг е въпроса, че тази игра е за забавление и всеки чака с нетърпение да види кой му се е паднал, от кого ще получи подарък, какво получиха останалите...

 

По този повод, ми се иска другата година да вкараме в играта и нещо като правило - поне този, който води играта, да знае плановете за пътувания на участващи в играта за периода на размяната.

 

В този форум ни събират ... пътуванията, та е нормално и в този период от годината да има пътуващи. :)

 

Ох, освен пътуванията, може да има и много други причини за да има трудности в получаването/изпращането.

 

*******************

 

А на мен ми остава да се свържа с още един магеланец!

 

Моля, bungle, ако четете темата, моля прочетете си и съобщенията от мен!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Лелеееее!...

Ами аз бързам да кажа, че получих страшен подарък миналата година!

Матеев, не се сърдиш, че казвам чак сега, нали?  :wacko:

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Лелеееее!...

Ами аз бързам да кажа, че получих страшен подарък миналата година!

Матеев, не се сърдиш, че казвам чак сега, нали?  :wacko:

Шегаджия! :)

Тигани ли бяха? :P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Шегаджия! :)

Тигани ли бяха? :P

 

Там е работата, че не се шегувам! :) Миналата година наистина получих подарък от Матеев и наистина не писах тук за това :) Не си спомням добре дали не му пуснах SMS, че съм получил пратката :)

Не бяха тигани, но той може би сега съжалява за това :) А ако бяха тигани, Елена щеше да съжалява за това (щях да ѝ ги изпратя заедно с моя комплект, аз не мога да готвя) :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Лелеееее!...

Ами аз бързам да кажа, че получих страшен подарък миналата година!

Матеев, не се сърдиш, че казвам чак сега, нали? :wacko:

Ама верно ли?Еееее,с тва, направо си разсипа кошничката с червените точки.:((( Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря на Mary за организацията с размяната на подаръците!

 

Бих искала да пожелая на всички весело посрещане на коледните и новогодишни празници и изпълнена с приключения и пътешествия 2017!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Хубаво е, че дори и да е получен късно подаръка, пишете тук. Тази инициатива не е само за получателите, но и за подаряващите. За мен емоцията дори е по- голяма, когато подарявам. А е възпитано да кажеш "благодаря", дори да не ти харесва това, което си получил.

Пиша това, защото се чувствам лично засегната, след като съм изпратила подарък на 8.12, обаждах се няколко пъти в офиса на куриера, за да разбера получен ли е. Е, вчера е взета пратката, но реакция тук или където и да е няма.  Не искам и да има вече. Честно, отиде ми половината коледно настроение!

 

Редактирано от jungfraujoch
Връзка към мнение

Получих,получих,получих си подаръка!blissss.gifSchool-boy.gif

Имам си и картичка.Тя започва с "Мила моя непозната магеланке," dancehappy.gif

Ехе ,разбрахте ли ,че съм "Мила моя" нищо ,че сам непозната!!! :wub:  :wub:  :wub:

Така ми стана драго ,че съм "мила моя"heart-hug.gif

 

пликът с подаръците,снимката на който не мога да обърна redface.gif

attachicon.gifDSC09519.JPG

 

Имам си картичака от Ница,пътеводител за Дубай,бонбонки,магнитче от Рим,диск с гръцки песни,коледна свещ и украса.Ухаха!

 

attachicon.gifDSC09520.JPG

 

attachicon.gifDSC09521.JPG

Обичам те   radi777   flowers4U.gif

 

Благодаря за прекрасната изненада! flower_basket.gif

 

Мари,специални благодарности за труда по темата flower_basket.gif

 

Помъчих се да редактирам правописните си  грешки ,дето ги допускам от вълнение!

Радвам се,че съм те направила щастлива !

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз получих също моя коледен подарък. Но си стои неотворен под елхата. Мисля да го видя на Коледа :wub: .

Благодаря на моята Снежанка /Емилия/ за радостта, която ми достави от неговото получаване. :)

На всички в темата пожелавам весели празници!

Бъдете здрави, щастливи и обичани! :)

ААА,страхотна си woman_in_white!!!Под елхата определено имаш изненади!Харесва ми,че си ги пазиш за празничния ден!Бъди здрава и много щастлива!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Моля, да запазим добрия тон в темата!

Без нападки и категоризации!

 

Настройте се позитивно в очакване на Коледа!

Настроили сме сееееее, даже УтивЪме на фризИОр, че довечера сме на Коледен бааааал!

Очаквайте снимки с новите тУИлети, скъпите кожи и семейните бижута.:)))))

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Настроили сме сееееее, даже УтивЪме на фризИОр, че довечера сме на Коледен бааааал!

Очаквайте снимки с новите тУИлети, скъпите кожи и семейните бижута. :)))))

Дядо Коледа ще раздава ли подаръци на този бал?

Или вие ще раздавате подаръци на другите? :)

Чакаме снимки, разбира се! :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Дамата, на която подаряваше подарък, се свърза вчера с мен и ме информира, че е получила и изпратила своя подарък. 

Ние не знам каква е била причината да получи толкова късно подаръка си - вероятно е пътувала.

 

Цвети, не всички хора сме еднакви... Някои са по-мълчаливи.

Това е игра, в която няма предварително задължение да покажеш подаръка си...

 

Друг е въпроса, че тази игра е за забавление и всеки чака с нетърпение да види кой му се е паднал, от кого ще получи подарък, какво получиха останалите...

 

По този повод, ми се иска другата година да вкараме в играта и нещо като правило - поне този, който води играта, да знае плановете за пътувания на участващи в играта за периода на размяната.

 

В този форум ни събират ... пътуванията, та е нормално и в този период от годината да има пътуващи. :)

 

Ох, освен пътуванията, може да има и много други причини за да има трудности в получаването/изпращането.

 

*******************

 

А на мен ми остава да се свържа с още един магеланец!

 

Моля, bungle, ако четете темата, моля прочетете си и съобщенията от мен!

Извинявам се за първосигналната си реакция.Наистина,не се знае какво се е случило на дамата.И съм сигурна,че всички тук са добронамерени и позитивни пътешественици с широки души! :wub:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.