Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Моят подарък също пристигна днес. Изключителен удар в десетката! Освен, че обичам бира, правя и снимки на всички бири, които дегустирам по света. Пил съм над 250 вида, но имам снимки на около 200. Тези двете не съм ги тествал, така че веднага ще ги добавя към колекцията.

Благодаря много на Галина за прекрасния подарък! 

post-4082-0-91537800-1482168547_thumb.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Аз все още не мога да се похваля с подарък, ще си го взема в сряда, но днес получих информация от Еконт да очаквам пратка с тарифно тегло 4.2кг!!!!!

 

П.С.Капитане, само си имай късмета да не си уцелил на кой да пратиш тиганите!

Ааааа, това ще е цяла колекция биричкииии! :)

Или нЕкоя дебееееела книга.:)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ааааа, това ще е цяла колекция биричкииии! :)

Или нЕкоя дебееееела книга. :)

 

Няма да се издавам кой от двата варианта посочени от теб предпочитам :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз пък още си чакам моя подарък, а подаръка, който изпратих преди 5 дни, май още Дядо Коледа не го е доставил. Почвам да се чудя елените да не са се изморили и да се бавят :P:)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

8e0972393ecac36089ffeb19e681e7b8.gif

 

Хайде поредното публично призоваване към участниците в тазгодишната размяна на подаръци:

 

Скъпи желаещи да подарите и да получите подарък!

Моля, обърнете сериозно внимание на датата...

Днес е 19.12.2016г.

До Коледа остават 5 дни, като не всички са работни!

По традиция офисите на куриерските фирми ще бъдат изключително натоварени в последните предпразнични дни!

Моля, не оставяйте всичко за последния момент, защото сами можете да се изненадата неприятно - с много чакане и невъзможност да изпратите навреме подаръка.

 

Та ... изпращайте веднага приготвените подаръци, като не забравяте да ме уведомите за тази си свършена работа!

А вие, които вече си получихте подаръците, моля, бъдете така добри, да ги покажете в темата, или да ми напишете съобщение, че сте ги получили!

 

Моля, позволете ми и аз да посрещна Коледата спокойна, че размяната на подаръци е приключила успешно! :blush:

cd29181a0be2e5f9769a9fd147843c78.gif

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Моят подарък също пристигна днес. Изключителен удар в десетката! Освен, че обичам бира, правя и снимки на всички бири, които дегустирам по света. Пил съм над 250 вида, но имам снимки на около 200. Тези двете не съм ги тествал, така че веднага ще ги добавя към колекцията.

Благодаря много на Галина за прекрасния подарък! 

attachicon.gifDSC_0915.JPG

Много се радвам, че подаръкът ти е харесал. Още повече се радвам, че съм успяла да намеря бирички, които не си опитвал. :)

 

И аз искам да се похваля с моя подарък, който е поредния удар в десетката. Благодаря на Тония за прекрасния шал (нямам търпение да го сложа утре), за романтичните чаши и ароматния чай! А пожеланието... ме трогна! Усмихна не само деня ми, но и всички празници!

 

post-1726-0-44346700-1482172065_thumb.jpg

 

post-1726-0-49395600-1482172083_thumb.jpg

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Получих и аз прекрасни подаръци, и според мен никак не е случайно, че идват от любимия ми град - Варна.

Благодаря ти много, Ваня, за прекрасните подаръци (предпочитам да пътувам само с ръчен багаж и червена раница си нямах) и за хубавите пожелания :)

post-1080-0-48755400-1482172359_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към мнение
Георги Матеев

Опааа, тази сутрин получих sms от Еконт! Ще се вълнувам силно до утре, когато ще взема пратката :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ураааааа, имам си коледен подарък и картичка с прекрасни пожелания. Pamela, благодаря ти още веднъж :)

Благодаря на Mary за ентусиазма и организацията.

Скъпи приятели магеланци, бъдете здрави през новата година и да се "скъсате" от пътешествия :)

 

Радвам се още веднъж, Юлия, че ти е харесал! Радвам се също, че се запознахме! Много щастие и здраве през Новата година!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз все още не мога да се похваля с подарък, ще си го взема в сряда, но днес получих информация от Еконт да очаквам пратка с тарифно тегло 4.2кг!!!!!

 

П.С.Капитане, само си имай късмета да не си уцелил на кой да пратиш тиганите!

 

Ха! Подарък с тарифно тегло 4.2 килограма! Кой каза, че ще го донесе? Щъркелът? :biggrin:

 

Аз да кажа, че Елена няма да получи известие от „Еконт“. И че, също така, днес се размина с още един подарък.

 

post-116-0-07304600-1482177293_thumb.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

3e04ea4416849a555da0319123751d0d.gif

 

Всички, които не са изпратили подарък, днес любезно са подсетени от мен, да го направят скоро.

 

Знам, че има още няколко дни до Коледа!

И още по-добре знам какво се случва в тези последни дни при куриерите...

 

Получилите подарък, нека да не трябва и на вас да ви пиша, че да разберем и ние за това важно събитие! ;)

 

f93fe786aedf3f433dcbc9e0dc91b840.gif

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И аз искам да се похваля с моя подарък, който е поредния удар в десетката. Благодаря на Тония за прекрасния шал (нямам търпение да го сложа утре), за романтичните чаши и ароматния чай! А пожеланието... ме трогна! Усмихна не само деня ми, но и всички празници!

 

attachicon.gif20161219_192011.jpg

 

attachicon.gif20161219_193312.jpg

Много се радвам,че подаръкът ми ти е харесал. Чайчето наистина е много ароматно! А посланието си е написано специално за теб - с мои думи и добри помисли! Весели празници!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да се уточним! Коледа или не, аз тигани не деля! :P И известие от Еконт нямам, но за да не бъде чак толкова драматично веднага си казвам, че имам повиквателна от ВИП-а да ми предава армагани :) Като ги взема веднага ще се похваля тук ;)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Хайде да се изфукам и аз с прекрасният си коледен подарък / всъщност са си подаръци/. Kraska, благодаря за бонбоните, /всички са изключително вкусни/, чашата, магнитчето, канеленото късметче, прекрасните пожелания и усилието да ги съчетаеш с толкова вкус. Наистина ми стана коледно, сладко и уютно :)

 

post-1617-0-65252100-1482223454_thumb.jpg

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Да се уточним! Коледа или не, аз тигани не деля! :P И известие от Еконт нямам, но за да не бъде чак толкова драматично веднага си казвам, че имам повиквателна от ВИП-а да ми предава армагани :) Като ги взема веднага ще се похваля тук ;)

 

Нека позная: чичо ти от Америка ти е изпратил коледен армаган с US priority mail service, а от „Български пощи“ много правилно са съобразили, че на наша територия услуга от такова високо ниво може да ти осигури само Випа!

 

И една загадка с понижена трудност: кой е този?

 

Jean-Tigana-101212-Reacts-AI-300.jpg

 

(Малкото му име е Жан).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз да се похваля. Благодаря на Monika_Koko за чудесния подарък с френски привкус! Ще ги изконсумирам с удоволствие! Благодаря и за чорапките, и разбира се за картата на Бангкок /следващата ми нова дестинация/! Ако го бях взела в петък от Еконт, щях да и благодаря лично на събирането!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Нека позная: чичо ти от Америка ти е изпратил коледен армаган с US priority mail service, а от „Български пощи“ много правилно са съобразили, че на наша територия услуга от такова високо ниво може да ти осигури само Випа!

 

И една загадка с понижена трудност: кой е този?

 

Jean-Tigana-101212-Reacts-AI-300.jpg

 

(Малкото му име е Жан).

 

Велик френски футболист,фамилията му е прословутия подарък за Елена. ;)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Велик френски футболист,фамилията му е прословутия подарък за Елена. ;)

добре, че е google....

Капитане, съобразявай се, моля те с моите интелектуални възможности и давай по-лесни загадки :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Днес и аз получих моят подарък :) Благодаря Elateq за интересната книга, планувам следващата година пътуване до Мароко и с тази книга вярвам ще се вдъхновя още повече. Благодаря за милите пожелания написани на картичка от Брюж, едно мое любимо романтично градче. И не на последно място благодаря за сладкото изкушение, изпих си следобедното кафе с бисквитките само за пътешественици. Весели празници сем. Василеви. Весели празници на всички магеланци.

post-2566-0-05247300-1482237956_thumb.jpg

post-2566-0-03212100-1482237962_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Радвам се Lesy, че подаръкът е пристигнал и ти  е харесал. Притесних се ...реших, че тези в Спиди са изпили френскотото шампанско и празнуват :) Весели празници и много щастлива нова година с много изминати километри!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Бързам и аз да се похваля с получен подарък! Благодаря ти много Elena. От тази книга съм чел в интернет само откъслечни работи и много съм се смял. Сега с удоволствие ще я прочета цялата, ядяйки сладки трюфелчета. С ръкавиците ще е тип-топ! Благодаря ти отново!

 

Едно голямо браво за Снежанка, без която цялата тази организация нямаше да се случи :)

 

Весели празници на всички! :)

post-3310-0-26662600-1482239120_thumb.jpg

Редактирано от t_petkov
  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Снежанка зарадва Мариета с коледен подарък

post-1326-0-02652200-1482247796_thumb.jpg

Сърдечни благодарности на Елена-Stryper за чудния и вкусен подарък!

Утре и ние ще зарадваме и стоплим две магелански души.Не помня какво сложихме вътре,но като пакетирвах кашоните се чуваше звук като на разливащи се морски вълни :)

Редактирано от Emil Chakalov
  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Утре и ние ще зарадваме и стоплим две магелански души.Не помня какво сложихме вътре,но като пакетирвах кашоните се чуваше звук като на разливаши се морски вълни :)

Този звук така го обичам... :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.