Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Много съм щастлива, че не се оказах най-непослушното джудже за годината(леко бях започнала да се притеснявам :blush: ). Сърдечни благодарности за прекрасната изненада от tonitka_stz

post-5329-0-14313000-1482426302_thumb.jpg

post-5329-0-21656500-1482426356_thumb.jpg

 

Чудесен японски чайник с още по-чудесни български чайове и шоколадов чипс! Утре съм отпуска  и познайте кой ще се налива с чай цял ден  :nyam: 

Пожелавам хубави празници на всички и отново благодарности на моят  Дядо Коледа и Снежанка, която тайничко и явно побутваше нещата да се случат.

 

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Я, какво приятно съвпадение -това чайниче японско много ,много ми допадна и беше първият ми избор за подарък на другарче-магеланче.После видях нещо друго и така чайничето остана "резервен " вариант.Може би за догодина shame-blush.gif

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Имам си подарък! Имам си подарък! Юпии, имам си подарък! :) :) :)

 

Първо се зарадвах като видях, че подателят е от любимия ми роден град - Пловдив!

 

До тук добре, разтупка се сърцето, разкъсах опаковката на превозвача, а от вътре ми ръкомаха усмихнат Дядо Коледа. :santaclaus: Стоически издържах на първата вълна емоции и не отворих подаръка веднага. Просто ми стана жал да разкъсам и красивата коледна опаковка с панделка.

 

Тичам към вкъщи като малко дете, прилежно отварям и "Ехааа, Perfetto!"

 

post-3417-0-97354500-1482431463_thumb.jpg

 

post-3417-0-77577700-1482431483_thumb.jpg

 

Огромни и най-сърдечни благодарности на woman_in_white за милите пожелания, страхотната енциклопедия и радостта, която ми донесе!

 

Пожелавам на всички вас приятели,  Весели празници, изпълнени с много здраве, любов и топлина! ...И не забравяйте, че на Коледа стават чудеса! :santa: :santa: :santa: 

 

 

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Днес, около 10 ч. получих смс от “Еконт“, че на мое име има пратка. Веднага се досетих, че тъй като бях много послушен през годината магеланския Дядо Коледа ми е приготвил подарък. :yahoo:През обедната почивка отидох до офиса на “ Еконт“ да взема подаръка. За мой ужас пред офиса имаше малък митинг от чакащи да изпратят/ получат пратка. Търпеливо изчаках . Като дойде моят ред казах номера на пратката и служителят я донесе. Първото което видях беше градът на подателя. Още щом го видях в главата ми нахлуха спомени за магелански срещи, в ушите ми зазвуча звук от разливащи се вълни. Градът беше Троян. И в този момент служителя ( напълно неволно ) бутна кашона и той падна на земята!!! :angry: :angry: :angry: ЕЙ СЯ ТА УБИХ!!! Тази мисъл мина през главата ми бидейки на 99.999% сигурен какво съдържа колета. Навярно повечето от вас са се досетили кой е моя Дядо Коледа  :) За тези които не са искам да обявя, че моя Дядо Коледа е Великолепния, Незабравимия, Супермагеланеца ... ЕМО ЧАКАЛОООООООВ!!! :clapping: :clapping: :clapping:

Ето и снимки

Подаръка опакован. Под елхата

post-145-0-49898700-1482433107_thumb.jpg

 

И това което се крие вътре

 

post-145-0-41254300-1482433376_thumb.jpg

 

Емо, аз и семейството ми искаме да благодарим на теб и на  твоето семейството за Страхотните подаръци!!! :thankyou:

Не чаках дълго, нарязах си мезе ...

post-145-0-10054700-1482433606_thumb.jpg

 

и си сипах от Елексира на Емо

post-145-0-07273300-1482433704_thumb.jpg

 

Наздраве, Емо и Мариета Чакалови! Наздраве и на всички магеланци!!! На всички Вас пожелавам Весели празници и една Нова Година изпълнена със здраве, пътешествия и 99% положителни емоции. 

Наздраве и Благодарим!!!

ps За малко да забравя, специални благодарности на нашата Снежанка - Mary :thankyou:

Редактирано от Костов
  • Харесвам 35
Връзка към мнение

Имам си подарък! Имам си подарък! Юпии, имам си подарък! :) :) :)

 

Първо се зарадвах като видях, че подателят е от любимия ми роден град - Пловдив!

 

До тук добре, разтупка се сърцето, разкъсах опаковката на превозвача, а от вътре ми ръкомаха усмихнат Дядо Коледа. :santaclaus: Стоически издържах на първата вълна емоции и не отворих подаръка веднага. Просто ми стана жал да разкъсам и красивата коледна опаковка с панделка.

 

Тичам към вкъщи като малко дете, прилежно отварям и "Ехааа, Perfetto!"

 

attachicon.gifIMG_20161222_195400.jpg

 

attachicon.gifIMG_20161222_201310.jpg

 

Огромни и най-сърдечни благодарности на woman_in_white за милите пожелания, страхотната енциклопедия и радостта, която ми донесе!

 

Пожелавам на всички вас приятели,  Весели празници, изпълнени с много здраве, любов и топлина! ...И не забравяйте, че на Коледа стават чудеса! :santa: :santa:

Имаме еднакви подаръци! :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Еха, като прочетох Костов и видях снимките му не издържах и аз - blissss.gifтичам към хладилника refrigerator.gif, вадя пиенето champagne1.gifи слагам мезето.wine-truth.gif

Наздраве ,мили хора! Бъдете здрави! 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
Георги Матеев

Лелеееее!...

Ами аз бързам да кажа, че получих страшен подарък миналата година!

Матеев, не се сърдиш, че казвам чак сега, нали?  :wacko:

 

Ти пък, защо да се сърдя - нали ми прати sms... Пък и сега разбирам, че подаръка ти е харесал, какво повече да искам :)

 

Освен това бях пре-доволен, че по случайност се сдобих с толкова ценна информация: истинското име на Баш Капитана и телефонния му номер :P Държа те в ръцете си, момче!

 

P.S. Виж обаче ако не беше пуснал и sms щях да се "обидя" и да ти пратя още един подарък... тигани. Все пак и за Елена трябва да мислим  :lol:

  • Харесвам 23
Връзка към мнение
Мартин Христов

С известно закъснение - поради дълго пътуване и липса на интернет - най-сетне искам да благодаря на моята Снежанка Pamelanb за коледния подарък! :thankyou: 

Весели празници от мен и много усмивки :santaclaus: 

post-5147-0-70582000-1482438083_thumb.jpg

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

Ехе! И аз съм била послушна! :blum:

Имам си не един, а два пакета! И аз исках да ги оставя под елхата, но детето щеше да се разсърди, защото за него още няма нищо там!

 

Благодаря на Мая \не разбрах "кодовото име"\ за подаръците- вкусни и топли!

Желая на всички светли празници!

Благодаря ви, че ви има!

 

post-293-0-35413000-1482444186_thumb.jpg

post-293-0-19150200-1482444168_thumb.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

И моят подарък е тук :)

 

SMS-ът дойде още вчера след обяд (да, след 14 ч. - нашият Еконт в централен столичен квартал нещо се келеши), но имах много работа и се прибрах след 21 ч., оставих днешната работа за утре :lol:

 

Днес (вече утре) най-накрая стигнах до Еконт. Момчето в офиса на куриера ме попита какво е - казах не знам, подарък е. Той прочете от компютъра "техника 200 грама". Зачудихме се какво е, дълго го търси, но накрая го намери. Невзрачен кафяв кашон - ау, какво ли е това? Взех го и се върнах при мъжа ми, когото оставих да прави застраховка за пътуването ни. Той видя кашона и попита - какво е? Не знам, казах, техника 200 грама пише. Ами ако тази техника цъка, попита той ;)

 

Прибрахме се и заразопаковахме :) Под кафявата кутия се показа прекрасен коледен плик, а вътре - ето тези красоти. Ако се чудите какво е - много практично фенерче (техника 200 грама, де) и чудно красива зимна приказка-свещ. Бонбоните пък са от най-любимите ми <3

 

post-103-0-03163600-1482484530_thumb.jpg

 

 

Елеонора, благодаря ти от сърце! Весели празници и на теб, много здраве и късмет на цялото ти семейство!

 

Прекрасни празници на всички магеланци и огромно благодаря на Мари, която беше в ролята на Снежанка!

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Искам и аз да се похваля с НАЙ-ХУБАВИЯТ подарък. Благодаря на сем. Чакалови за чудесната изненада и ви пожелавам Весела Коледа, изпълнена с много щастие, красиви мигове и неповторими спомени. 

post-5000-0-24118400-1482496844_thumb.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

Ще участвам в тази игра докато не се падна получател на сем. Чакалови! :lol:

Съдейки по броя на участниците - вероятността е средно веднъж на 100 години  :biggrin:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Прави сте за stz-то, но вятърът ме отвя малко по-далеч към морето и сега съм с две жителства :)))

И stz си е Стара Загора?

Връзка към мнение

Денят е 24.12.2016 г., т.нар от децата ми Бъдни сутрин. Похапваме сладко-сладко от приготвените от нас вчера курабийки /не качвам снимки от тях, защото са традиционни и макар да са много вкусни, не изглеждат така красиви като на Мари/ и се приготвяме за коледния концерт-матине, когато пристига есемес от Еконт. Сърцето ми подскача - дали моят дългоочакван коледен магелански подарък най-накрая не е тук? Само да отворя скоба - мисля на 23.11., когато се получи първият подарък от Мари, на мен ми се струваше толкоова рано, а после цял месец гладах с широко отворени детски очи всичките красоти, които вие получавахте, и тайно въздишах.

Но да се върнем на темата. Получих дългоочаквания есемес, който първоначално ме озадачи, защото ме предупреждаваха, че дължа определена сума /вероятно за доставката/, а това не отговаряше на правилата на магеланци, но тъй като не чаках друга пратка, пък и любопитството ме глождеше, след концерта на бегом отидох в офиса на Еконт.

А там ме чакаше моят подарък. И добре, че в последния момент грабнах един екземпляр от бележката за изпращане, защото нямаше да зная на кого да благодаря. Благодаря ти, Ники Петров, за усилията и хубавия подарък!

А ето го и него:

post-3278-0-25869900-1482598110_thumb.jpg

post-3278-0-78198800-1482598143_thumb.jpg

Понеже качвам снимки за първи път и не съм сигурна какво точно се вижда, нека го опиша:

Най-интересната част от подаръка е готварска книга на пет езика, за която ще кажа нещо по-подробно след малко. Освен това си имам малка бутилка плодово вино и кутия шоколадови трюфели с кокос.

А защо книгата е интересна ли? Защото това е съвместен проект на Erasmus+ на училища от пет държави, включително училище "Христо Ботев" - Враца, в което вероятно учи Ники, в която книга децата са събрали рецепти от тези държави и всяка рецепта е преведена на тези пет езика. Тоест аз имам нещо уникално, което не може да се купи в книжарниците. В същото време съм възхитена от инициативата и организацията на проекта. Дано да има повече такива!

И накрая искам да пожелая на всички познати и непознати магеланци, които чрез сайта и срещите на живо, ме карат да мечтая, много здраве, късмет, прекрасни преживявания и малко лудост, без която животът няма да е така интересен! Весела Коледа!

Редактирано от pamela
  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Ееее, Пам,честито!

И браво на Ники - точно на момента!

Съдейки по броя на участниците - вероятността е средно веднъж на 100 години  :biggrin:

Еми нищо де, тя не бърза:)))

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хайде най-накрая и аз да се похваля, че преди 2 седмици си получих подаръка лично от Lyubina на срещата с цел посрещане на Рейни и все се каня да пиша и да благодаря и все не остана време, за което се извинявам :-)

 

Много красив, полезен и вкусен подарък.

post-2033-0-20929900-1482602703_thumb.jpg

 

Имаше и кутия бонбони, които бяха почти изядени още в нощта преди полета за Германия, в коледната чаша също имаше бонбони, но и за тях вече е късно.

Тефтери обожавам, а този е много красив и интересен.

 

Благодаря за хубавия подарък и прекрасни празници пожелавам на всички!

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.