Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

ооо и аз се записвам (:

 

Моля, отговорете на съобщението ми. :)

И аз се записвам. Звучи забавно :)

Моля и Вие да отговорите на съобщението ми. :)

И аз бих искал да се запиша.

Радо, чакам отговор на писмото ми. :)

Връзка към коментар

ca5b2950ec6b4ea965c5426ff276f7e0.gif

 

Дойде време за жребия! :)

14425a2fc06323f7477b0be107b4537c.gif Всеки вече има магеланец, на когото ще изпрати подарък и друг от когото ще получи подарък. 767390d86590ab0ff1ee34aff1f14273.gif

 

След малко ще започна поетапно изпращане на писма към вас.

 

Иска ми се да кажа няколко общи думи преди да започна да изпращам писмата.

 

Нека всеки, който се е записал за участие да се отнесе сериозно и да избере такъв подарък, какъвто и самият той би бил щастлив да получи!

Знам, че хората сме различни и харесваме различни неща, но вложете творчество, сили и желание да зарадвате отстрещния човек.

 

Не оставяйте изпращането на подаръка за последния момент - нека все пак подаръците да стигнат до адресантите си преди Коледа.

 

Всички вие, ще получите адрес до офис на куриерска служба, имената и телефона на един конкретен магеланец.

Можете да изпратите подаръка, а можете да попитате дали не иска лично да го предадете. Можете да го подарите и на магеланската сбирка за Коледа. Вариантите ще ги изберете сами.

 

Не забравяйте да напишете и ника си, когато пишете картичката към подаръка - така всеки ще може бързо да се похвали от кого е получил подарък!

 

Аз съм на разположение за всякакви въпроси тук в темата или на лично съобщение. :)

 

 

Приемете участието си в играта като забавление и покажете най-доброто от себе си.

 

Коледа е време, в което да отворим сърцата си и да допринесем поне малко за усмивката на някой познат или непознат магеланец!  

Всички магеланци са били много послушни през изминалата година!!!

 

e2564d2d18d4e8737ddca627392c5683.gif  e2564d2d18d4e8737ddca627392c5683.gif  e2564d2d18d4e8737ddca627392c5683.gif

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Чакам с нетърпение да видя какъв ще ми бъде жребият, т.е. на кого ще подарявам подарък. За мен подаряването е може би дори малко по-вълнуващо от получаването на подаръци. Целият този процес да помислиш за човека отсреща, от какво се интересува, какво би го зарадвало, особено в общество на презадоволеност, как би могъл да го накараш да се усмихне, дори за миг, а после, след като имаш някаква идея, да тръгнеш да обикаляш и да търсиш нещо, отговарящо на намерението ти. Ако говорим за коледния дух, той се появява точно в тези моменти.

Та в тази връзка ми се иска да ми се падне магеланец, който да е оставил повече информация в профила за себе си. Как ли ще избирам индивидуален подарък за човек, за когото дори не знам от кой пол е /например/?

Така че, колеги-пътешественици, имам апел към вас: Моля ви, обновете информацията си и напишете нещо подсещащо за хора, които искат да ви изненадат приятно!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Капитане, готов ли си? Почвам да си чакам подаръка ;)

 

Ти започваш да си чакаш подаръка, Елено, а аз моя вече го получих!

Падна ми се да подарявам на теб! B):pogranichnik:8)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Всички, с изключение на живеещите в чужбина, би трябвало вече да са получили името на магеланеца, на когото ще подаряват.

Утре и "чужденците" ще получат писъмца.


Искам и азззззззз! Приемате ли закъснели джуджета?

Много съжалявам, но вече всички са комбинирани.

Връзка към коментар

Не мога да не споделя с вас едно писмо, което получих в отговор на изпратените от мен писма за размяната на коледни подаръци.

Автора е Тония и публикувам написаното с нейното разрешение.

 

Ето го:

 

"Да се включа с римите и аз сега -

благодаря, благодаря !

 

Надявам се да бъда креативна като коледната фея

и да успея да зарадвам с мойта изненада НЕЯ.

 

Очаквай, мила ми ***на,

пожелания за Новата Година

 

от едно момиче непознато -

но на доброта богато!  :)  :)  :) "

 

Благодаря ти Тония за хубавите думи и пожелания!

Сигурна съм, че ще отправиш най-добрите и оригинални пожелания на магеланеца, който ти се е паднал. :)

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Всички, с изключение на живеещите в чужбина, би трябвало вече да са получили името на магеланеца, на когото ще подаряват.

Утре и "чужденците" ще получат писъмца.

 

А някоййййййй, съвсем след малко ще си получи подаръкааааа ;) ;) ;)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

21224ab1ea19787d270a59f4c74364c4.gif

 

За да не се чудите дълго кой е слушал най-много през изминалата година, веднага ще ви отговоря - АЗ! ;)

 

Отбелязвам се, като първата получила коледния си подарък! Благодаря ти за чудесния подарък AlexandraKo!

 

 

Ето какво получих:

 

Красив подаръчен плик извадих от пратката:

 

1.JPG

 

Надникнах в него и ... видях опакован подарък. :)

 

Винаги в мен има любопитство какво има в пакета, затова нямам никакъв шанс да го оставя под елхата...

 

2.JPG

 

Преди да се насоча към  плика отворих картичката - коледна мелодия звучи от нея, а пожеланието е прекрасно!

Сладка малка коала беше закачена на плика - усмихна ме.

Коледната играчка ще закача на елхата, когато я украсявам.

 

И стигнах до пакета отново ...

Опитах се да позная какво има в него, но ... трудно беше.

Затова не губих повече време и го отворих.

 

А вътре ме очакваха - чанта и шал в еднаква цветова гама. :)

Надявам се с новата ми чанта да обиколя още много прекрасни места! А от шал винаги има нужда!

 

3.JPG

 

Още веднъж - благодаря ти, AlexandraKo!

 

115b180266e0eec689d3cb9c52127278.gif

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

Ехааа, най-обичам да съм първа! ;) Ама то, нямаше как да не съм, като ми се падна нааааааай-готината Снежанка!

Пък и нали трябва да направя мили очички на Дядо Коледа ;) ;)

Мари, радвам се, че подаръкът ти е харесал! Със здраве да си го разхождаш по света! :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Страхотен подарък! Цветен и весел... и топъл - не заради шала, а заради топлината, която се носи от позитивното действие! 

 

Официално - КОЛЕДАТА Е ОТКРИТА ....  кръц- кръц на червената лентичка с еленчетата...

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.