Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

И моят подарък дойде :P Впрочем подаръкът ме чакаше в Еконт от 2 дена, но бях за няколко дена извън града и едва днес успях да го взема. Благодарности на Mililia за прекрасния подарък и хубавите пожелания!

 

post-122-0-46431000-1481293160_thumb.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към мнение

И при мен дядо Коледа дойде !

Благодаря на doroteagarrett за тематичния подарък !

Пожелавам си една здрава и добра откъм пътувания година и да мога да разходя подаръка на повечко места ! :)

post-4662-0-63084400-1481365634_thumb.jpg

post-4662-0-73496000-1481365651_thumb.jpg

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Не съм и подозирала колко съм била послушна тази година!

В Еконт ме чакаха цели два подаръка  :)

Miroslava е моята Снежанка и ме е уцелила право в десятката, аз съм от видните фенове на глювайна  :)

Miroslava, голямо благодаря за прекрасния и оригинален подарък - стилната картичка с мили пожелания и оригинална рецепта за глювайн и пакета с оригинални подправки, които ще превърнат Коледните празници във вълшебни!

Щастливи и незабравими празници и от мен!

 

post-282-0-11369600-1481403491_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

И моя коледен подарък пристигна (:
Не мога да повярвам, че някой който не ме познава ще избере толкова подходяща книга!

Благодаря ти, Красимира !!!

 

DSC_0001.jpg

 

DSC_0002.jpg

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

И моя коледен подарък пристигна (:

Не мога да повярвам, че някой който не ме познава ще избере толкова подходяща книга!

Благодаря ти, Красимира !!!

 

DSC_0001.jpg

 

DSC_0002.jpg

 

Много хубав подарък!

 

Редактирано от Mary
дублиран цитат
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

af9ab59a2a47dc8d541d044cdb60f5c2.gif

 

Привет на всички участващи в размяната на подаръци!

 

Моля, всеки, който е получил подаръка си, да даде знак, че всичко е точно.

Моля, тези, които имат намерение за подаряват на коледната сбирка да ми пуснат съобщение.

 

И към всички останали - не оставяйте изпращането на подаръка за последния момент - може човека, който трябва да го получи да пътува, може доставката да се забави  и т.н.

 

Към момента, не са много хората, които са получили подарък.

Малко повече се тези, които са изпратили.

 

Моля, не забравяйте и това, че вие трябва да мислите за един подарък, а аз да проследя размяната на повече от 100... :)

 

4f6a266166c97e6dab41eea3b227f2f7.gif

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

И аз си имам подарък :)

Благодаря на Румяна за хубавото стихотворение, накараме да се замисля. Ако не беше днешната магеланска среща, книжката щях да я прочета още днес :)

post-300-0-39239700-1481627763_thumb.jpg

 

Весели коледни празници!

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

 

af9ab59a2a47dc8d541d044cdb60f5c2.gif

 

Привет на всички участващи в размяната на подаръци!

 

Моля, всеки, който е получил подаръка си, да даде знак, че всичко е точно.

 

 

 

Привет!

 

Подаръкът пристигна, благодаря на Снежанка! 

 

post-53-0-83989600-1481630014_thumb.jpg

 

От бонусите мисля да задържа черната. Очаквам указания на кого и как да пратя русата?

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

...

 

От бонусите мисля да задържа черната. Очаквам указания на кого и как да пратя русата?

Силно се замислям дали по този сложен казус не може да бъде в помощ мнението на една дама, чието галено име започва с буквата ... "Т". :P  :P :P  

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Силно се замислям дали по този сложен казус не може да бъде в помощ мнението на една дама, чието галено име започва с буквата ... "Т". :P  :P :P  

 

Аз пък очаквах инструкции или най-малкото поздравления за добрия вкус... :(

А благоверната какво да задържи?

 

Да, още наливайте масло в огъня... :(

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Дани Магелани

Нали не ни обвиняваш, че сме го запалили ние.?

Редактирано от Dani Magelan
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз пък очаквах инструкции или най-малкото поздравления за добрия вкус... :(

...

Кой е казал, че разбираме от руси и черни с дълги бедра! :P

 

*******************************

 

Сега да не започнат всички да се хвалят с фантазиите си, които дори няма изглед да видят осъществени!

Тук могат да се похвалят само участващите в "Размяна на коледни подаръци - сезон 2016"!

За всички останали има тема "Искам да се похваля".

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Да се похваля и аз

Дядо Коледа донесе  и моя подарък! :santaclaus: Страхотен е! Нещо, за което отдавна мечтаех! Благодаря!!!

037658117.jpg?r=0

 

За съжаление не се ориентирах за магеланския ник на Дядо Коледа. Ще се радвам да се свърже с мен да му благодаря лично

  • Харесвам 30
Връзка към мнение

Да се похваля и аз

Дядо Коледа донесе  и моя подарък! :santaclaus: Страхотен е! Нещо, за което отдавна мечтаех! Благодаря!!!

037658117.jpg?r=0

 

За съжаление не се ориентирах за магеланския ник на Дядо Коледа. Ще се радвам да се свърже с мен да му благодаря лично

Честито!

А твоят Дядо Коледа веднага да каже от къде са тези страхотни етикети за куфари, моляяяяяяяяяяя! :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да се похваля и аз

Дядо Коледа донесе  и моя подарък! :santaclaus: Страхотен е! Нещо, за което отдавна мечтаех! Благодаря!!!

037658117.jpg?r=0

 

За съжаление не се ориентирах за магеланския ник на Дядо Коледа. Ще се радвам да се свърже с мен да му благодаря лично

 

  :thankyou: Много се радвам, че си харесала подаръка и се надявам да ти е от полза и само хубави неща да фокусираш с него.

 

Честито!

А твоят Дядо Коледа веднага да каже от къде са тези страхотни етикети за куфари, моляяяяяяяяяяя! :)

 

Пиша ти на лично съобщение, все пак да не разкривам всички тайни, че джуджетата ще ми се сърдят. :yes:

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

:thankyou: Много се радвам, че си харесала подаръка и се надявам да ти е от полза и само хубави неща да фокусираш с него.

 

 

 

Пиша ти на лично съобщение, все пак да не разкривам всички тайни, че джуджетата ще ми се сърдят. :yes:

Ми къде ми е ЛС с адреса на ЖОЖЕтата? :)))
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

  :thankyou: Много се радвам, че си харесала подаръка и се надявам да ти е от полза и само хубави неща да фокусираш с него.

 

 

Пиша ти на лично съобщение, все пак да не разкривам всички тайни, че джуджетата ще ми се сърдят. :yes:

Подаръкът е супер! Нали съм леко късогледа все не довиждам детайлите. Особена мъка беше по върховете на тайландските храмове, хем високи, хем много красиви, не може да се изпуснат. :)

Етикетчетата веднага ги закачам.

А пък детето как се зарадва на сребърнага шишарка.. :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Пиша ти на лично съобщение, все пак да не разкривам всички тайни, че джуджетата ще ми се сърдят. :yes:

И аз искам адреса на тези страхотни етикети за куфари, ако може. :)

Връзка към мнение

Днес и аз получих своя прекрасен и уникален подарък, заслугата за който е на Branko.

Опакован много красиво и сложен в допълнителна торбичка от летище София, за да мога да си отнеса после нещата :P

За всичко е помисил...

post-1237-0-01976500-1481722585_thumb.jpg

 

Отварям го и ето:

post-1237-0-26478300-1481722845_thumb.jpg

 

Всичко вътре е страхотно! Шал в любими цветове от Hard Rock cafe, бонбони (голям фен на шоколада съм), червено вино (предпочитаното) и мечтаното портативно зарядно.

 

Вътре са положени удобно две изненадващи на пръв поглед неща - круша и това, което преди наричах крушка, а то било лампа. Ама Бранко ме е научил и вече знам :lol:

post-1237-0-03431500-1481723488_thumb.jpg

 

Имам и картичка с чудесни ръчно написани пожелания.

post-1237-0-29191200-1481723263_thumb.jpg

 

Все още седя в ухиен вид и много се радвам. :wub:

Благодаря ти още веднъж, Branko! Страхотен подарък!

 

 

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

И аз накрая да се похваля, че Дядо Коледа посети и мен! Благодаря на Ива /achieve/ за прекрасния подарък и милото пожелание! За съжаление, моите деца бяха много нетърпеливи да го отворят и до снимка не стигна в добър търговски вид. :)  Пожелавам топли и весели празници на моята Снежанка, а и на всички други Снежанки и Дядо Мразовци :)  :)  :) .

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Вътре са положени удобно две изненадващи на пръв поглед неща - круша и това, което преди наричах крушка, а то било лампа. Ама Бранко ме е научил и вече знам :lol:

 

 

Явно е някаква вътрешна шега, но и за мен това си е крушка :) Лампа е по-скоро цялото тяло, барабар с абажур, щепсел, кабели и т.н. Супер подарък иначе, очевидно много време и внимание е отнело :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Явно е някаква вътрешна шега, но и за мен това си е крушка :) Лампа е по-скоро цялото тяло, барабар с абажур, щепсел, кабели и т.н. Супер подарък иначе, очевидно много време и внимание е отнело

Другото е осветително тяло. ;) И аз питах щом крушката е лампа, то какво е лампата? :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Другото е осветително тяло. ;) И аз питах щом крушката е лампа, то какво е лампата? :lol:

Ох... ъъъ...обърках се вече кое какво е :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Хахаха Георги колко двойки отнасяхме от др.Сейков първи курс в техникума за крушките и че те растат по дърветата :) :)

Лампа е това,а в това което се слага е осветително тяло :) :)

Но в случая беше да развесели Desislavna :)

Явно е някаква вътрешна шега, но и за мен това си е крушка :) Лампа е по-скоро цялото тяло, барабар с абажур, щепсел, кабели и т.н. Супер подарък иначе, очевидно много време и внимание е отнело :)

Редактирано от Branko
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.