Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

И аз да се похваля, имам супер готин подарък който много ми оправи настроението, че тази година коледния дух нещо ме е подминал ;)

Мерси много на дядо Коледа, но ако може да подскаже кой е, че не успях да разреша загадката сама  :blush:

Някой ходил в Палау и Тайван :) 

eloena или lesy? :) 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Жокер: една малка картичка от другата страна на опаковката.

И весели празници! Коледните чудеса пристигат!

Редактирано от lesy
  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Днес имах страхотна изненада, когато отидох в пощата. Тъкмо си мислих, че е някаква забравена поръчка от амазон, котато видях магелансия адрес.

Много ти благодаря, Лидия! Страхотно ме зарадва!  

Невероятно е как си усетила от разстояние какво точно ми харесвал Не мога да се сдържа и слагам снимка и на неразопакования пакет, защото беше много елегантно увит.

post-1418-0-48172200-1481823859_thumb.jpg

post-1418-0-08393400-1481823870_thumb.jpg

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Днес получих настроение. Благодаря от сърце на oli_mali за красивия подарък и хубавите пожелания.

 

attachicon.gifPICT0002.JPG

 

Весела Коледа!

Ехаааа, какъв прекрасен Снежен човеееек! :)))
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искам да попитам lyusi и mradulova откъде са купили книгите на Ясен Антов, както и Царицата на Южните Морета. Последния път в София питах в няколко книжарници, но не знаеха. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

"Царицата на южните морета" я продават само в музея в Карлово. Аз си я поръчах и получих с помоща на slujitel, но съм много разочарована. И като обем е нищожна и като съдържание. Ще ти я дам, ако искаш. Не е от книгите, които държа да имам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ясен Антов го намерих в сайт на антикварна книжарница. Сега нямам линк, мога да ти го пусна на лични утре. За съжаление имаха само един екземпляр от книгата.

Връзка към мнение

Вече са казали за книгата на Ламбрева - поръчва се от музея в Карлово. Аз се обадих на телефона от сайта им и си я поръчах по куриер. А Ясен Антов съм го търсила само през антиквари, но наличните книги бързо се купуват. Последно на Славейков успях да си намеря "С пижама и чадър през Хималаите". А пътеписа "Накъдето ми видят очите" го търся от дълго време и Магеланският дядо Коледа успя да ме изненада наистина много :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А пътеписа "Накъдето ми видят очите" го търся от дълго време и Магеланският дядо Коледа успя да ме изненада наистина много :)

Радвам се, че се е получило така, но явно няма нищо случайно - от една страна ти много ме улесни със споменаването на съвсем конкретно желание в една от темите, от друга, явно някой по-голям от нас те е чул,осигурил наличността и ми е дал възможност да попадна на нужната информация в точното време. Това е Коледа :)

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Като дете пред сладкарница съм.И моят красив магеланския подарък дойде!Завиждате ми,а аз съм най-щастливата лисана на Света!Благодаря ти,Angelika.И нека пътуванията започнат сега!

post-6090-0-89424700-1481897786_thumb.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към мнение

d059449b90d00b76abc0bb9d832b51d0.gif

Още веднъж напомням, че Коледните празници са след седмица!

 

Моля всички, които не са изпратили подаръци, да го направят своевременно!

Напомням, че е необходимо да ми дадете информация при изпращането и при получаването на подарък!

 

Тези, които ще подаряват утре на магеланската среща и те де ми пуснат съобщение!

 

Бъдете малко по-отговорни!

Има подаръци изпратени преди седмица и няма отзив за получаването... това дори е тъжно за коментиране...

 

0cbcacfe889919396668e991873abf9a.gif

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

 

d059449b90d00b76abc0bb9d832b51d0.gif

Още веднъж напомням, че Коледните празници са след седмица!

 

Моля всички, които не са изпратили подаръци, да го направят своевременно!

Напомням, че е необходимо да ми дадете информация при изпращането и при получаването на подарък!

 

Тези, които ще подаряват утре на магеланската среща и те де ми пуснат съобщение!

 

Бъдете малко по-отговорни!

Има подаръци изпратени преди седмица и няма отзив за получаването... това дори е тъжно за коментиране...

 

0cbcacfe889919396668e991873abf9a.gif

 

Мен "Аха,аха да ме хванеш в крачка,за миг беше дори".Просто исках лично да го подаря и да се видим на Коледното тържество,но избрах да пътувам с любим човек.Весела сбирка на всички.Прекрасни хора :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мен "Аха,аха да ме хванеш в крачка,за миг беше дори".Просто исках лично да го подаря и да се видим на Коледното тържество,но избрах да пътувам с любим човек.Весела сбирка на всички.Прекрасни хора :)

Теб направо си те хванах в крачка! :lol:  :lol: :lol:  

Сега започвам другите, които са в крачки, ама много е несправедливо да ви пиша по няколко писма за нещо, в което сами сте поискали да участвате. :yes:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Дойде ми и на мен реда да дам отчет в тази тема, макар с няколко дни закъснение.

Благодаря на Guinness за подаръка, дъвчащите бонбони от който вече не съществуват :)

post-864-0-77502400-1481906174_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Теб направо си те хванах в крачка! :lol:  :lol: :lol:  

Сега започвам другите, които са в крачки, ама много е несправедливо да ви пиша по няколко писма за нещо, в което сами сте поискали да участвате. :yes:

Снежанке, направи списък и да черпят по ред на номерата на срещата! ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Отбелязвам се и аз, благодаря от сърце на моят магелански дядо Коледа.Определено синята гама на подаръка е добро попадение.Тъй като вътре няма име, предполагам, че подателят е Радослав? :) Шалът веднага ще влезе в употреба, шик шик! Весели празници и скорошни подаръци на всички магеланци! :)

 

 

post-3012-0-78357400-1481913484_thumb.jpg

Редактирано от Agi
  • Харесвам 17
Връзка към мнение

И аз благодаря на моята Снежанка Alienad :)
Сърдечно благодаря!! :)

весели празници на всички! ;)

post-2095-0-51023600-1481914611_thumb.jpg

Редактирано от Радо
  • Харесвам 19
Връзка към мнение

Елено, предадох пратката на куриера.

Дано не ги изкривят по тия разбити пътища! :unsure:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Благодаря на моя Дядо Коледа за хубавия подарък, пожеланията и доброто настроение, което ми донесе! KOULOV, подаръкът е страхотен!  Бонбонките бяха ( :) вече бяха) супер! Книжката дано ми донесе идеи за много емоционални пътувания! Весели празници на всички!к

 

Утре и моят подарък ще бъде изпратен!  :)

 

 

post-2780-0-87027600-1481918557_thumb.jpg

post-2780-0-71857600-1481918595_thumb.jpg

post-2780-0-82634000-1481918608_thumb.jpg

post-2780-0-61647800-1481918858_thumb.jpg

Редактирано от Тония
  • Харесвам 19
Връзка към мнение

И аз си имам подарък, благодаря на Роца! Страхотно се изненадах особено след тежък ден на работа. Сега се наслажвам се на шоколадови изкушения и парижански красоти. Весели празници на всички :)post-2133-0-14051900-1481927239_thumb.jpgpost-2133-0-03728600-1481927266_thumb.jpg

Редактирано от Лидия
  • Харесвам 22
Връзка към мнение

lyusi, mradulova, много благодаря! Ще питам в антикварните и на Славейков за книгите на Ясен Антов. От него имам само "Приключенията на един пешеходец" и "Приключения с книги".

 

eloena, много ти благодаря! Ако наистина не държиш, с удоволдтвие ще я взема. Как ще ти е удобно?

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.