Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Деси, туй, дет и аз му викам крушка, пък то било лампа, да го запазиш. :) Че сред някой друг ден ще е ценност - да могат да видят децата с какво сме си светили в миналия век. e2fafd71d7957ee50eba9bd6de09a45c.gifЧе сега с тия лед-ове и енерго-спестяващи, картинката е друга.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Страхотен подарък! Опитва се да ми светне и на мен защо е крушко-лапмата, ма не съм съвсем сигурна :P Да ви се оплача от Снежанка - два дни се опитвам да я прилъжа да ми каже кой е моят дядо коледа, а тя мълчи ли мълчи...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Страхотен подарък! Опитва се да ми светне и на мен защо е крушко-лапмата, ма не съм съвсем сигурна :P Да ви се оплача от Снежанка - два дни се опитвам да я прилъжа да ми каже кой е моят дядо коледа, а тя мълчи ли мълчи...

А ти не чакаше ли ония тигани?4229e300c0dfefb42c59edbf9d9b045b.gif

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А пък аз се чудя, при такъв ентусиазъм при записването, защо е талкова слаба активността? Има още 10 дни до Коледа!

Няма за кога да се чака. Аз съм изпратила преди седмица, но няма отзив до момента....

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Абе жива крушка си е това, в гугъл има повече резултати за крушка, от колкото за лампа. https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%20%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0

 

Естествено, че някой пурист ще се разсърди, ама като кажа, че сменям крушка вкъщи, никой не си представя че жонглирам с круши например :)


П.С. Да кажа, че човека на който ще подарявам, ще си получи подаръка на срещата. Ха сега всички, които ще идват да тръпнат :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Страхотен подарък! Опитва се да ми светне и на мен защо е крушко-лапмата, ма не съм съвсем сигурна :P

 

Ами и аз не съм сигурна крушката крушка ли е или лампа, но човекът е сложил в подаръка круша /истинска, от тези които растат по дърветата/ и така наречената лампа, за да онагледи разликата :) Явно е имал теоретични спорове по въпроса с получателката.

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Подаръкът е супер! Нали съм леко късогледа все не довиждам детайлите. Особена мъка беше по върховете на тайландските храмове, хем високи, хем много красиви, не може да се изпуснат. :)

Етикетчетата веднага ги закачам.

А пък детето как се зарадва на сребърнага шишарка.. :lol:

Наистина, много се радвам, че подаръкът се е оказал сполучлив. И аз като един късогледец, не виждам на два метра от носа си и отдавна се каня на същата покупка. Това, което не очаквах обаче е етикетите да станат такава сензация :D май ще трябва да плащат тука за реклама :) А шишарката просто реших да я добавя за "разкош", да има и нещо за украса, явно и тя е свършила работата си :) Благодаря за хубавите думи и весели празници :)

 

  

И аз искам адреса на тези страхотни етикети за куфари, ако може. :)

Окей, пиша ти на лично съобщение.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да ви се оплача от Снежанка - два дни се опитвам да я прилъжа да ми каже кой е моят дядо коледа, а тя мълчи ли мълчи...

 

Няма защо да разпитваш, Елено! Каза ти се - твоят Д.К. е капитан B)

 

 

А ти не чакаше ли ония тигани?4229e300c0dfefb42c59edbf9d9b045b.gif

 

Чака. Чака и ще дочака :excl:

 

 

Тигaните ще сa бонус ;)

 

Така ли искаш? Доообре! :)

 

 

А аз, да ви кажа, днес получих нещо, ама много странно стана. Дойде пратка за мен, отидох, взех си я от офиса на куриера. Обаче като отворих - по нищо не личи, че това е от магеланец. Всъщност подателят е фирма (голяма, компютърна), има и картичка, но е с непознато за мен име и никъде няма и запетайка загатване, че има нещо общо с магеланското общество. Аз купувам от тая фирма от време на време, между другото :)

А подаръкът! Ааааааа, подаръкът!!! Ама толкова да е хубав... Като го видях, моментално реших, че има грешка и това всъщност е подаръкът на Елена, който по неизвестни причини е пристигнал при мен. Даже мислех направо да търся начин да ѝ го препратя  :cool:  Но не! Елена е пернато, а не рогато, така че подаръкът си остава за мен! :kingchris:

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

 

:cool:  Но не! Елена е пернато, а не рогато, така че подаръкът си остава за мен!

Капитанскииии, щом подаръкът върви в комплект с рога, да не са копита бе?520c070aa928b47e84a04279b5b802ff.gif

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Капитанскииии, щом подаръкът върви в комплект с рога, да не са копита бе?520c070aa928b47e84a04279b5b802ff.gif

 

Рога, копита и тежка ненавист към червеното :);)

Подаръкът не ми е подръка в момента, ама ще го щракна после :)

 

И само да кажа, щото забравих вчера, че Елена се размина със страхотен подарък - ей това:

 

post-116-0-24676600-1481785229.jpg

 

Дано не се ядосва много :)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Рога, копита и тежка ненавист към червеното :);)

Подаръкът не ми е подръка в момента, ама ще го щракна после :)

 

И само да кажа, щото забравих вчера, че Елена се размина със страхотен подарък - ей това:

 

attachicon.gif9061-18542-thickbox.jpg

 

Дано не се ядосва много :)

Разминала се.5f00e48102729100d6feec7e432a4fba.gif

Щастливо се е разминала. На мен, ако ДК ми донесе таквоз нЯщо, ще бъде натирен обратно, тутаксиииии .dccd707dad23fc7104d7edcf050a68a6.gif

Пивоварите са едни чичковци с мустаци, да заминава натам туй четиво.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен ДК (да се разбира Добрата Крео) ми донесе 100%-магелански-съвместим коледен подарък с испанска и глобална насоченост.

 

Благодаря ти, Kreo!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Вчера си получих моя подарък - невероятно се изненадах!

Благодаря на lyusi, която се е постарала да ме зарадва с нещо, което отдавна търся - книгите на Ясен Антов. А курабийката е пропътувала целия път от Будапеща до мен и изглежда прекрасно - децата са във възторг и нетърпеливи да я схрускат :)

Несесера обещавам скоро да го разходя по белия свят!

Прекрасни празници на всички и безаварийно пътуване!

post-130-0-11691500-1481788331_thumb.jpg

Редактирано от mradulova
  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Пък да ви кажааааа, аз въобще не очаквам магелански коледен подарък. Реших да си направя сама, ето такъв:

 

Намислих си, тази година да изпратя 10 подаръка и вече почти съм го осъществила.

Представяте ли си - хубава мисъл и емоция от мен/към мен от 10 места, а?7ee92f7f1ed801bd9551184b5505055b.gif

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Пък да ви кажааааа, аз въобще не очаквам магелански коледен подарък. Реших да си направя сама, ето такъв:

 

Намислих си, тази година да изпратя 10 подаръка и вече почти съм го осъществила.

Представяте ли си - хубава мисъл и емоция от мен/към мен от 10 места, а?7ee92f7f1ed801bd9551184b5505055b.gif

Браво за подаръците! Да зарадваш неочаквано някого е супер!

 

fd099b30d8d604c502c82f344e135f73.gif

 

Обаче ... хич не си права с очакванията!

Ще получиш магелански подарък.

Вероятно изпращача се затруднява какво да избере за специална дама, като теб!

 

20070115ab29b78e63952f6b3c1dc5f2.gif

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Браво за подаръците! Да зарадваш неочаквано някого е супер!

 

Обаче ... хич не си права с очакванията!

20070115ab29b78e63952f6b3c1dc5f2.gif

 

Аааа, права съм, права съъъм!

Щото ще се изненадам и ще му се радвам двойно. ;)

Нали знаеш, какво казал Сфинксът, дето живее в пустинята и знае всичко:

" Не очаквай твърде много..." :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

post-4265-0-99646800-1481801812_thumb.jpgИ моят подарък дойде! Благодаря на Христиан! Ще се радвам да пътувам повече и да си отбелязвам къде съм била. А на лъжичката е написано моето име.  Ще бъде хубав спомен от един магеланец!  Весели празници, Христиан! Весели празници на всички! :)

Редактирано от doroteagarrett
  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Между миналия уикенд в Атина и предстоящия в Мадрид, минах и през офис на Еконт в София -  :rolleyes:

Благодарско на Даниела Тополска за хубавите пожелания и подаръка!!!

Весели празници на всички!  :)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Да се отчета и аз с получен подарък от mradulova, Мариета благодаря ти за хубавите подаръци който си ми изпратила. Хубави празници.

post-4721-0-04820500-1481803500_thumb.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

attachicon.gifpodarak1.jpgИ моят подарък дойде! Благодаря на Христиан! Ще се радвам да пътувам повече и да си отбелязвам къде съм била. А на лъжичката е написано моето име.  Ще бъде хубав спомен от един магеланец!  Весели празници, Христиан! Весели празници на всички! :)

 

Тъкмо реших, че се е загубил някъде. Радвам се, че ти е харесал. :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

И аз да се похваля, имам супер готин подарък който много ми оправи настроението, че тази година коледния дух нещо ме е подминал ;)

Мерси много на дядо Коледа, но ако може да подскаже кой е, че не успях да разреша загадката сама  :blush:

 

post-2406-0-42226600-1481814428_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.