Прескочи до съдържание

Как да ... в новата версия?


Препоръчани мнения

преди 1 час, Фил каза:

Аз ли нещо не се ориентирам, или няма възможност в кутията с личните съобщения да се търси по ник на кореспондента? 

На мен ми ги филтрира, като напиша ника в това поле за търсене:

 

s.png.c455025bfbc3f0f38adacaa3ebc27649.png

Връзка към мнение
преди 5 минути , rik4o каза:

На мен ми ги филтрира, като напиша ника в това поле за търсене:

 

s.png.c455025bfbc3f0f38adacaa3ebc27649.png

Пробвах,  обаче при мен не работи :scratch_one-s_head:

Връзка към мнение

Точно в момента пробвам по-обстойно. Преди да напиша предния си пост пробвах с един и го откри. Работи много произволно. В повечето случаи не открива нищо, един-единсветен ник го открива категорично и винаги, а един откри, след като копирах името от самия списък. Не намирам някаква закономерност. И твоят не откри. 🙂 Изводът е, че по-скоро не работи, уви.

Връзка към мнение
преди 52 минути , rik4o каза:

На мен ми ги филтрира, като напиша ника в това поле за търсене:

 

s.png.c455025bfbc3f0f38adacaa3ebc27649.png

това не търси по ник, а в текста на съобщението

и си работи доста добре, според мен

Връзка към мнение
преди 2 часа, Фичо каза:

Аз ли нещо не се ориентирам, или няма възможност в кутията с личните съобщения да се търси по ник на кореспондента? 

Цитат

We recently removed the ability to search on names (both because it did not work correctly, and because it was resource intensive). I cannot say that this functionality will return, and if it will, when it will return.

С две думи...няма такава възможност за сега. 

Връзка към мнение

Здравейте

Не знам дали за тук ми е въпросът , но не си спомням паролата и не мога да се логна от телефона , защото го смених.....Някой да помага!

Благодаря предварително

Връзка към мнение
преди 1 минута , ivan69 каза:

Здравейте

Не знам дали за тук ми е въпросът , но не си спомням паролата и не мога да се логна от телефона , защото го смених.....Някой да помага!

Благодаря предварително

Щом си влязъл през компютъра, значи е запаметена. Влез на запаметените пароли и си я виж. 🙂 За повече съдействие с тях, ще трябва да кажеш кой браузър ползваш.

Връзка към мнение
преди 21 минути , neuromancer каза:

това не търси по ник, а в текста на съобщението

и си работи доста добре, според мен

Идеята беше да се пробва дали може да търси И по ник. Както стана ясно, тази функционалност е прекратена. Иначе си търси както в текста, така и в заглавието.

 

search.png.ffb34fb691874ef263e2ff71ef0060b2.png

Връзка към мнение
преди 43 минути , Георги каза:

С две думи...няма такава възможност за сега. 

Ясно, да се надяваме тогава, че ще се появи в бъдеще. :rolleyes:

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Извинявам за за въпроса, но не знам и не намирам как да трия вече създадени отметки. Единственото, което мога да правя с тях е да ги виждам от профила си.

Мерси предварително

Връзка към мнение
преди 6 минути , ven62 каза:

Извинявам за за въпроса, но не знам и не намирам как да трия вече създадени отметки. Единственото, което мога да правя с тях е да ги виждам от профила си.

Мерси предварително

При мен срещу всяка отметка излиза бутон "Премахни отметка".

 

del.png.34699b27378af5a62107e3185989ea39.png

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , rik4o каза:

При мен срещу всяка отметка излиза бутон "Премахни отметка".

 

del.png.34699b27378af5a62107e3185989ea39.png

Модераторче! :wink:

Untitled.jpg.c3b08d5a948ae6bc95b0b4afcd3bda23.jpg

 

Я някой модератор (по желание, да не посочвам) да ми изтрие трите страници отметки.:wink::grin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, ven62 каза:

Я някой модератор (по желание, да не посочвам) да ми изтрие трите страници отметки.

@ven62, нека аз. Трите страници отметки са изтрити завинаги. :smile:

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Питах...отговорът е, че бутонът за добавяне на отметка се превръща в бутон за премахването и след това. Безумно откъм удобство, ама какво да се прави. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , Георги каза:

... бутонът за добавяне на отметка се превръща в бутон за премахването и след това.

Съвсем между другото - ако не пишеш от телефон, а си на компютър,  буквата "и" с ударение  - "ѝ" - се пише много лесно - Shift + ь 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Явно дълго време съм се заблуждавала, че харесаните от мен мнения се запаметяват в активност 🤔

Та ..има ли някакъв начин да save-ам определени коментари на други потребители?

Връзка към мнение
На 23.06.2019 г. в 18:33, Фил каза:

Съвсем между другото - ако не пишеш от телефон, а си на компютър,  буквата "и" с ударение  - "ѝ" - се пише много лесно - Shift + ь 

А какъв е проблемът ако пишеш от телефон...? 🙂

 

IMG_20190930_230534.png

Връзка към мнение
На 30.09.2019 г. в 22:55, marte каза:

Явно дълго време съм се заблуждавала, че харесаните от мен мнения се запаметяват в активност 🤔

Та ..има ли някакъв начин да save-ам определени коментари на други потребители?

Като си влезеш в профила не ти ли върши работа списъка с харесани мнения: https://magelanci.com/profile/6887-marte/

 

Иначе има такава функционалност, но за момента е ограничена само до премиум потребителите. Сигурно това ще се промени в скоро време. 

Връзка към мнение
На 21.06.2019 г. в 7:07, ven62 каза:

Модераторче! :wink:

Untitled.jpg.c3b08d5a948ae6bc95b0b4afcd3bda23.jpg

 

Я някой модератор (по желание, да не посочвам) да ми изтрие трите страници отметки.:wink::grin:

Офтопик:

 

Бреййй - бреййй, имаш цял отбор последователи , номер 1 е кристално ясен , ама номер 3 да не е жена ти в инкогнито режим ? 😀

9BA0A64B-23B6-427B-A84F-30D30FDF9175.jpeg

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Дано въпросът ми е за тук , макар че е доста глупав. Как да си добавя на телефона magelanci.com? В смисъл да си следвам форума и там , а не само на PC? Искам да си получавам известия и т.н , а не да влизам през браузъра- нещо като приложение ли ползвате и ако да какво? С Android съм ако има значение.Рових из форума , а не намирам обяснение как се случва това 😞  Просто след като открих форума вече FB е тотално зарязан - онова е безинтересен клюкарник.

Връзка към мнение
преди 3 часа, Dessislava каза:

Дано въпросът ми е за тук , макар че е доста глупав. Как да си добавя на телефона magelanci.com? В смисъл да си следвам форума и там , а не само на PC? Искам да си получавам известия и т.н , а не да влизам през браузъра- нещо като приложение ли ползвате и ако да какво? С Android съм ако има значение.Рових из форума , а не намирам обяснение как се случва това 😞  Просто след като открих форума вече FB е тотално зарязан - онова е безинтересен клюкарник.

В браузъра на телефона го отваряш.

Прекрасно си работи, в момента така пиша. Няма приложение. Пак си получаваш известия, стига браузъра да е отворен.

Връзка към мнение
34 minutes ago, neuromancer said:

В браузъра на телефона го отваряш.

Прекрасно си работи, в момента така пиша. Няма приложение. Пак си получаваш известия, стига браузъра да е отворен.

Благодаря много за отговора , надявах се да има приложение 

Връзка към мнение
преди 50 минути , Dessislava каза:

Благодаря много за отговора , надявах се да има приложение 

Не, няма приложение. Уж се мъдри нещо по въпроса, но реалистично едва ли ще е по-рано от година и най-вероятно ще липсват функционалности. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Георги каза:

Като си влезеш в профила не ти ли върши работа списъка с харесани мнения: https://magelanci.com/profile/6887-marte/

 

Иначе има такава функционалност, но за момента е ограничена само до премиум потребителите. Сигурно това ще се промени в скоро време. 

Това, което виждам като харесвания е само за календара.Нито едно от по-старите не се е запаметило. Благодаря за информацията 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.