Прескочи до съдържание

Ок ли е тази цена на самолетен билет до...


Препоръчани мнения

Здравейте, имам нужда от малко мнения и съвет. Взела съм билети за Доминикана за октомври месец, полетите са от Мадрид. Сега гледам, че отиване и връщане с Уизеър е 100лв. Как мислите, че е тази цена? Дали да взимам билети или да изчакам още???

Редактирано от nadeto_nn
Връзка към мнение
преди 1 минута , nadeto_nn каза:

Здравейте, имам нужда от малко мнения и съвет. Взела съм билети за Доминикана за октомври месец, полетите са от Мадрид. Сега гледам, че отиване и връщане с Уизеър е 100лв. Как мислите, че е тази цена? Дали да взимам билети или да изчакам още???

До Милано или до Мадрид е полета?

В заглавието е Милано, а в текста Мадрид.

Връзка към мнение

100 лева ми се струва добра цена, но виж колко е при Раян, че с тях багажа е повече.

 

Мари, според мен дамата пътува от Мадрид с промоцията на Аеромексико.Понеже и аз следя тази дестинация, но за по нататък цената ми се струва добра до Мадрид.  

Връзка към мнение

И аз ще купувам свързващ полет до/от Мадрид. Възможностите са три -България еър, Уиз и Раян. 

На Уиз-овете връщането е посред нощ, та съм ги отписала. Кацат къде 2 след полунощ, ако не се лъжа.

Вероятно ще летим с Раян.Ама, като платя за багаж и за места, излиза около160 е, та още се моткам. 

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

На мен уизеър най-много ме устройват спрямо часове и дати, просто се чудя като цена как е , дали да чакам или да взимам направо. Иначе с тях ще летим, другите не ни устройват часовете

Връзка към мнение
преди 28 минути , AlexandraKo каза:

И аз ще купувам свързващ полет до/от Мадрид. Възможностите са три -България еър, Уиз и Раян. 

На Уиз-овете връщането е посред нощ, та съм ги отписала. Кацат къде 2 след полунощ, ако не се лъжа.

Вероятно ще летим с Раян.Ама, като платя за багаж и за места, излиза около160 е, та още се моткам. 

И аз отписвам Уиз, поради тази причина. Ама за полета на Раян трябва да търсим хотел с шатъл, че връщането е много рано. Намерих такъв хотел, но цените на полетите за нашите дати са доста високи. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , mililia каза:

И аз отписвам Уиз, поради тази причина. Ама за полета на Раян трябва да търсим хотел с шатъл, че връщането е много рано. Намерих такъв хотел, но цените на полетите за нашите дати са доста високи. 

Еееее,  то в Мадрид на Барахас има една камара хотели и всичките имат шатъл. Ние обикновено ползваме Мелия Барахас  или Мелия Авенида  Америка.Това, щото имам карта на тази верига.Но има и други с транспорт за летището.

Колко рано е полетът за София?Не беше ли около 9?

 

Връзка към мнение

За моите дати полета е малко след 6 сутринта. Това означава 4 на летището. Даже влаковете не вървят по това време.

Иначе хотели бол, ама и цените им едни. Аз успях да намеря нещо, та не се оплаквам.

 

Алекс, ти за Мексико ли ще летиш през Мадрид? Моля в някоя от подходящите теми да разкажеш повече около плановете ти за там.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, mililia каза:

За моите дати полета е малко след 6 сутринта. Това означава 4 на летището. Даже влаковете не вървят по това време.

Иначе хотели бол, ама и цените им едни. Аз успях да намеря нещо, та не се оплаквам.

 

Алекс, ти за Мексико ли ще летиш през Мадрид? Моля в някоя от подходящите теми да разкажеш повече около плановете ти за там.

Отделих мексиканската програма на AlexandraKo в нова тема 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, nadeto_nn каза:

:D .. и в крайна сметка дали е добра цената??? Как мислите?

 

При положение, че ти пасва на другите полети (достатъчно дълъг период, без нужни нощувки) аз бих казал, че цената е чудесна. Исторически и по-ниски цени са се намирали, но имай предвид, че най-евтините билети предполагат да имаш гъвкавост в планирането, което ти нямаш, след като имаш други полети. Изчаква се за по-евтини билети, когато не ти пречи да летиш +- 1 месец, не ти пука от делник/уикенд и т.н. 

 

П.С. Преименувам темата да е за общи питания тип "Тази цена ок ли е", нека всички подобни питания са в нея. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ще използвма темата за да попитам дали двупосочен до Дубай за дати 11-16.02.2018 г. с flyDubai за около 220 евро е добра цена и какво мога да очаквам като развитие.

п.с не съм купувала и следила билети до тази дестинация преди.

Връзка към мнение
преди 12 часа, Vyara каза:

Ще използвма темата за да попитам дали двупосочен до Дубай за дати 11-16.02.2018 г. с flyDubai за около 220 евро е добра цена и какво мога да очаквам като развитие.

п.с не съм купувала и следила билети до тази дестинация преди.

Зависи. Ако държиш точно на тези дати, общо взето друг избор почти нямаш, така че цената е добра. Ако просто ти се ходи в Дубай по някое време, със сигурност ще намериш и по-ниски цени, но може да са по към лятото (респективно яко жеги) и т.н.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 37 минути , Genchev каза:

Здравейте,

Според вас билет Мадрид-Тенерифе-Мадрид за 120лв за другата година през април добра цена ли е или да чакам още?

Ако датите и часовете за полет те устройват не е лоша цена. Иначе в промоция падат до 30 евро, нерядко се намират по около 40 евро.  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Промоция на Райън с късен час на кацане в Тенерифе и ранен час на излитане. Без карти, беше преди доста време. На Вуелинг съм срещал за 36  евро, когато обявяват ново разписание. С картите за отстъпки от 22 евро не падаше ли под тези цени?

 

П.П. На 12 юли с промоцията на Райън имаше цена:

1 номври Madrid – Tenerife North

9 ноември Tenerife North – Madrid 20 евро

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Genchev каза:

Здравейте,

Според вас билет Мадрид-Тенерифе-Мадрид за 120лв за другата година през април добра цена ли е или да чакам още?

И аз гледам за тогава и намирам за по 80 евро,но софия-мадрид-тенерифе двупосочен

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Аз смятам, че Мадрид-Тенерифе-Мадрид или Барселона под 45-50 евро  може  изключително рядко да се постигне. За единични билети и единични датине говоря, което се случва 2-3 пъти в годината.

Аз също си купих билети Мадрид-София за 3 евро директно от АК-та, ама надали се срещат такива цени.

 

Април е по-скъпо от ноември за билети, 120лв, ако е с удобни дни и часове е стандартна  цена, може да се изчака да слязат до 100лв, но за това си трябва редовни проверки и си зависи от човека, колко би се занимавал.

преди 8 часа, Ivko каза:

И аз гледам за тогава и намирам за по 80 евро,но софия-мадрид-тенерифе двупосочен

Общо взето това е минимума без допълнителни бонуси.

Колко нощувки имаш за прехода?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не аз гледам просто билети за сега нищо окончателно

преди 57 минути , Doctor Who каза:

Дати?

Ами около 100 евро излизаше билета с по една нощувка на отиване и връщане в Мадрид 

София-Мадрид Уиз

Мадрид-Тенерифе юг мисля Раен

И като приложиш отсъпките за чоенове при уйз и от bravofly на Раен някъде там ставаше само ще видя кога бяха датите,че гледах какво ли не  :blink:

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.