Прескочи до съдържание

Ок ли е тази цена на самолетен билет до...


Препоръчани мнения

преди 6 минути , chandni каза:

За мултисити или за двупосочен? Не мисля, че мултисити може да падне толкова.

За мултисити става въпрос. От Куала Лумпур ще взема полет до Пукет на AirAsia, но през сайта на Катар за милтисити , февруари месец ми дава тази цена

Връзка към мнение
В момента, nadeto_nn каза:

За мултисити става въпрос. От Куала Лумпур ще взема полет до Пукет на AirAsia, но през сайта на Катар за милтисити , февруари месец ми дава тази цена

Аз разбрах, че става дума за мултисити в твоя случай, затова и зададох въпрос към Адриан ХН дали цената, която цитира също е за мултисити или за двупосочен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Февруари е силен месец за Пукет, така че цената е добра. А дори и да падне, не вярвам да е толкова много, че да съжалявате, че сега сте ги купили. Вижте само дали ви включва багаж, че последно време оферите eye-catcher не включват чекиран багаж.

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , DaBo каза:

последно време оферите eye-catcher не включват чекиран багаж.

Наистина ли и Qatar Airways влязоха в безумието с тарифи без багаж?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Ами и аз се зачудих на flight light, но може да е било и само нещо временно. Не съм пътувала с тях от миналата година, само им следя офертите.

Офф-топик: Турските авиолинии имаха две цени от/до КЛ - с багаж 20 кг и с 40 кг....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 24 минути , chandni каза:

Аз разбрах, че става дума за мултисити в твоя случай, затова и зададох въпрос към Адриан ХН дали цената, която цитира също е за мултисити или за двупосочен.

За OJ беше толкова в юнската промоция. Но ние този район (КЛ-Пукет) го правихме скоро и не ни се повтаряше. Имаше варианти с комбиниране на други градове дори за под 800 лв. Ние взехме за 820 лв OJ с отиване до Бали и връщане от Сингапур. Обратната врътка я имаше и за 800 лв. но, не и за дати, които да ни устройват.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 4 минути , DaBo каза:

А самото пътуване кога е?

Края на януари, началото на февруари. На мене след 10ти февруари ми е невъзможно да пътувам заради работата. Но сме гледали за същия период варианти и с Пукет, и с Виетнам, нямаше особена разлика на OJ спрямо двупосочен билет.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Значи има хипотетичен шанс цената да падне още малко, ама дали ще стане, не се знае! 

2 minutes ago, master_of_germs said:

Края на януари, началото на февруари. На мене след 10ти февруари ми е невъзможно да пътувам заради работата. Но сме гледали за същия период варианти и с Пукет, и с Виетнам, нямаше особена разлика на OJ спрямо двупосочен билет.

Края на януари 2020 е китайската нова година, така че се оглеждайте вече за нощувки и т.н.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 17 минути , DaBo каза:

Значи има хипотетичен шанс цената да падне още малко, ама дали ще стане, не се знае! 

Края на януари 2020 е китайската нова година, така че се оглеждайте вече за нощувки и т.н.

Много добре го знам. Точно това ми беше целтa. Решихме да преповторим нова година по къси гащи на плажа, ама тоя път да не е нашата нова година. 😄 И без антибиотици тоя път, надявам се! 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 37 минути , nadeto_nn каза:

Извинявам се за офтопика, ама дали от 06.02 до 18.02 ще е препълнено заради китайската НГ?

Не, догодина се пада доста по-рано 🙂 На 25-ти януари, като китайците имат почивка от 24-ти до 30-ти.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Доколкото разбирам, т.нар golden ween от 1-8 окт е май по-натоварена. Гледах една статистика, че са пътували 700 млн души!!!!! през 2017 в този период. 

Да му мислят тези, които ще ходят в Китай по това време 🙂

Връзка към мнение
преди 16 часа, chandni каза:

За мултисити или за двупосочен? Не мисля, че мултисити може да падне толкова.

Мултисити. Тогава гледахме билети София - Куала Лумпур, Денпасап - София. Малко над 800 лв. на човек бяха

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 23 часа, chandni каза:

За мултисити или за двупосочен? Не мисля, че мултисити може да падне толкова.

Това беше да двама

Screenshot_20190620-072143_Qatar Airways.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,искам да ви попитам, за април 2020 до София - Бали и Бали-Сингапур- София, самолетните билети са около 870 евро - на Катарските и Турските авиолини.

Моля някой да подскаже дали това са приемливи цени за тази дестинация по тово време.  

 

Благодаря ви.

Връзка към мнение

Доста е скъпо, вече не знам до колко държите на конкретен период и далите имате възможност да го отложите във времето. С търсене и търпение може да намерита такава цена в лева, че и по-надолу при късмет.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 17 минути , eman каза:

Здравейте,искам да ви попитам, за април 2020 до София - Бали и Бали-Сингапур- София, самолетните билети са около 870 евро - на Катарските и Турските авиолини.

Моля някой да подскаже дали това са приемливи цени за тази дестинация по тово време.  

 

Благодаря ви.

Ако става въпрос за великденската ваканция в средата на април, тогава е пиков период, защото нашият Великден е на 19 април, но католическият Великден е на 12 април и догодина нашата ваканция съвпада с тази на почти всички други страни в Европа и Америка. И все пак подобна цена е прекалено висока и би трябвало да падне при някоя промоция.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, eman каза:

Здравейте,искам да ви попитам, за април 2020 до София - Бали и Бали-Сингапур- София, самолетните билети са около 870 евро - на Катарските и Турските авиолини.

Моля някой да подскаже дали това са приемливи цени за тази дестинация по тово време.  

 

Благодаря ви.

Струва ми се, че не търсиш правилно. Пробвай с мултисити SOF - DPS  и SIN - SOF, а отсечката DPS - SIN си я купи отделно. Пробвах с произволни дати за април и цената е с около 250 - 300 евро надолу от твоята.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Вече доста магеланци ходиха до Фарьорските острови, та в тази връзка имам въпрос - какво би било добра цена за билети CPH-FAE-CPH, месец май? 

Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

Търся от няколко дни вариант за уикенд в Неапол/Бари... Целта е посещение на Херкулан и Помпей, всичко друго е бонус. Ще сме 2ма възрастни и дете на 7 години. С времето не сме много гъвкави обаче, търся нещо от сорта петък-неделя и под 800лв не намирам. Ако кацнем в Рим [ако има по-евтини билети] ще е голямо препускане до Неапол или околностите. Като цяло искам да идем до Херкулан. Моля някой да даде съвет за някаквя комбинация 🤗

Връзка към мнение
Преди 1 час, Denittta каза:

Търся от няколко дни вариант за уикенд в Неапол/Бари... Целта е посещение на Херкулан и Помпей, всичко друго е бонус. Ще сме 2ма възрастни и дете на 7 години. С времето не сме много гъвкави обаче, търся нещо от сорта петък-неделя и под 800лв не намирам. Ако кацнем в Рим [ако има по-евтини билети] ще е голямо препускане до Неапол или околностите. Като цяло искам да идем до Херкулан. Моля някой да даде съвет за някаквя комбинация 🤗

не сте написала период за който искате да пътувате но ето ви един вариант -

отиване с Ryan:

image.png.8ef5db9b2397d159cff234f39318f9df.png

връщане с Wizz:

image.png.c0c95e9771833fa02da3914a29991cf8.png

или през Бари с Ryan, за да е по кратък престоят:

image.png.1a0eabdf2d7e6223ba4ff1a83760f585.png

ако дадете повече подробности може и да се разиграят и други комбинации

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.