Прескочи до съдържание

Ок ли е тази цена на самолетен билет до...


Препоръчани мнения

Здравейте,

мисля да отида в Иран за 2 седмици в началото или средата на Февруари.

 

Най-евтиния билет, който намерих е с Пегас Букурещ - Техеран - Букурещ за 165 евро само с ръчен. С един куфар на връщане, ще дойде на 190 евро.

 

Истанбул - Техеран - Истанбул е 137 евро, но с транспорта дотам ще дойде същата цена, че й повече.

 

Дали е ок тази цена, как мислите?

 

Мерси 🙂

 

 

Връзка към мнение

Здравейте,

цена от 600 евро на катарците, за София - Ханой и Куала Лумпур - София за ноември ок ли е, или е възможно да излезе и нещо по-изгодно?

 

Връзка към мнение
преди 43 минути , ЕмиЖор каза:

Здравейте,

цена от 600 евро на катарците, за София - Ханой и Куала Лумпур - София за ноември ок ли е, или е възможно да излезе и нещо по-изгодно?

 

Според мен това е нормална цена, която може да получиш по всяко време, промоцията току що свърши, изчакай. Може да се намери нещо около 500 евро, но нека и хората, които разбират доста повече от мен да се изкажат.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, ЕмиЖор каза:

Здравейте,

цена от 600 евро на катарците, за София - Ханой и Куала Лумпур - София за ноември ок ли е, или е възможно да излезе и нещо по-изгодно?

 

Често съм виждал двупосочни до Виетнам за 400 и нещо евро. Предполагам че тази комбинация, която търсиш може да падне поне до 500, а и до ноември има доста време, така че не бързай с билетите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

Цена от около 1100-1200$ София - Лос Анжелис, пътуване края на юли и връщане края на август, ок ли е според вас?

Дали има шанс да изкочи нещо по-изгодно?

Връзка към мнение
преди 50 минути , Radeto каза:

Здравейте,

Цена от около 1100-1200$ София - Лос Анжелис, пътуване края на юли и връщане края на август, ок ли е според вас?

Дали има шанс да изкочи нещо по-изгодно?

Тогава са всички ваканции и по-скоро не, освен ако не изпадне някоя fare error. Особено ако си с фиксирани дати. Лично мнение., минах през това миналата година.

Иначе ако можеш да лавираш с датите и нямаш проблем с дългите прикачвания, може да се намери и нещо по-евтино. В момента през френската версия на skyscanner за дати 24.07-01.08 ми изважда цена за 497евро + 23.07-03.08 София + Париж за 146евро.

А за същите дати катарците дават 735евро от София, но полетите са доста по-дълги.

Ако се поразрови човек предполагам и по-евтини билети може да намери, но аз по-скоро не бих чакала много за този период.

Редактирано от savagejo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
3 hours ago, savagejo said:

Тогава са всички ваканции и по-скоро не, освен ако не изпадне някоя fare error. Особено ако си с фиксирани дати. Лично мнение., минах през това миналата година.

Иначе ако можеш да лавираш с датите и нямаш проблем с дългите прикачвания, може да се намери и нещо по-евтино. В момента през френската версия на skyscanner за дати 24.07-01.08 ми изважда цена за 497евро + 23.07-03.08 София + Париж за 146евро.

А за същите дати катарците дават 735евро от София, но полетите са доста по-дълги.

Ако се поразрови човек предполагам и по-евтини билети може да намери, но аз по-скоро не бих чакала много за този период.

@savagejo, много благодаря за отговора! 🙂 За съжаление няма как да променим датите за пътуването, но ще изчакам още малко и ще се надявам да не скочат цените докато букна полетите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Radeto каза:

@savagejo, много благодаря за отговора! 🙂 За съжаление няма как да променим датите за пътуването, но ще изчакам още малко и ще се надявам да не скочат цените докато букна полетите.

Успех 🙂

Като съвет провери из различните версии(френска, немска, австралийска) на разни търсачки (skyscanner, kayak, expedia, momondo и т.н) вместо да вземате директно от сайтовете на авиокомпаниите. Със сигурност ще са по-изгодни цените. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Radeto каза:

Здравейте,

Цена от около 1100-1200$ София - Лос Анжелис, пътуване края на юли и връщане края на август, ок ли е според вас?

Дали има шанс да изкочи нещо по-изгодно?

Виж това

Screenshot_2019-02-05-22-46-58.png.aea8c3040808d356528da9060499848a.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте.

Надявам се да не е проблем, че ще използвам темата на aladinoplus, но мисля, че  е по-удачно, отколкото да отварям нова.

 

Планирам пътуване до Корея 13-28 юни тази година с приятели, но сме се спрели на конктертни полети на Turkish Airlines, заради продължителността и часовете на полетите - т.е. търсим начин максимално престоят ни в Корея да е максимално дълъг, а не да губим 4 дни по летищата.

Та искам да попитам - можем ли да очакваме цените да паднат или да се примирим или с високата цена от 1400-1500лв на човек, или с варианта да пътуваме с Qatar?

Връзка към мнение
преди 13 часа, Buble каза:

Здравейте.

Надявам се да не е проблем, че ще използвам темата на aladinoplus, но мисля, че  е по-удачно, отколкото да отварям нова.

 

Планирам пътуване до Корея 13-28 юни тази година с приятели, но сме се спрели на конктертни полети на Turkish Airlines, заради продължителността и часовете на полетите - т.е. търсим начин максимално престоят ни в Корея да е максимално дълъг, а не да губим 4 дни по летищата.

Та искам да попитам - можем ли да очакваме цените да паднат или да се примирим или с високата цена от 1400-1500лв на човек, или с варианта да пътуваме с Qatar?

При положение, че дати, авиокомпания и полети са фиксирани, общо взето чакате някаква печалба от тотото 🙂 Може да поевтинеят, може и да поскъпнат, до юни има време да им се почудите малко. Играта с цените работи само ако имате гъвкави изисквания - ако падне евтин билет 3-5 дни по-рано с еди какви си специфики и т.н. Ако имате сериозни ограничения почти няма на какво да се надявате. 

 

Колко по-зле са полетите на катарците, и като престой и като цени?

Връзка към мнение
2 hours ago, Георги said:

Колко по-зле са полетите на катарците, и като престой и като цени?

Цената при катарците малко играе тези дни, в момента е почти 1300лв, но го отдавам на това, че е петък днес. Имаше моменти, когато беше и 1130лв. Полетът на отиване обаче е 22 часа почти, на фона на 14 часа с Търкиш. На връщане няма чак такава разлика в часовете, но тогава пък полетът е много рано сутринта на 28-ми и губим целия ден, докато с Търкиш полетът е вечерен и ще имаме част от деня на разположение.

 

 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой който е пътувал може ли да каже мнение?

Мадрид - Сантяго - Мадрид с дълъг стоп в Лима за под 500 евра

 

https://www.gotogate.es/reserva-de-vuelo

 

Este es el vuelo más barato
El precio total incluye tarifa aérea y tasas: 470,99 € de los cuales gastos y tasas constituyen: 56,70 €
Precio por adulto
Salida   (1 cambiar)
 
Madrid Barajas Apt (MAD)
Lun 8 abril, 2019, 00:35
Santiago De Chile (SCL)
Mar 9 abril, 2019, 05:02
 
 
LATAM
Vuelta   (2 cambios)
 
Santiago De Chile (SCL)
Vie 12 abril, 2019, 23:06
Madrid Barajas Apt (MAD)
Dom 14 abril, 2019, 14:10
 
 
LATAM
Duración del viaje:  34h 27min (1 cambiar)
Duración del viaje:  33h 4min (2 cambios)
 
 
Madrid Barajas Apt (MAD)
Lun 8 abril, 2019, 00:35
Lima (LIM)
Lun 8 abril, 2019, 06:00
 
 
LATAM
LA2485
Operado por:Latam Airlines Peru
 
Cambiar: 18h 25min
 
Lima (LIM)
Mar 9 abril, 2019, 00:25
Santiago De Chile (SCL)
Mar 9 abril, 2019, 05:02
 
 
LATAM
LA2479
Operado por:Latam Airlines Peru
 
Santiago De Chile (SCL)
Vie 12 abril, 2019, 23:06
Antofagasta (ANF)
Sáb 13 abril, 2019, 01:05
 
 
LATAM
LA1132
 
Cambiar: 3h 39min
 
Antofagasta (ANF)
Sáb 13 abril, 2019, 04:44
Lima (LIM)
Sáb 13 abril, 2019, 06:23
 
 
LATAM
LA2384
Operado por:Latam Airlines Peru
 
Cambiar: 12h 42min
 
Lima (LIM)
Sáb 13 abril, 2019, 19:05
Madrid Barajas Apt (MAD)
Dom 14 abril, 2019, 14:10
 
 
LATAM
LA2484
Operado por:Latam Airlines Peru
470,99 €
Precio por adulto 
 
Solo quedan 8 plazas
RESÉRVALO YA
Връзка към мнение

Бих казал,  че е нормална за полет до Чили,  но е висока за неудобството с дългите престои. От друга страна,  ако не си бил в Лима ще имаш възможност да я разгледаш. 

Проучи и доколко е удачно да пътуваш в този период до Патагония - това е граничен сезон и е леко на късмет. 

Самолетният билет съвсем не е основния разход там. 

Връзка към мнение

Моля някой с опит за мнение

Мадрид - Буенос Айрес - Мадрид за 485 паунда през април. Дълги стопове на отиване в Сау Паулу и на връщане в Сантяго,което за мен е окей.

 

https://www.skyscanner.net/transport/flights/mad/buea/190408/190412/?adults=1&children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&ref=home#results

 

Връзка към мнение
преди 3 часа, adriano1 каза:

Моля някой с опит за мнение

Мадрид - Буенос Айрес - Мадрид за 485 паунда през април. Дълги стопове на отиване в Сау Паулу и на връщане в Сантяго,което за мен е окей.

 

Фискирани ли са ти датите ?  3 дни? :rolleyes:  Държиш ли на стоповете?

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
преди 14 часа, adriano1 каза:

Моля някой с опит за мнение

Мадрид - Буенос Айрес - Мадрид за 485 паунда през април. Дълги стопове на отиване в Сау Паулу и на връщане в Сантяго,което за мен е окей.

 

https://www.skyscanner.net/transport/flights/mad/buea/190408/190412/?adults=1&children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&ref=home#results

 

А в Мадрид ли си базиран? Защото като добавим логистиката до там, цената според мен не е ок. От друга страна, април чука на вратата и няма и много време за моткане. 

Връзка към мнение
На 27.02.2019 г. в 0:09, Георги каза:

А в Мадрид ли си базиран? Защото като добавим логистиката до там, цената според мен не е ок. От друга страна, април чука на вратата и няма и много време за моткане. 

В София съм базиран.Изкушава ме много възможността с тези дълги престои да видя и Сау Паулу и Сантяго

На 26.02.2019 г. в 13:38, Фил каза:

Фискирани ли са ти датите ?  3 дни? :rolleyes:  Държиш ли на стоповете?

Датите не са фиксирани. По-добре ми е през седмицата. Именно дългите дневни стопове на различни места ме привличат най-много.

Връзка към мнение

Aз като кликна на линка не виждам вече тези точно полети и на тази цена...

Всеки си е различен, ама толкова пари за три дена в Буенос Айрес ми се виждат множко, иначе цената като добавиш и полетите до София си излиза нормална цена, дори може би по-скоро към добра...

преди 44 минути , adriano1 каза:

Изкушава ме много възможността с тези дълги престои да видя и Сау Паулу и Сантяго

Аз се изкушавам да кажа, че няма нищо чак толкова интересно в тях, ама щом ти е мерак - давай!  От тия три града Буенос Айрес е най-интересен, и то с много, т.е. ако имаш възможност за полети с по-малко междинни престои, но повече престой в Буенос Айрес според мен е по-добре. Но пък всеки си има различни предпочитания...

Връзка към мнение
На 1.03.2019 г. в 14:06, adriano1 каза:

Отворен съм на всякакви варианти за посочения период и континент.)

Ето ти една априлска Ушуая за 426€ от Милано. с дълги стопове в БА и СП
Април е малко след сезона за Патагония, но според някои мнения и гидове - дестинацията е целогодишна ...
Milan – Ushuaia – Milan
5 – 16 Apr
7 – 16 Apr
9 – 16 Apr
5 – 20 Apr
7 – 20 Apr
9 – 20 Apr

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте! 

Полети на wizz air, Варна - Париж - Варна за около 500 лв, ок ли са за юлиБилетите са с чекиран багаж.

Според вас дали може да падне цената или няма шанс? 

Благодаря! 🙂

Връзка към мнение

За един, за трима? То на wizz всеки ден е с различна цена... 

Относно "падането" на цената- тук може да погледнете: https://www.airhint.com/wizzair

Не че е 100% сигурно, но е някакъв ориентир.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.