Прескочи до съдържание

Ок ли е тази цена на самолетен билет до...


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Tsvetyto каза:

Здравейте магеланци и Честита Нова Година - много пътешествия ви пожелавам! Бих искала да попитам тези, които имат опит в момента катарците имат ли промоция за Пукет ме интересува (Януари-Февруари 2019) 473 BGN / 637 BGN - общо 1 110 BGN или да изчакам още?

За една година напред...я камилата, я камиларя. Няма смисъл от бързане, а цената не е нещо кой знае какво. 

Връзка към мнение
преди 8 минути , Георги каза:

За една година напред...я камилата, я камиларя. Няма смисъл от бързане, а цената не е нещо кой знае какво. 

Вече сме 2019 😂  

Скоро имаше оферти за около 800-900лв ако не се бъркам

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

не е година, а месец 😀

по спомени има някаква промоция през януари, но не е сигурно, че ще намалят точно вашите полети, така че по-скоро бих купил, докато не са скочили

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Миналата седмица пуснаха Промо само за 2 дена  от техния сайт, но беше за Март 415 евро. . Тогава се въртяха  около 460 в други сайтове.

Иначе ако и Краби ви устройва, има полети през Януари на 434 и 456 Евро. 

Връзка към мнение

Сега търсех билет до Оуклънд от София и видях, че еднопосочния ми излиза с катарските авиолинии за 400 евро. Това промоционална цена ли е или мога да почакам за по-ниска? Понеже ще ми трябва евентуално за април най-късно началото на май.

Връзка към мнение
преди 18 часа, Captain45 каза:

Сега търсех билет до Оуклънд от София и видях, че еднопосочния ми излиза с катарските авиолинии за 400 евро. Това промоционална цена ли е или мога да почакам за по-ниска? Понеже ще ми трябва евентуално за април най-късно началото на май.

София - Оуклънд за 400 евро е супер цена според мен, стига да имаш опция как да се върнеш 🙂

Връзка към мнение

Връщането няма да е от там 🙂 От там обиколка с яхта на НЗ и после нагоре към Пасифика. Иначе в момента отиване и връщане цената е 750 евро, без да съм търсил през сайтове за намаление.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 19 часа, Captain45 каза:

Сега търсех билет до Оуклънд от София и видях, че еднопосочния ми излиза с катарските авиолинии за 400 евро. Това промоционална цена ли е или мога да почакам за по-ниска? Понеже ще ми трябва евентуално за април най-късно началото на май.

Обикновено цените на катарците за еднопосочни полети са много по-високи. В случая на SOF-AKL това е по-скоро грешка, която по-късно е оформена като промоция. Никога не съм виждал такива цени за двупосочни полети, а да не говорим за еднопосочни. Ако наистина ти трябва такъв билет е добре да си го вземеш сега, тъй като не е ясно дали някога ще намериш подобна цена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, хора! След редовното надникване във fly4free ми попадна ето тази оферта ->  https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from-barcelona-to-el-calafate-and-ushuaia-tierra-del-fuego-argentina-for-only-e485/ .  От Барселона до Патагония за 485 евро, гледам има за средата на март и то точно когато там е есен.   От София до Барселона има по тридесетина евро с нискотарифните, гледах през momondo.es  -> edreams.es

Точа лиги по тия места вече втора година и вече не се трае, дет' се вика... а и там през март е есен, та снимките ще станат чудо. На мен цената ми се струва супер, но все пак исках да попитам и разбирачите по тия дестинации - може би @nomad или @neuromancer - какво мислите? Адекватно ли е или съм прекалено заслепен от думите 'cheap flights'?

Връзка към мнение

Аз не съм специалист по евтините билети, но тази цена е много добра. Мисля, че съм мяркал и малко по-евтино, но тези неща не са сигурни, а и май беше с отделни билети (до Сантяго и оттам със Sky airlines). Тук във форума го мярках това.

Според мен есента е по-подчертана по-късно, аз бях там март и беше зелено, с тук-там червено листо.

Връзка към мнение
Силвия Коцева

Здравейте!

И аз да помоля за съвет. Търся билет София -Джакарта - София за 3 момичета (едното е мое), които отиват в Джакарта за 5 месеца да учат. Знаем само, че на 11 март им започват лекциите и затова сме се насочили към евентуална дата за полет посока Джакарта на 8 март.

Датата на връщането не е сигурна, затова искаме билета за връщане да е с опцията възможност за смяна датата на полета. Ориентировъчно търся билет за на връщане (Джакарта – София) на 1 август.

До скоро с Qatarair цената на билетите  (8 март – 1 август) бяха 900 евро. Днес  билета на 8 март е поевтинял със 100 лева. Но, пак ми се струва безумно скъпо.

Гледах през sкyscanner, полетите с Qatarair за същите дати са 1471 лева – значително по-добре, обаче не намирам опция да закупя билета за на връщане (Джакарта – София на 1 август) с възможност смяна на датата на полета.

Гледах и варианта София-Сингапур-София, там билетите са по-евтини, но се „изгубих“ някъде в търсенето на билета Сингапур – Джакарта (без нощувка в Сингапур, защото ще са с много багаж).

Някой разбира ли ги тези неща, с опция за смяна датата на полет през skyscanner?

Имам ли вариант за по-изгоден полет до Джакарта?

Връзка към мнение
преди 26 минути , Силвия Коцева каза:

Имам ли вариант за по-изгоден полет до Джакарта?

На https://www.trip.ru/?mcurrency=EUR  има полет от Истанбул за 240 евро еднопосочен. През месец май ще се търси обратно.

2037720093_Screenshot_20190107-165552_SamsungInternet.jpg.e80db14dcce129af4488cfad6fccfe79.jpg

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Силвия Коцева
преди 2 минути , epetkov каза:

Има полет от Истанбул за 240 евро еднопосочен. През месец май ще се търси обратно.

2037720093_Screenshot_20190107-165552_SamsungInternet.jpg.e80db14dcce129af4488cfad6fccfe79.jpg

Супер цена! Може ли да ми кажете директно от сайта на Singapore Airlines ли са тези цени?

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Дал съм линк в моето съобщение.  Вие само трябва да кликните върху него.  Ако желаете , може да проверите и на сайта на Сингапурските авиолинии.  Всъщност, винаги трябва контролно да се проверява и на сайта на конкретната авиокомпания.

Връзка към мнение
Силвия Коцева
преди 13 минути , epetkov каза:

Има полет от Истанбул за 240 евро еднопосочен. През месец май ще се търси обратно.

2037720093_Screenshot_20190107-165552_SamsungInternet.jpg.e80db14dcce129af4488cfad6fccfe79.jpg

В сайта на Singapore Airlines цената е 463 USD.

Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Схемата jetcost.nl---lastminute.com ми дава цена от 122 Евро за билети София-Брюксел-Порто-Брюксел-София, за двама човека за средата на юни. Според вас тази цена о.к. ли е или може да се почака и за по-ниска. Билетите са само с ръчен багаж. Благодаря.

Връзка към мнение
преди 24 минути , Йосиф Милчов каза:

Схемата jetcost.nl---lastminute.com ми дава цена от 122 Евро за билети София-Брюксел-Порто-Брюксел-София, за двама човека за средата на юни. Според вас тази цена о.к. ли е или може да се почака и за по-ниска. Билетите са само с ръчен багаж. Благодаря.

Добра е цената за този период.

Отстъпките в сайтовете се менят често и утре може да ги няма.

Аз бих купил.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
10 minutes ago, jorocontrola said:

Ходи ти се в Порто само или и в Брюксел?

Не ти знам точните дати, но опции има:

image.png.8380cb2e0e190a0fcc52d416d8bd0ead.png

Говорим за Порто т.е. за Португалия, може и Лисабон да е. Важното е през юни да са датите за поне 5 -7 дневен престой.

Връзка към мнение
преди 44 минути , Йосиф Милчов каза:

Схемата jetcost.nl---lastminute.com ми дава цена от 122 Евро за билети София-Брюксел-Порто-Брюксел-София, за двама човека за средата на юни. Според вас тази цена о.к. ли е или може да се почака и за по-ниска. Билетите са само с ръчен багаж. Благодаря.

Е колко по-ниска. Ще спечелиш още 10 евро. Ами ако се вдигне.

30 Евро на човек в посока София-Порто. Супер е. Взимай!

--------

Няма само аз да купувам скъпи билети.:wink::biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.