Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Да ни е честит първия полет на Уиз до/от Осло Торп.
Днес на кацане в София от Торп имаше пита с хляб и сол, балони, момичета в носии, раздаваха се бурканчета със шарена сол на първите пасажери. Въобще една мини манифестация, само бира и кебапчета нямаше :)

post-299-0-08655100-1459166254_thumb.jpeg

post-299-0-76975000-1459166307_thumb.jpeg

post-299-0-34754700-1459166318_thumb.jpeg

post-299-0-07159100-1459166333_thumb.jpeg

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Да ни е честит първия полет на Уиз до/от Осло Торп.

Днес на кацане в София от Торп имаше пита с хляб и сол, балони, момичета в носии, раздаваха се бурканчета със шарена сол на първите пасажери. Въобще една мини манифестация, само бира и кебапчета нямаше :)

 

Страхотно включване от мястото на събитието! :) Какво беше затоварването?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Tорп - София бих казал 40%, макс 50%. Питах стюардесата как е било на тръгване (София - Торп), каза ми че е било по-добре. Въобще на пистата имаше приповдигнато настроение от факта, че вече има 6-ти самолет на Уиз в София. Само малцината норвежки пътници не разбраха завалиите защо едни момичета облечени в шарени черги ги гонят с едни комати пита и сол на пистата в София :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Tорп - София бих казал 40%, макс 50%. Питах стюардесата как е било на тръгване (София - Торп), каза ми че е било по-добре. Въобще на пистата имаше приповдигнато настроение от факта, че вече има 6-ти самолет на Уиз в София. Само малцината норвежки пътници не разбраха завалиите защо едни момичета облечени в шарени черги ги гонят с едни комати пита и сол на пистата в София :)

 

Ааааа, другият път лично да изкараш бройката. :) Нормално- норвежците от онзи прованс хора не виждат по улиците и сечудят що става след стълбата. :lol: Клип да си правил на излитане,кацане, дъгата,друго?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Това ми беше най-бързото излитане в живота, на пилота не му трябваше и половината писта, за да се вдигне. Помислих си, че причината би трябвало да е факта, че беше затоварен на половина и не е бил тежък. Честно казано беше такъв студ в Норвегия, че всякакъв мерак за снимане отмря. Смятай щом още се пръска срещу обледяване. Вижда се още сняг тук там, абе класическа наша зима.

Единственото, което ме стопли в Осло беше музея на Кон-Тики и описаните пътешествия на Тур Хейердал по топлите земи. Препоръчвам (музея), но това е за друга тема.

post-299-0-57511600-1459169889_thumb.jpeg

post-299-0-12682600-1459169912_thumb.jpeg

post-299-0-03291100-1459169997_thumb.jpeg

post-299-0-13299200-1459170014_thumb.jpeg

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

другата основна причина за бързото излитане е студения въздух; той е по-плътен и в резултат хем двигателите работят по-ефективно, хем аеродинамиката на самолета е по-добра...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Трябва да платя билет на познат. Избрал е  международна сметка  в GBP. Как ще ми е най-изгодно да я платя? В коя банка или онлайн?

 

Citibank N.A. London Branch - SWIFT code: CITIGB2L

Account number only for international bank transfers:
GB60CITI18500811210394
Beneficiary: Wizz Air Hungary Kft

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 

Трябва да платя билет на познат. Избрал е  международна сметка  в GBP. Как ще ми е най-изгодно да я платя? В коя банка или онлайн?

 

Citibank N.A. London Branch - SWIFT code: CITIGB2L

Account number only for international bank transfers:

GB60CITI18500811210394

Beneficiary: Wizz Air Hungary Kft

 

TransferWise 

Редактирано от Георги
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вчера бе първия полет Скопие-Братислава, а според информация на сайта slovakaviation.sk от края на октомври ще стартира и София-Братислава.

 

http://slovakaviation.sk/novinky/565-wizzair-zahajil-lety-z-bratislavy-do-skopje

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Гледах за Бургас-Варшава и изобщо не ми харесаха на мен.

 

Няма как да ти харесат. Почти сигурно много от седалките са предварително продадени на тур. агенции и каквото им остане го пускат да си попълнят свободните седалки. Това са сезонни полети.

 

 

П.С. Wizz c Братислава и Ryan c Прага ... това ще е страхотна новина ;)

Връзка към коментар

TransferWise 

 

Тия TransferWise са много зле! :lol: Не мое се плати с никаква карта  :biggrin:

 

Alright, thanks for waiting. For security reasons, at times we need to limit certain features on users' profiles. In this case, we've had to remove the option for debit card. We do apologise for this, but you're still able to make a bank transfer. Once you've made a bank transfer, we'll then see if we can once again enable the debit card option for you.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Тия TransferWise са много зле! :lol: Не мое се плати с никаква карта  :biggrin:

Плаща се само и единствено от банкова сметка на името на изпращащия - обсъждано е в темата за TW

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може би съм най-големият фен на Ryan в този форум :) Чаках и си мечтаех от 10 години да дойдат и в София и съм супер щастлив, че най-накрая е на път да се сбъдне и то не с 3 или 4 дестинации, а цели 21 ?!? ;) Но абсолютно никога няма да кажа лоша дума за големите Wizz air и винаги съм се дразнил, когато съм чувал как са недооценени тук и ги наричат "лилави", "виолетови" или не знам си какви. Където съм ял бял хляб, никога няма да плюя, имам над 40 полета с тях( след 12 дни предстоят нови два), возиха ме десетки пъти до любимата Барселона на страхотни цени и ми бяха и все още продължават да ми бъдат "прозореца към Европа" и доскоро връзка с Ryan air за най-различни кътчета на Европа.

 

P.S. нещо се бъгна форума и ми изплю 3 пъти мнението, изтрийте другите две.

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Може би съм най-големият фен на Ryan в този форум :) Чаках и си мечтаех от 10 години да дойдат и в София и съм супер щастлив, че най-накрая е на път да се сбъдне и то не с 3 или 4 дестинации, а цели 21 ?!? ;) Но абсолютно никога няма да кажа лоша дума за големите Wizz air и винаги съм се дразнил, когато съм чувал как са недооценени тук и ги наричат "лилави", "виолетови" или не знам си какви. Където съм ял бял хляб, никога няма да плюя, имам над 40 полета с тях( след 12 дни предстоят нови два), возиха ме десетки пъти до любимата Барселона на страхотни цени и ми бяха и все още продължават да ми бъдат "прозореца към Европа" и доскоро връзка с Ryan air за най-различни кътчета на Европа.

 

Напълно споделям, а аз лично понякога употребявам "Виолетки" без каквато и да е отрицателна конотация, а по-скоро като прякор на стар приятел.  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз имам повече от 40 полета с Уиз, още от 2006 когато пуснаха Париж с прекачване в Будапеща. Очевидно те въведоха евтините полети в БГ. Не ги плюя, но и не казвам на черното бяло. Много тъп номер беше въвеждането на такса за нормален ръчен багаж и на дискаунт членството. Дразни ме и това, че в момента от съседни столици цените им са по-ниски. А и намаленията им са често увеличения.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Относно цените е въпрос на пазар и конкуренция. Ясно е , че сега ще има осезаема промяна особено по испанските дестинации и Лондон.

Брюксел или Милано примерно и досега бяха прилично евтини , но сега ще са постоянно евтини :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Сигурно вече сте го коментирали, но не мога да намеря къде :blush: Та въпросът ми е какво става с Хамбург-Любек на Уизеър, гледам има цени само до края на април. След това спират ли линията?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.