Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, Alexander каза:

Днес ще е интересен ден, а още няма обяд.

 

 

Москва за сега е на 2 часа, да видим колко ще станат докато излети

 

Масквата се изпълнява от руските ботушки. :)

  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
 
Остава някой да провери Масковски, ГБА/Б и разните клати.... в яслата...
 
FB431 07:10 Очакван 11:00
FB449 07:35 Очакван 11:30

FB491 09:00  Очакван 18:10

FB301 10:20  Очакван 16:00

 

FB982 07:20  Очакван  11:05

 

 

   

 

 

         
 
 
         

 
 
 
 
Редактирано от Hollywood
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

https://www.air.bg/bg/novini/zakysnenija-na-poleti-zaradi-tehnicheski-problem-na-samolet?utm_content=buffer4363d&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=trinitix

 

Цитат

На всеки няколко часа чакащите се раздават храна и напитки. За тези, чиито полети закъсняват повече, се осигурява и хотел, където могат да си починат, докато дойде часът за полета им.

 

:lol:

Връзка към мнение

Очаквам скоро закъсненията да се мерят в дни, часовете не са удобни за тях.

С тези хора, само в краен случай и то извън лятото и празниците..

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Hollywood каза:
 
Остава някой да провери Масковски, ГБА/Б и разните клати.... в яслата...
 
FB431 07:10 Очакван 11:00
FB449 07:35 Очакван 11:30

FB491 09:00  Очакван 18:10

FB301 10:20  Очакван 16:00

 

FB982 07:20  Очакван  11:05

 

 

   

 

 

         
 
 
         

 
 
 
 

 

FB431, 6 часа.

FB449, 6 часа.

FB491, към 8+.

FB301, 7 часа.

 

И  следобедните

FB455  за сега е на 5 часа

FB363  7 часа.

 

За Фракнфурт ще лети McDonnell Douglas MD82

FB409A  поне 2 часа

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На ‎2‎.‎9‎.‎2017‎ г. в 14:44, Ivko каза:

Един полет днес няма на време:lol:

 

IMG_8150.PNG

Много бързо се влошават, не очаквах чак такава скорост :lol:

Тази сутрин като излизам от нас, и на тротоара през входа дочувам откъс от разговор между две жени, едната с куфари видимо тръгнала на някъде, а другата загрижено я пита: "Ти нали знаеш, че сега има проблем с полетите, къде си тръгнала?!" :lol:

  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 7/27/2017 в 9:02, iMari каза:

Това с резервирането по телефона е когато остават по-малко от 24 часа преди полет,ако не се лъжа.Иначе -през air.bg.В момента най-изгодно е да се купуват билети на Бг Ер през jetcost.pt - rumbo.pt.

Ако питаш за резерв.на конкретно място,24ч преди полет имаш възможност за онлайн чек ин и си избираш мястото което те кефи.:)

 

Само да вметна по въпроса с местата - споменът ми не ме е лъгал. Няма изискване да е 24 ч. преди полета, можеш по всяко едно време, след като имаш номер на резервация, да се обадиш в кол центъра и да си запазиш които искаш места БЕЗПЛАТНО. Аз се обадих може би 2 или 3 седмици предварително и всичко беше Ок. Вярно е, трябва да си малко по-търпелив, за да се свържеш, но това е друг въпрос.

 

И относно закъсненията, май аз наистина съм голям късметлия, съдейки по това какви случки се разказват тук - на отиване към Бургас имаше само 40 мин. закъснение, на връщане със сутрешния полет, излетяхме 2 мин. ПО-РАНО. Аз се надявам, че компанията ще се съвземе скоро и отново ще бъде на ниво. Винаги са ми били симпатични по някаква неизвестна за мен причина и никога до сега не са ми създавали проблеми. Харесва ми, че летят с чисто нов Ембраер, чувствам се комфортно в тези самолети.  :)

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

И отново закъсняваме. София-Варна (както и обратния Варна-София, който чакам аз) е обявен с два часа закъснение. Гледам във фр24, че заложената машина е LZ-FBE, която е кацнала от предния полет навреме. Вярно, че фр24 не е 100% надежден, но, ако действително FBE е самолетът,  каква ли е причината за закъснението..

След малко щели да раздават кроасани, иначе. :)

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Причините може да са много и различни - липса на екипаж за следващия полет, повреда на машината, реорганизация на разпределението на машини (т.е. да не летите с Браво Еко), недостиг на обслужващ персонал на летището в София, претоварено трасе (но надали), ...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, Branko каза:

 

Кацнал е навреме от Прага но с проблем в хидравликата

Ясно.

 

В крайна сметка дойде FBD, като кацнахме в 2:05 тази сутрин - 3ч и 20мин по-късно от обявения час. 

 

А FBE явно са го оправили, защото отпраши към Тел Авив по същото време, по което ние кацнахме.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам цели 7 вътрешни полета с БГ ер - до един навреме и без изцепки и то в активния сезон!Ще се наложи да започна да ги хваля!!В шок съм!!!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , iMari каза:

Имам цели 7 вътрешни полета с БГ ер - до един навреме и без изцепки и то в активния сезон!Ще се наложи да започна да ги хваля!!В шок съм!!!

Случката в неделя беше 21-вия ми вътрешен полет с тях - до сега всичко е било изрядно, независимо активен или слаб сезон. Има си първи път, явно. :lol: 

Аз си пуснах жалба, но не са ме отразили още и ще ги тормозя след 1-2 седмици пак. 

Връзка към мнение
преди 4 минути , yordanov каза:

 

Аз си пуснах жалба, но не са ме отразили още и ще ги тормозя след 1-2 седмици пак. 

Въобще не им давай толкова време да дишат :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, yordanov каза:

Аз си пуснах жалба, но не са ме отразили още и ще ги тормозя след 1-2 седмици пак. 

Няма голям смисъл, по директивата имат право на 6 седмици за отговор

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам дали тук е мястото на въпроса ми, но не успях да открия къде да го поместя...При пътуване на дете без придружител, навършило 12 години, с Bulgaria Air има ли възможност родителят, който го изпраща/служебно лице на компанията, да го съпроводи безплатно поне до гейта, или задължително трябва да се позва платената услуга за асистент, която за деца над 12 години не е задължителна? Не съм сигурна дали синът ми, който това лято навърши 12, ще може да премине сам паспортна проверка и да си открие гейта на летището...

Връзка към мнение

Няма кой да пусне родител до гейта, ако няма да пътува.

Ако не може, а е позволено да мине сам, ще трябва да се плати за да мине  със служител на компанията.

Връзка към мнение

Странно решение. Хора със двигателни проблеми ги асистират с количка напълно безплатно , а за 12-годишно дете трябва да се плаща. Хайде, нашите летища са лесни, но има летища на които се губят дори и възрастни хора.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Точно същото си помислих и аз, достатъчно е някой да го качи само до гейта, нищо работа за 10 минути, пък цена от 40 евра в посока за услугата не е за подценяване, още повече, че самата авиокомпания дава възможност дете над 12 да пътува абсолютно само, без задължителна асистенция....И при положение, че излита от Франкфурт например, как само ще се справи, не ми идва на акъла......

Връзка към мнение

По същата логика, някой здрав, не инвалид на 50 години , може да не може да се оправи сам, но проблема е негов.

 

Пак добре, че може да пътуват сами над 12 год, ако не можеше, щеше още повече недоволни да има.

Аз не виждам нищо странно, ако не може да пътува само по една или друга причина, да се плаща, а вече дали е евтино или скъпо е друг въпрос.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.