Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2015


Препоръчани мнения

Заявка за 2-12 Май - Боа Виста, Капе верде. Не знам обаче как стои въпроса със забележителностите. Освен плажове, пустиня и  обикновенни градчета и селища не мисля, че има нещо, което да индивидуализира мястото.

Връзка към мнение

17-19 Април - Чернобил  ;) само после никой няма да иска да го пипне!

Като гледам за Карибите датите ми се засичат, така че следващият път.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Готови сте. Очаква се и малко инициативност от вас, примерно като наближат датите да питате предишния приносител как върви, и ако може с него директно да се разберете :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Брех, не може да се разпише човек даже :) Тайланд и Мианмар stefanrusev, ги покри, а сега докато изрека за Японско и ruwenzogy ме изпреварил. Браво, много се радвам за инициативата и особено за снимките с геокодиране по картата. С пожелания все така да бъде - да има поне няколко чакащи да се върне знамето от някъде и да го представят със снимка от ново място.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

17-19 Април - Чернобил  ;) само после никой няма да иска да го пипне!

Като гледам за Карибите датите ми се засичат, така че следващият път.

Тъкмо ще можем да си правим и нощни снимки ;)
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Брех, не може да се разпише човек даже :) Тайланд и Мианмар stefanrusev, ги покри, а сега докато изрека за Японско и ruwenzogy ме изпреварил. Браво, много се радвам за инициативата и особено за снимките с геокодиране по картата. С пожелания все така да бъде - да има поне няколко чакащи да се върне знамето от някъде и да го представят със снимка от ново място.

 

Абе разписвай се, защото графика може да търпи промени. Например ruwenzogy е от 23.03 до 13.04, ако ти си от 21.03 до 10.04 (и двамата в Япония), а има някой, който иска да го вземе от 11.04 за друга дестинация, тогава знамето ще го получиш ти. Приоритета е субективен и е трудно да се определят твърди правила, след като още не знаем всички детайли, които ще изскочат :)

Връзка към мнение

Абе разписвай се, защото графика може да търпи промени. Например ruwenzogy е от 23.03 до 13.04, ако ти си от 21.03 до 10.04 (и двамата в Япония), а има някой, който иска да го вземе от 11.04 за друга дестинация, тогава знамето ще го получиш ти. Приоритета е субективен и е трудно да се определят твърди правила, след като още не знаем всички детайли, които ще изскочат :)

 

Плюс това, предаването може да се осъществи в Япония... на чаша саке :)

Връзка към мнение

Това е идея, защото на 10 април се засичаме със  ССК  в  Токио, а после той заминава за Южна Корея !?

 

Разбира се, само уточнете датите :)

Връзка към мнение

С ruwenzogy ще го уточним, само не знам как ще го разменим с Oshko, понеже ние на 27.4 се връщаме?

А Припят, май е по-екзотично от Сеул или Бусан :)

Връзка към мнение

А Припят, май е по-екзотично от Сеул или Бусан :)

 

Но не е по-екзотично от DMZ... А ти няма да пропуснеш да идеш до DMZ, нали? Което ме подсеща, че май пазя визитката на екскурзовода си и той ти е почти адаш - CK :) Ако те интересува, да потърся из архивите... :)

 

Допълнение: току-що си дадох сметка, че е много, изключително тъпа идея да вадиш, развяваш и снимаш каквото и да било знаме в една от най-горещите точки на света, където де юре се води война. Дори и на сравнително неутрално място като гарата "Dorasan" май не би било добре да се прави това, макар на теория да има някакъв шанс да ти разрешат.

 

:blush:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ами срамно, но още не съм направил точна програма за Южна Корея. Просто не се стърпяхме като взимахме билетите за Япония. Мисля и темичка да пусна. Пък надявам се там да подсказваш :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Виждам,че записванията за 2015 година вече са в ход,затова и аз да се отбележа със заявка за знамето. :) Периода е 24.05-10.06 2015 а аз ще бъда горд знаменосец на знамето(ако бъда удостоен с тази чест) във:

Унгария-Будапеща, Естергом и Сегед.

Словакия-Банска Бистрица и Братислава.

Полша-Краков и Вроцлав.

Германия-Дрезден.

Чехия-Прага и Чески Крумлов.

Австрия-Виена,Кремс,Дюрнштайн и Мелк.

 

П.П.Ако има и други записали се за този период,ме служете в резервите. ;)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Между другото да пусна една нова заявка за 15.03-28.03 - Бразилия (Рио Де Жанейро / Игуасо).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Между другото да пусна една нова заявка за 15.03-28.03 - Бразилия (Рио Де Жанейро / Игуасо).

Жоре, при теб няма празно място. :)  Като гледам с каква бързина покоряваш страните една по една се чудя какво ще правиш след 3-4 години най-много.

А иначе в кръга на майтапа, албумът на магеланци със знамето има опасност лека полека да се превърне в раздел "Магеланецът Георги Матеев пътува по света" :)  :P  

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Георги Матеев

Жоре, при теб няма празно място. :)  Като гледам с каква бързина покоряваш страните една по една се чудя какво ще правиш след 3-4 години най-много.

А иначе в кръга на майтапа, албумът на магеланци със знамето има опасност лека полека да се превърне в раздел "Магеланецът Георги Матеев пътува по света" :)  :P  

 

Винаги ще има къде да се ходи, за това поне нямам притеснения :)

 

Да, получи се нещо такова за албума, ама не е нарочно. Какво да правя като не ми липсва желание да щракам знамето навсякъде :)

 

Обаче наистина мисля, че Елена трябва да го разходи до Мароко на 16-24 септември. Чакам и вашето мнение.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Гледам,че има пауза, мога ли да го заведа на Лансароте и в Мадрид за времето 26 .04. 2014 - 07.05.2015?

Връзка към мнение

Гледам,че има пауза, мога ли да го заведа на Лансароте и в Мадрид за времето 26 .04. 2014 - 07.05.2015?

 

Предполагам

26.04.2015 - 07.05.2015, AlexandraKo, Испания

Записах те

 

за Нова година съм планирала Истанбул, можете да ме запишете ( 30,12 - 02,01 )

 

Писах те резерв, че в този период е заето

25.11 - 21.01.2015, Георги Матеев, САЩ, Синт Мартен, Сейнт Китс и Невис, Сейнт Винсент и Гренадини, Барбадос, Мартиника, Американски Вирджински острови, Бахамски острови, Мексико, Куба, Испания.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Малък ъпдейт на моето пътуване за периода 25.11 - 21.01.2015. През януари на връщане към България минавам през Мадрид. А вчера открих билет Мадрид-Маракеш-Мадрид за 66 евро с Ryanair и просто не издържах :) Така че добавям и Мароко към това пътуване, нека крайната дата на връщане да се коригира на 31.01.2015.

 

За щастие не се застъпваме с Maik, ще й дам знамето на 01.02.2015 преди да замине за Барселона.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.