Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2015


Препоръчани мнения

От скоро съм член на форума и ако ми се доверите в периода 25 юли - 23 август ще мога да "разходя" знамето до Москва, по Транссибирската магистрала,

Супер! Тъкмо си разработвам подробен маршрут за септември и се чудя къде да правим стопове за по ден-два, като планирам да тръгнем от Екатеринбург до Владивoсток. Ти планираш ли слизане от влака? И, ако не е тайна, къде?  

Връзка към мнение

Предполагам Alienad няма да има против - Монголия е по-рядко посещавана от Германия, пък Тибет съвсем.

19.08 - 26.08.2015, Alienad - Германия и Австрия записах в резерв, за момента

а от Миро ще чакаме и писания за трансибирската магистрала.

Връзка към мнение

Предполагам Alienad няма да има против - Монголия е по-рядко посещавана от Германия, пък Тибет съвсем.

19.08 - 26.08.2015, Alienad - Германия и Австрия записах в резерв, за момента

а от Миро ще чакаме и писания за трансибирската магистрала.

Записвай, моля те, и резерви, защото днес ме сюрпризираха, че ще ми потвърдят периода на лятната отпуска чак в средата на април. Надявам се да няма промени, но всичко се случва.

Връзка към мнение

Записвай, моля те, и резерви, защото днес ме сюрпризираха, че ще ми потвърдят периода на лятната отпуска чак в средата на април. Надявам се да няма промени, но всичко се случва.

 

Ясно, то графика е динамичен, ако трябва ще променяме. Дано се нагласят нещата както си ги предвидил.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Живи и здрави, се оформя да пътуваме 18-23 Ноември 2015 до Хелзинки и Рованиеми (Лапландия), ако има възможност ще се радвам да заведя знамето при дядо Коледа хихих. Тръгване от Англия :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Пускам заявка за още една разходка на знамето.

 

15.11 - 30.11.2015: Филипини (Манила), Австралия (Сидни + още някъде), Тайван (Тайпе), Макао, Дубай

 

Отделно разширявам леко пътуването си от края на август, като добавям още 2 държави:

 

27.08 - 13.09.2015 - Танзания, Сейшелски острови, Ирландия (Дъблин) и Англия (Лондон)

 

Ако дестинациите звучат интересно - мятайте ги в графика.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз за знамето едва ли ще се класирам скоро с мите ултра традиционни дестинации, но пък не се сдържам да кажа, че на Георги Матеев трябва да му ушиете отделно знаме :biggrin:

Все пак 10-17 март - Исландия :blush:

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Аз за знамето едва ли ще се класирам скоро с мите ултра традиционни дестинации, но пък не се сдържам да кажа, че на Георги Матеев трябва да му ушиете отделно знаме :biggrin:

Все пак 10-17 март - Исландия :blush:

 

Абе я с голям шрифт!

Връзка към мнение

Аз за знамето едва ли ще се класирам скоро с мите ултра традиционни дестинации, но пък не се сдържам да кажа, че на Георги Матеев трябва да му ушиете отделно знаме :biggrin:

Все пак 10-17 март - Исландия :blush:

 

Писах резерв,

Бронко е заявил за

13.03 - 30.03.2015, bronco - Камерун, ЦАР, Република Конго и Демократична Република Конго

 

иначе добавяйте и не се притеснявайте за това, кой за къде е заявил. Графиците на всички са динамични.

Всички сме ходили до Гърция десетки пъти пък една снимка няма от там, например :)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Писах резерв,

Бронко е заявил за

13.03 - 30.03.2015, bronco - Камерун, ЦАР, Република Конго и Демократична Република Конго

 

иначе добавяйте и не се притеснявайте за това, кой за къде е заявил. Графиците на всички са динамични.

Всички сме ходили до Гърция десетки пъти пък една снимка няма от там, например :)

 

Аз ще мога ли да се впиша за Хелзинки и Рованиеми (Лапландия) за 18.11- 23.11.2015? Бях писала по-горе, но не получих отговор ;)

Връзка към мнение

Заявка за 9.04 - 19.04 - Рио Де Жанейро и Игуасо...кой знае, може и още нещо в района там :) Възможно е плана да се промени в посока Сан Франциско+Невада или другаде, но задължително ще е някъде на далеч. 

 

Пиши ме и мен и да не забравиш Травеолани също :)

Връзка към мнение

Аз ще мога ли да се впиша за Хелзинки и Рованиеми (Лапландия) за 18.11- 23.11.2015? Бях писала по-горе, но не получих отговор ;)

Готово, извинявам се за забявянето, актуализирах.

 

Заявка за 9.04 - 19.04 - Рио Де Жанейро и Игуасо...кой знае, може и още нещо в района там :) Възможно е плана да се промени в посока Сан Франциско+Невада или другаде, но задължително ще е някъде на далеч. 

 

Пиши ме и мен и да не забравиш Травеолани също :)

 

Добавих.

 

16.02 - 28.02.2015, Травеолани - Ванкувър, Пуерто Рико, Сейнт Томас, Антигуа, Сейнт Луша, Гренада и Мартиника.

Беше резерв, даже прекрасни галерии е направила :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Травеолани

Аз бях дълбока резерва и не ме огря знамето този път :), дано някой друг път. Само че едва ли ще е толкова екзотично ;)

Всъщност може дори да ме махнете от списъка, тъй като пътуването мина :)

 

 

16.02 - 28.02.2015, Травеолани - Ванкувър, Пуерто Рико, Сейнт Томас, Антигуа, Сейнт Луша, Гренада и Мартиника.

Беше резерв, даже прекрасни галерии е направила :)

 

Мерси, Cck :)

Редактирано от Травеолани
Връзка към мнение

На знамето ако му се ходи отново в Дубай в периода между 04.05-11.05.2015, ще се радвам да пътува с мен.  B) 
Тържествено обещавам на 12.05.2015г. да го предам на Emil Chakalov.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Готово, иначе bronco мисля е на ход сега :)

Благодаря много! Трогната съм от доверието :) За мен ще бъде огромна чест и удоволствие!

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Тъкмо ми щракна една идейка, гледам знамето сякаш не е обикаляло много в България, та Юни ще се съм в БГ за 2 седмици и смятам да изкачим Мусала или Ботев (по вероятно Мусала,че по лесно като за начинаещ планинар като мен). Ще се радвам да развея знамето на най-високия връх в България и на целия Балкански полуостров, а още повече ще се радвам на други магеланци да се присъединят и да си направим една разходка. Точна дата не съм определила, ще се съобразя с дата,когато е свободно знамето, гледам след 10 Юни? Аз ще съм в БГ от 02 до 17 юни.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Записах, много добра идея. Знамето тъкмо ще се върне от Килиманджаро тогава (Plovdivian) :)

08.06 - 17.06.2015, Лидия - България (вр.Мусала)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, 18-28 Септември, Дубай-Манила-Сидни, по познатата промоция от Cebu. Гледам, че можем да допринесем с приятелката ми към mileage акаунта на знамето :) Как да го резервираме? поздрави!

Връзка към мнение

Здравейте, 18-28 Септември, Дубай-Манила-Сидни, по познатата промоция от Cebu. Гледам, че можем да допринесем с приятелката ми към mileage акаунта на знамето :) Как да го резервираме? поздрави!

Здрасти, добавих те в първото мнение на тази тема.

18.09 - 28.09.2015, DimitarD, ОАЕ (Дубай), Филипини (Манила), Австралия (Сидни)

 

Процедурата е следната:

Знамето би трябвало да е в предишния знаменосец. В случая - Георги Матеев (27.08 - 13.09.2015). Свързваш се с него да се уговорите как да го вземеш. 

След това знамето отново поема в твоята посока :) AlexandraKo би следвало да се свърже с теб за да го вземе.

01.10 - 31.10.2015, AlexandraKo - Австралия, Нова Зеландия и Малайзия

 

Това разбира се са динамични уговорки, т.е. графика може да се промени - хвърляй поглед на заглавното мнение когато времето наближи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.