Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2015


Препоръчани мнения

Вече мога да дам заявка и аз - 19.01 - 20.02. 2015 - Барселона - Гватемала - (Мексико - Юкатан?) - Белиз - Хондурас - Салвадор - Никарагуа - Коста Рика - Панама - Барселона.

Ако Георги Матеев смята че можем да се засечем в Испания ( полета има прикачване в Мадрид но не съм сигурен дали се слиза от самолета).. ако - не, здраве да е ,  доста магеланци смятат да посетят Централна Америка

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Вече мога да дам заявка и аз - 19.01 - 20.02. 2015 - Барселона - Гватемала - (Мексико - Юкатан?) - Белиз - Хондурас - Салвадор - Никарагуа - Коста Рика - Панама - Барселона.

Ако Георги Матеев смята че можем да се засечем в Испания ( полета има прикачване в Мадрид но не съм сигурен дали се слиза от самолета).. ако - не, здраве да е ,  доста магеланци смятат да посетят Централна Америка

 

Аз ще бъда в Мадрид на 24 Януари за една нощувка. Кажи ако се засичаме и ще измислим подробностите.

 

Да дам и аз една нова заявка: 16.02-25.02.2015 - двамата с Фичо имаме желание да разходим знамето до Индия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вече мога да дам заявка и аз - 19.01 - 20.02. 2015 - Барселона - Гватемала - (Мексико - Юкатан?) - Белиз - Хондурас - Салвадор - Никарагуа - Коста Рика - Панама - Барселона.

Ако Георги Матеев смята че можем да се засечем в Испания ( полета има прикачване в Мадрид но не съм сигурен дали се слиза от самолета).. ако - не, здраве да е ,  доста магеланци смятат да посетят Централна Америка

Не само самолета, но и терминала ще сменяш най-вероятно - от 4 (HJK) на 4S(RSTU), пътува се с влакче, може да ти отнеме 45+  минути.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Колко е голямо знамето като се сгъне? Побира ли се в малка дамска чанта с размери 20 на 20 см? Следя темата и се чудя дали и аз да се запиша - мога да разходя знамето във Ванкувър (виждам че не е било в Канада) и на южните карибски острови (и там не е било), но не знам как би могло да пристигне при мен - някой трябва да ми го прати. Освен това докато се наканя Георги вече се записа за февруари :), а и сигурно няма да успея да го пратя навреме на Майк. Ако някой има предложения по логистиката да пише. Ако Георги е посетил преди мен някои карибски острови, има ли смисъл пак да ходи на карибите (макар и на други острови). Какво мислите?

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Колко е голямо знамето като се сгъне? Побира ли се в малка дамска чанта с размери 20 на 20 см? Следя темата и се чудя дали и аз да се запиша - мога да разходя знамето във Ванкувър (виждам че не е било в Канада) и на южните карибски острови (и там не е било), но не знам как би могло да пристигне при мен - някой трябва да ми го прати. Освен това докато се наканя Георги вече се записа за февруари :), а и сигурно няма да успея да го пратя навреме на Майк. Ако някой има предложения по логистиката да пише. Ако Георги е посетил преди мен някои карибски острови, има ли смисъл пак да ходи на карибите (макар и на други острови). Какво мислите?

 

В сгънато положение знамето е доста компактно, аз лично съм успявал да го пъхна даже в джоба на панталона си :)

 

Друга гледна точка винаги е добре дошла, така че има смисъл знамето да ходи на разни места, дори и да се повтарят. Иначе пращането по принцип е лесно - с куриер стига на следващия ден до друг град.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Нека и аз се запиша в резервите:

28 февруари - 15 март (следобед) - Сантяго, Чили, Буенос Айрес, Аржентина и разни места наоколо

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

И аз бих искала да заведа знамето на разходка (живи и здрави). Моите дати са заети,но за резерва,ако има промени в графика, но да уточня,че аз тръгвам от Англия и се връщам там:

 

14.02.2015 - 01.03.2015 - Абу Даби-Танзания-Сейшели

Редактирано от Лидия
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да дам и аз заявка на 7-ми февруари смятам да пътуваме за Йемен за 2 седмици, 07.02 - 22.02. Рядко посещавана дестинация е, а и пътуването на Фичо до Индия по същото време се провали, та се надявам да ме включите. Готините снимки са гарантирани. :)

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да дам и аз заявка на 7-ми февруари смятам да пътуваме за Йемен за 2 седмици, 07.02 - 22.02. Рядко посещавана дестинация е, а и пътуването на Фичо до Индия по същото време се провали, та се надявам да ме включите. Готините снимки са гарантирани. :)

 

Е разбира се. От Maik следва да го вземеш предния ден.

Георги ще ходи до Индия, но го добавих към резервите, а и не знам дали остават тези дати.

То и от него очакваме хубави снимки от голямото пътуване от утре (надявам се да са си предали знамето с Valley). Пък като може да сложи и снимките от Кореята :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Е разбира се. От Maik следва да го вземеш предния ден.

Георги ще ходи до Индия, но го добавих към резервите, а и не знам дали остават тези дати.

То и от него очакваме хубави снимки от голямото пътуване от утре (надявам се да са си предали знамето с Valley). Пък като може да сложи и снимките от Кореята :)

 

Да, ще ходя до Индия, актуалните дати са 16-23 Февруари, но Йемен категорично бие Индия по екзотичност - така че е задължително Теди да вземе знамето тогава. И без това знамето ще го разсипя от разходки през 2015 :) Иначе утре ще се виждам с Valley да го взема.

 

Oooooops. Ще ми повярваш ли, че бях забравил за снимките със знамето от Северна Корея? След малко сядам да поправя този пропуск.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Всъщност ето всичките ми дати през 2015. Подчертавам, че не държа знамето да е навсякъде и постоянно с мен, преценете на кои места ще е най-удачно да го взема и ги напишете в графика - ще се ориентирам по него.

 

16.02 - 23.02.2015, Индия (Ню Делхи, Агра, Джайпур)
01.03 - 05.03.2015, Берлин
15.03 - 28.03.2015, Бразилия (Рио Де Жанейро, Игуасо) + Аржентина
09.04 - 15.04.2015, Франция + Италия (Ница, Монако и Венеция)
22.04 - 28.04.2015, Гренландия
28.04 - 01.05.2015, Фарьорски острови
09.05 - 19.05.2015, Перу, Боливия + Колумбия
22.05 - 06.06.2015, Канарски острови (Тенерифе и Гран Канария)
06.07 - 12.07.2015, Шпицберген (Свалбард) + Норвегия
27.08 - 09.09.2015, Танзания + Сейшелските острови
Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Всъщност ето всичките ми дати през 2015. Подчертавам, че не държа знамето да е навсякъде и постоянно с мен, преценете на кои места ще е най-удачно да го взема и ги напишете в графика - ще се ориентирам по него.

 

16.02 - 23.02.2015, Индия (Ню Делхи, Агра, Джайпур)

01.03 - 05.03.2015, Берлин

15.03 - 28.03.2015, Бразилия (Рио Де Жанейро, Игуасо) + Аржентина

09.04 - 15.04.2015, Франция + Италия (Ница, Монако и Венеция)

22.04 - 28.04.2015, Гренландия

28.04 - 01.05.2015, Фарьорски острови

09.05 - 19.05.2015, Перу, Боливия + Колумбия

22.05 - 06.06.2015, Канарски острови (Тенерифе и Гран Канария)

06.07 - 12.07.2015, Шпицберген (Свалбард) + Норвегия

27.08 - 09.09.2015, Танзания + Сейшелските острови

Не е възможно това да са ти всички дати за 2015, просто невероятно ми изглежда. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хах, Георги- ти въобще седиш ли в България ;)

 

Ех,така ми иска и на мен да имам тази възможност да пътувам така често :) ако имаш свободно място в някой куфар за мен - ей така като багаж ще е супер :) в кръга на шегата :)

Връзка към мнение

Ами обособих отделен дял за Георги :)

Ще видим през годината как ще върви записването и съответно ще допълваме с неговата програма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

Всъщност ето всичките ми дати през 2015. Подчертавам, че не държа знамето да е навсякъде и постоянно с мен, преценете на кои места ще е най-удачно да го взема и ги напишете в графика - ще се ориентирам по него.

 

16.02 - 23.02.2015, Индия (Ню Делхи, Агра, Джайпур)
01.03 - 05.03.2015, Берлин
15.03 - 28.03.2015, Бразилия (Рио Де Жанейро, Игуасо) + Аржентина
09.04 - 15.04.2015, Франция + Италия (Ница, Монако и Венеция)
22.04 - 28.04.2015, Гренландия
28.04 - 01.05.2015, Фарьорски острови
09.05 - 19.05.2015, Перу, Боливия + Колумбия
22.05 - 06.06.2015, Канарски острови (Тенерифе и Гран Канария)
06.07 - 12.07.2015, Шпицберген (Свалбард) + Норвегия
27.08 - 09.09.2015, Танзания + Сейшелските острови

 

A септември до декември шал на една кука ли ще плетеш, а?  :huh:  :P

Евала на плановете! 

Връзка към мнение

И аз искам да се запиша за 16.02.2015 до 28.02.2015.

Ванкувър, Пуерто Рико, Сейнт Томас, Антигуа, Сейнт Луша, Гренада и Мартиника.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

A септември до декември шал на една кука ли ще плетеш, а?  :huh:  :P

Евала на плановете! 

 

Ти всъщност ме подсети - тъй като за Танзания излитам от Англия, то от 25 до 27 август ще бъда в Лондон. Ако си на линия тогава може да се видим за да ми покажеш как се плетат шалове на една кука  ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не е възможно това да са ти всички дати за 2015, просто невероятно ми изглежда. ;)

неееееее това му е само до началото на септември ... а има и други периоди за уплатняване ;)

Редактирано от temporary
Връзка към мнение

Ти всъщност ме подсети - тъй като за Танзания излитам от Англия, то от 25 до 27 август ще бъда в Лондон. Ако си на линия тогава може да се видим за да ми покажеш как се плетат шалове на една кука  ;)

 

Хм...  Ти имаш кристална топка ;) Ако всичко е наред с плановете ми и работните ангажименти - ще стане ясно февруари-март, тогава ще мога да те посрещна с кеф и да литна за Перу на 28 август. Хах, не сме нормални тук  :lol:

Тъкмо ще трябва да съм направила къщата. С една дума, добре си дошъл! :)

Връзка към мнение

Благодаря, че сте ме добавили.Сега виждам, че сме много желаещи за февруари, аз съм чак 3-та резерва. Мисля, че тези Карибски острови са доста екзотични дестинации и знамето не е било там, дали не трябва да съм доста по-напред в списъка?

Връзка към мнение

Благодаря, че сте ме добавили.Сега виждам, че сме много желаещи за февруари, аз съм чак 3-та резерва. Мисля, че тези Карибски острови са доста екзотични дестинации и знамето не е било там, дали не трябва да съм доста по-напред в списъка?

 

В резервите няма точен ред, т.е. няма значение първа или втора резерва.

07.02 - 22.02.2015, Tedy, Йемен, Сокотра е водещото. Ако има разместване в плана, ако е възможно го съобразяваме, ако не - съобразяването е с резервите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.