Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2015


Препоръчани мнения

Моето пътуване (09.04 - 17.04) е под много голяма въпросителна, почти стана ясно че може да е навсякъде, но не и в Бразилия :) Така, че ако има желаещи да се прехвърли към тях, ще държа в течение. 

Връзка към мнение

Моето пътуване (09.04 - 17.04) е под много голяма въпросителна, почти стана ясно че може да е навсякъде, но не и в Бразилия :) Така, че ако има желаещи да се прехвърли към тях, ще държа в течение. 

Записвам се в резервите тогава :)

04.04.2015г.-12.04.2015г. -  Египет

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Заявка  за знамето   II ( единадесети, че не ми работи единицита) ноември - 9 декември    Бирма, Лаос, Тайланд

Редактирано от ruwenzogy
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Записвам се в резервите тогава :)

04.04.2015г.-12.04.2015г. -  Египет

Записах те към титулните, защото пътуването е по-ранно и ти да го вземеш от bronco. Пирамиди ще има ли? :)

 

Заявка  за знамето   II ( единадесети, че не ми работи единицита) ноември - 9 декември    Бирма, Лаос, Тайланд

Записах към резервите.

Връзка към мнение

Записах те към титулните, защото пътуването е по-ранно и ти да го вземеш от bronco. Пирамиди ще има ли? :)

 

Записах към резервите.

Силно се надявам плановете ми да бъдат изцяло реализирани и да има, и пирамиди, и още много други места. :)   

Връзка към мнение

Потвърждавам, че знамето се прибра "живо и здраво" в България. Малко се обърках кой ще го взима след мен, за това молбата ми е следващия знаменосец да се свърже с мен на лично за да се разберем кога да го предам.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Записвам се в резервите тогава :)

04.04.2015г.-12.04.2015г. -  Египет

 

Малко оф-топик, ама къде в Египет? Докъде, откъде и с кои авиолинии летиш?

Връзка към мнение
Георги Василев

Макар и датати да са заети и макар и да има и резерви вече.....включвам се като вариант за 18.08 - 28.08 Неапол, Помпей и о-в Капри. И разбира се, ако прецените, че съм достоен :) Поздрави.

Връзка към мнение

Макар и датати да са заети и макар и да има и резерви вече.....включвам се като вариант за 18.08 - 28.08 Неапол, Помпей и о-в Капри. И разбира се, ако прецените, че съм достоен :) Поздрави.

 

Добавих :)

Връзка към мнение

Втори опит със знамето - моля да ме добавите за дати 25-29 юни Ванкувър и Орегон. Благодаря :)

То сигурно няма проблем да те добавят, но приемането и предаването ще е доста трудно в предвид, че живееш във Ванкувър, освен ако не си идваш тогава и после експресно да го препратиш на следващия. Мисля, че локацията на знаменосците трябва да се има в предвид от ССК, когато прави графика

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

Може да се изпрати по пощата с бърза/експресна поръчка. Тези, които не живеят в София как вземат знамето - едва ли пътуват от друг град?

Редактирано от Травеолани
Връзка към мнение

Ще бъда в Санторини  30.04-3.05.15 Ако Георги Матеев има промяна в графика бих желала да нося знамето.

 

Видях хубава тениска с логото,кажете как да се сдобия с нея,че съм пропуснала това?

Връзка към мнение

Може да се изпрати по пощата с бърза/експресна поръчка. Тези, които не живеят в София как вземат знамето - едва ли пътуват от друг град?

 

Записах, ще опитаме да го изпратим - аз, най-вероятно. Понякога сме малко по-бавни и не винаги се получава точно по-график. Като се върне Лидия, ще я помоля да го предаде на мен. Пиши на лични адрес за получаване и каква поща препоръчваш да ползвам. За колко време мислиш, че ще стигне до теб?

 

Ще бъда в Санторини  30.04-3.05.15 Ако Георги Матеев има промяна в графика бих желала да нося знамето.

 

Видях хубава тениска с логото,кажете как да се сдобия с нея,че съм пропуснала това?

 

Добавих към резервите.

А тениските.... ми те бяха една самоинициатива, лимитирана серия и свършиха. Подаръци бяха. Ще опитам да направя пак по някое време :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

Записах, ще опитаме да го изпратим - аз, най-вероятно. Понякога сме малко по-бавни и не винаги се получава точно по-график. Като се върне Лидия, ще я помоля да го предаде на мен. Пиши на лични адрес за получаване и каква поща препоръчваш да ползвам. За колко време мислиш, че ще стигне до теб

Не знам, това трябва да се провери от България :). Аз мога да проверя тук за обратния път. Сега като се замисля ме съмнявяа да пристигне за 1 седмица и в двете посоки.

Връзка към мнение

Не знам, това трябва да се провери от България :). Аз мога да проверя тук за обратния път. Сега като се замисля ме съмнявяа да пристигне за 1 седмица и в двете посоки.

 

ОК, проверяваме и ако става ще го нагласим някак. Ако е проблем - ще го нагласим за следващ път. Важното е, че имаш желание, за което благодаря.

Връзка към мнение

ОК, проверяваме и ако става ще го нагласим някак. Ако е проблем - ще го нагласим за следващ път. Важното е, че имаш желание, за което благодаря.

Аз най - вероятно ще предам знамето по-рано от 17 Юни, така че може да има повече време и да стигне навреме ;)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Още малко дати от мен, доколкото виждам всичките са свободни засега.

 

18.04 - 20.04.2015, Бърно / Чехия
10.11 - 12.11.2015, Берлин / Германия
09.12 - 11.12.2015, Сан Марино
Връзка към мнение

Жоро,ще ти открадна обектите в Берлин.На 12-ти май имаме цял ден от 7,05 до 22,30 часа Берлин и знамето ще е в мен за Исландия. :) Все пак е редно тук-там да има и някой друг на снимка със знамето освен теб :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

ОК, ще проверя и ще пиша. Ако не може да се върне навреме за Свалбард ще се откажа, защото тази дестинация е по-интересна и малко посещавана и не искам да обърквам плановете на Знаменосеца :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Жоро,ще ти открадна обектите в Берлин.На 12-ти май имаме цял ден от 7,05 до 22,30 часа Берлин и знамето ще е в мен за Исландия. :) Все пак е редно тук-там да има и някой друг на снимка със знамето освен теб :P

 

Кради смело :lol: Аз като се замисля... в Берлин тогава ще бъда за един концерт, еуфорията ще ми е малко в повече и сигурно няма да направя феноменални снимки и без това :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.